Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Gorina timetable

monday, 24.02.2020.
08:40 09:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:43
dep. 08:43
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:44
dep. 08:44
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Presecina, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Presecina, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Strojkovce, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
14 km
Strojkovce, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:01
dep. 09:01
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:07
dep. 09:07
17 km
Vucje
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Brza, 1
arr. 09:20
dep. 09:20
23 km
Brza, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Gorina
arr. 09:30
26 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:33
dep. 10:33
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
10.5 km
Presecina, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
11 km
Presecina, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Vucje
arr. 11:00
dep. 11:00
19 km
Brza, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Brza, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Gorina
arr. 11:15
26 km
17:20 18:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:23
dep. 17:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:24
dep. 17:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:41
dep. 17:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:47
dep. 17:47
17 km
Vucje
arr. 17:50
dep. 17:50
19 km
Brza, 1
arr. 18:00
dep. 18:00
23 km
Brza, 2
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Gorina
arr. 18:10
26 km
19:20 20:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:27
dep. 19:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Presecina, 2
arr. 19:37
dep. 19:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Vucje
arr. 19:50
dep. 19:50
19 km
Brza, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Brza, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Gorina
arr. 20:05
26 km
22:20 23:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:23
dep. 22:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:27
dep. 22:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:30
dep. 22:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Presecina, 2
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:47
dep. 22:47
17 km
Vucje
arr. 22:50
dep. 22:50
19 km
Brza, 1
arr. 22:55
dep. 22:55
23 km
Brza, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
24 km
Gorina
arr. 23:05
26 km
Leskovac - Gorina timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
08:40 09:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:43
dep. 08:43
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:44
dep. 08:44
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Presecina, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Presecina, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Strojkovce, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
14 km
Strojkovce, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:01
dep. 09:01
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:07
dep. 09:07
17 km
Vucje
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Brza, 1
arr. 09:20
dep. 09:20
23 km
Brza, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Gorina
arr. 09:30
26 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:33
dep. 10:33
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
10.5 km
Presecina, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
11 km
Presecina, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Vucje
arr. 11:00
dep. 11:00
19 km
Brza, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Brza, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Gorina
arr. 11:15
26 km
17:20 18:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:23
dep. 17:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:24
dep. 17:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:41
dep. 17:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:47
dep. 17:47
17 km
Vucje
arr. 17:50
dep. 17:50
19 km
Brza, 1
arr. 18:00
dep. 18:00
23 km
Brza, 2
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Gorina
arr. 18:10
26 km
19:20 20:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:27
dep. 19:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Presecina, 2
arr. 19:37
dep. 19:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Vucje
arr. 19:50
dep. 19:50
19 km
Brza, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Brza, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Gorina
arr. 20:05
26 km
22:20 23:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:23
dep. 22:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:27
dep. 22:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:30
dep. 22:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Presecina, 2
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:47
dep. 22:47
17 km
Vucje
arr. 22:50
dep. 22:50
19 km
Brza, 1
arr. 22:55
dep. 22:55
23 km
Brza, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
24 km
Gorina
arr. 23:05
26 km

Naselja Leskovac i Gorina su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:40 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.