Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Brestovac kod Leskovca timetable

friday, 30.07.2021.
05:03 05:30 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:03
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:30
22 km
05:30 06:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
arr. 05:50
dep. 05:50
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 05:53
dep. 05:53
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
27 km
06:30 07:13 (00:43)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:13
27 km
06:45 07:17 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
27 km
08:05 08:24 (00:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
21 km
08:30 08:57 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:57
22 km
08:30 09:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
arr. 08:52
dep. 08:52
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
27 km
09:10 09:52 (00:42)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
27 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
22.6 km
10:05 10:35 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 10:28
dep. 10:28
16.5 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:35
23 km
10:50 11:33 (00:43)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 11:33
27 km
11:15 11:54 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
23 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:35
27 km
13:10 13:52 (00:42)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:52
27 km
13:30 13:57 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 13:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 13:57
22 km
14:23 14:50 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:23
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 14:50
22 km
14:25 15:09 (00:44)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Cekmin
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 15:09
27 km
14:25 15:09 (00:44)
JugoekspresPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Run only when "Yura" is working.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 14:25
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Cekmin
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 15:09
27 km
14:30 15:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 14:53
dep. 14:53
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:02
27 km
15:15 15:44 (00:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 15:35
dep. 15:35
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:44
27 km
15:20 16:04 (00:44)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
27 km
16:25 17:10 (00:45)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Cekmin
arr. 16:55
dep. 16:55
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:09
dep. 17:09
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 17:10
27 km
17:10 17:37 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:10
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:37
22 km
18:30 19:05 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 18:48
dep. 18:48
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 18:51
dep. 18:51
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:05
27 km
18:50 19:35 (00:45)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 19:35
27 km
19:45 20:29 (00:44)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
dep. 20:17
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:29
27 km
22:20 23:01 (00:41)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
dep. 22:50
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 23:01
27 km
22:20 23:01 (00:41)
JugoekspresPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Run only when "Yura" is working.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Jugoekspres
dep. 22:20
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo, Intersection
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
dep. 22:50
21 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 23:01
27 km

Naselja Leskovac i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:03 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.