Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Grdelica timetable

thursday, 16.08.2018.
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Rakic
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:23
dep. 06:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Grdelica
arr. 06:30
21 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Rakic
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:23
dep. 06:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Grdelica
arr. 06:30
21 km
06:45 07:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Rakic
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Grdelica
arr. 07:15
21 km
06:45 07:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Rakic
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Grdelica
arr. 07:15
21 km
08:00 08:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Gurman
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Badince
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Mala Kopasnica
arr. 08:40
dep. 08:40
29 km
Velika Kopasnica
arr. 08:38
dep. 08:38
25 km
Slatina kod Leskovca
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:42
dep. 08:42
31 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 08:45
dep. 08:45
33 km
Grdelica
arr. 08:50
34 km
08:00 08:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Gurman
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Badince
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Mala Kopasnica
arr. 08:40
dep. 08:40
29 km
Velika Kopasnica
arr. 08:38
dep. 08:38
25 km
Slatina kod Leskovca
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:42
dep. 08:42
31 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 08:45
dep. 08:45
33 km
Grdelica
arr. 08:50
34 km
08:45 09:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:45
Leskovac, Rakic
arr. 08:49
dep. 08:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Grdelica
arr. 09:15
21 km
08:45 09:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:45
Leskovac, Rakic
arr. 08:49
dep. 08:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Grdelica
arr. 09:15
21 km
09:09 09:25 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 09:09
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 09:15
dep. 09:16
9 km
Grdelica, Railway station
arr. 09:25
15 km
09:09 09:25 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 09:09
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 09:15
dep. 09:16
9 km
Grdelica, Railway station
arr. 09:25
15 km
09:25 09:35 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:25
Grdelica, Petlja
arr. 09:35
11 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Rakic
arr. 09:54
dep. 09:54
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:58
dep. 09:58
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:00
dep. 10:00
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Mala Kopasnica
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Grdelica
arr. 10:20
21 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Rakic
arr. 09:54
dep. 09:54
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:58
dep. 09:58
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:00
dep. 10:00
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Mala Kopasnica
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Grdelica
arr. 10:20
21 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Rakic
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:08
dep. 11:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Grdelica
arr. 11:15
21 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Rakic
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:08
dep. 11:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Grdelica
arr. 11:15
21 km
11:25 12:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:25
Leskovac, Gurman
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:35
dep. 11:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Grdelica
arr. 12:00
20 km
11:25 12:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:25
Leskovac, Gurman
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:35
dep. 11:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Grdelica
arr. 12:00
20 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Rakic
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Grdelica
arr. 12:30
21 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Rakic
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Grdelica
arr. 12:30
21 km
13:00 13:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:00
Leskovac, Rakic
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:23
dep. 13:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Grdelica
arr. 13:30
21 km
13:00 13:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:00
Leskovac, Rakic
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:23
dep. 13:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Grdelica
arr. 13:30
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Grdelica
arr. 14:00
21 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Grdelica
arr. 14:00
21 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Grdelica
arr. 15:00
21 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Grdelica
arr. 15:00
21 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Rakic
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Grdelica
arr. 15:50
21 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Rakic
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Grdelica
arr. 15:50
21 km
15:30 15:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Grdelica
arr. 15:40
15 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Gurman
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Badince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Bunibrod
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Mala Kopasnica
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:09
dep. 16:09
20 km
Grdelica
arr. 16:10
21 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Gurman
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Badince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Bunibrod
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Mala Kopasnica
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:09
dep. 16:09
20 km
Grdelica
arr. 16:10
21 km
16:10 16:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:10
Leskovac, Rakic
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:33
dep. 16:33
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Grdelica
arr. 16:40
21 km
16:10 16:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:10
Leskovac, Rakic
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:33
dep. 16:33
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Grdelica
arr. 16:40
21 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Rakic
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Grdelica
arr. 17:30
21 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Rakic
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Grdelica
arr. 17:30
21 km
17:45 18:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:45
Grdelica
arr. 18:00
16 km
17:45 18:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:45
Grdelica, St.
arr. 18:00
13 km
19:10 19:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Grdelica, St.
arr. 19:30
13 km
19:10 19:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Rakic
arr. 19:14
dep. 19:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Grdelica
arr. 19:35
21 km
19:10 19:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Rakic
arr. 19:14
dep. 19:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Grdelica
arr. 19:35
21 km
20:04 20:20 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 20:04
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:10
dep. 20:11
9 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
15 km
20:20 20:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Grdelica
arr. 20:40
16 km
20:50 21:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:50
Leskovac, Gurman
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Badince
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Donji Bunibrod
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 21:10
dep. 21:10
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 21:20
dep. 21:20
15 km
Mala Kopasnica
arr. 21:25
dep. 21:25
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 21:28
dep. 21:28
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Grdelica
arr. 21:35
21 km
20:50 21:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:50
Leskovac, Gurman
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Badince
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Donji Bunibrod
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 21:10
dep. 21:10
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 21:20
dep. 21:20
15 km
Mala Kopasnica
arr. 21:25
dep. 21:25
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 21:28
dep. 21:28
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Grdelica
arr. 21:35
21 km
21:20 21:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 21:20
Grdelica
arr. 21:35
16 km
22:05 22:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:05
Vlasotince, Station
arr. 22:30
dep. 22:30
16.7 km
Grdelica, Center
arr. 22:50
29.7 km

Naselja Leskovac i Grdelica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.