Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Donje Brijanje timetable

saturday, 16.02.2019.
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
09:10 10:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
dep. 09:52
27 km
Kutles
arr. 09:53
dep. 09:53
30 km
Draskovac
arr. 09:58
dep. 09:58
31 km
Sarlince
arr. 10:02
dep. 10:02
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
34 km
Donje Brijanje
arr. 10:10
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
dep. 16:04
27 km
Kutles
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Draskovac
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Sarlince
arr. 16:13
dep. 16:13
32 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Donje Brijanje
arr. 16:20
36 km

Naselja Leskovac i Donje Brijanje su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 09:10 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.