Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Gornja Lokosnica timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:35 07:18 (00:43)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 06:35
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Bogojevce
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Donja Lokosnica
arr. 07:12
dep. 07:12
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 07:18
15 km
12:00 12:30 (00:30)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 12:00
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Navalin, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Bogojevce
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Donja Lokosnica
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 12:30
15 km
14:40 15:15 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:40
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Bogojevce
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Donja Lokosnica
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 15:15
15 km
19:30 20:07 (00:37)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 19:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Bogojevce
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Donja Lokosnica
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 20:07
15 km
Leskovac - Gornja Lokosnica timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:35 07:18 (00:43)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 06:35
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Navalin, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Bogojevce
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Donja Lokosnica
arr. 07:12
dep. 07:12
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 07:18
15 km
12:00 12:30 (00:30)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 12:00
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Navalin, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Bogojevce
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Donja Lokosnica
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 12:30
15 km
14:40 15:15 (00:35)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 14:40
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Navalin, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Bogojevce
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Donja Lokosnica
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 15:15
15 km
19:30 20:07 (00:37)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Legas
dep. 19:30
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Leskovac, Rakic
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Navalin, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Bogojevce
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Donja Lokosnica
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Gornja Lokosnica
arr. 20:07
15 km

Naselja Leskovac i Gornja Lokosnica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.