Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Gradasnica kod Leskovca timetable

thursday, 27.02.2020.
06:20 06:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, OMV
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 06:43
13 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, OMV
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:12
dep. 10:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 10:34
17 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, OMV
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:40
dep. 12:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:49
dep. 12:49
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:53
13 km
14:50 15:13 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:50
Leskovac, OMV
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:02
dep. 15:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 15:13
13 km
15:45 16:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:45
Leskovac, OMV
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:57
dep. 15:57
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:02
dep. 16:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 16:19
17 km
Leskovac - Gradasnica kod Leskovca timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:20 06:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, OMV
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 06:43
13 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, OMV
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:12
dep. 10:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 10:34
17 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, OMV
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:40
dep. 12:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:49
dep. 12:49
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:53
13 km
14:50 15:13 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:50
Leskovac, OMV
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:02
dep. 15:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 15:13
13 km
15:45 16:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:45
Leskovac, OMV
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:57
dep. 15:57
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:02
dep. 16:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 16:19
17 km

Naselja Leskovac i Gradasnica kod Leskovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.