Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Dobrotin kod Leskovca timetable

sunday, 26.05.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
08:00 08:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Gurman
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Badince
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 08:24
14 km
08:00 08:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Gurman
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Badince
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 08:24
14 km
09:00 09:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Leskovac, Gurman
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Badince
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:26
14 km
09:00 09:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Leskovac, Gurman
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Badince
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:26
14 km
11:10 11:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Gurman
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Badince
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 11:40
14 km
11:10 11:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Gurman
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Badince
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 11:40
14 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Gurman
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Badince
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Donji Bunibrod
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:33
14 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Gurman
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Badince
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Donji Bunibrod
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:33
14 km
13:10 13:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Gurman
arr. 13:11
dep. 13:11
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 13:42
16 km
13:10 13:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Gurman
arr. 13:11
dep. 13:11
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 13:42
16 km
14:25 14:51 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Badince
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Donji Bunibrod
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 14:51
14 km
14:25 14:51 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Badince
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Donji Bunibrod
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 14:51
14 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Gurman
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Badince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Bunibrod
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:55
14 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Gurman
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Badince
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Bunibrod
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:55
14 km
16:20 16:46 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:20
Leskovac, Gurman
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Badince
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 16:46
14 km
16:20 16:46 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:20
Leskovac, Gurman
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Badince
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 16:46
14 km
18:00 18:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Gurman
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Badince
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 18:18
dep. 18:18
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 18:25
14 km
18:00 18:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Gurman
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Badince
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 18:18
dep. 18:18
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 18:25
14 km
19:10 19:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Gurman
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Badince
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 19:25
dep. 19:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 19:36
14 km
19:10 19:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Gurman
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Badince
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 19:25
dep. 19:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 19:36
14 km
20:50 21:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:50
Leskovac, Gurman
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Badince
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Donji Bunibrod
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 21:10
dep. 21:10
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 21:16
14 km
20:50 21:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:50
Leskovac, Gurman
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:55
dep. 20:55
3 km
Badince
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Donji Bunibrod
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 21:05
dep. 21:05
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 21:10
dep. 21:10
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 21:16
14 km
22:15 22:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Jugoekspres
arr. 22:20
dep. 22:20
0.7 km
Leskovac, Rakic
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Badince
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 22:32
dep. 22:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 22:45
14 km
22:15 22:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Jugoekspres
arr. 22:20
dep. 22:20
0.7 km
Leskovac, Rakic
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Badince
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 22:32
dep. 22:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 22:45
14 km

Naselja Leskovac i Dobrotin kod Leskovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.