Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Donje Brijanje timetable

saturday, 17.11.2018.
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:13
dep. 07:13
27 km
Kutles
arr. 07:14
dep. 07:14
30 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Donje Brijanje
arr. 07:20
36 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:13
dep. 07:13
27 km
Kutles
arr. 07:14
dep. 07:14
30 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:17
dep. 07:17
34 km
Donje Brijanje
arr. 07:20
36 km
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
10:50 11:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 11:33
dep. 11:33
27 km
Kutles
arr. 11:34
dep. 11:34
30 km
Draskovac
arr. 11:39
dep. 11:39
31 km
Sarlince
arr. 11:42
dep. 11:42
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
34 km
Donje Brijanje
arr. 11:50
36 km
10:50 11:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 11:33
dep. 11:33
27 km
Kutles
arr. 11:34
dep. 11:34
30 km
Draskovac
arr. 11:39
dep. 11:39
31 km
Sarlince
arr. 11:42
dep. 11:42
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
34 km
Donje Brijanje
arr. 11:50
36 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:52
dep. 13:52
27 km
Kutles
arr. 13:53
dep. 13:53
30 km
Draskovac
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Sarlince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 14:10
36 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:52
dep. 13:52
27 km
Kutles
arr. 13:53
dep. 13:53
30 km
Draskovac
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Sarlince
arr. 14:01
dep. 14:01
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 14:10
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km
18:50 19:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 19:35
dep. 19:35
27 km
Kutles
arr. 19:36
dep. 19:36
30 km
Draskovac
arr. 19:38
dep. 19:38
31 km
Sarlince
arr. 19:40
dep. 19:40
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 19:43
dep. 19:43
34 km
Donje Brijanje
arr. 19:45
36 km
18:50 19:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 19:35
dep. 19:35
27 km
Kutles
arr. 19:36
dep. 19:36
30 km
Draskovac
arr. 19:38
dep. 19:38
31 km
Sarlince
arr. 19:40
dep. 19:40
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 19:43
dep. 19:43
34 km
Donje Brijanje
arr. 19:45
36 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
dep. 20:17
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:26
dep. 20:26
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:29
dep. 20:29
27 km
Kutles
arr. 20:30
dep. 20:30
30 km
Draskovac
arr. 20:35
dep. 20:35
31 km
Sarlince
arr. 20:38
dep. 20:38
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Donje Brijanje
arr. 20:45
36 km
19:45 20:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
dep. 20:17
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:26
dep. 20:26
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:29
dep. 20:29
27 km
Kutles
arr. 20:30
dep. 20:30
30 km
Draskovac
arr. 20:35
dep. 20:35
31 km
Sarlince
arr. 20:38
dep. 20:38
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Donje Brijanje
arr. 20:45
36 km

Naselja Leskovac i Donje Brijanje su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.