Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Brestovac kod Leskovca timetable

sunday, 18.08.2019.
05:50 06:15 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:15
21 km
06:28 06:51 (00:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:28
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:51
22 km
08:05 08:24 (00:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
21 km
08:15 08:39 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:15
Zivkovo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:39
22 km
08:30 09:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
27 km
09:10 09:52 (00:42)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
27 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
22.6 km
11:15 11:39 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Zivkovo, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:39
22 km
12:30 13:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Zaluznje
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:02
27 km
14:58 15:22 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:58
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:22
22 km
15:15 15:47 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
27 km
15:20 16:04 (00:44)
Bus stationPicerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
27 km
17:35 17:59 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:35
Zivkovo, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:59
22 km
18:00 18:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:03
dep. 18:03
3 km
Zaluznje
arr. 18:11
dep. 18:11
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Zivkovo
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Pecenjevce
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:23
dep. 18:23
19 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:25
21 km
18:30 19:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
27 km
20:05 20:38 (00:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Zaluznje
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Zivkovo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Pecenjevce
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 20:31
dep. 20:31
18 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:38
21 km
21:45 22:09 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 21:45
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:51
dep. 21:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:54
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 22:09
22 km

Naselja Leskovac i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.