Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Cekmin timetable

thursday, 20.02.2020.
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:15
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Zaluznje
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Zivkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pecenjevce
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
19 km
Cekmin
arr. 06:40
21 km
06:30 07:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
21 km
09:10 09:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
21 km
10:50 11:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
21 km
12:20 12:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:34
dep. 12:34
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Zaluznje
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Zivkovo
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Cekmin
arr. 12:55
21 km
13:10 13:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
21 km
14:25 14:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Cekmin
arr. 14:55
21 km
14:25 14:55 (00:30)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:25
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Cekmin
arr. 14:55
21 km
15:20 15:51 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
21 km
16:25 16:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Zaluznje
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Zivkovo
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Cekmin
arr. 16:55
21 km
18:50 19:21 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
21 km
19:45 20:17 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
21 km
22:20 22:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
21 km
22:20 22:50 (00:30)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 22:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
21 km

Naselja Leskovac i Cekmin su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.