Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Brestovac kod Leskovca timetable

saturday, 20.10.2018.
05:30 06:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
27 km
05:50 06:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:15
21 km
06:30 06:54 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:54
22 km
06:30 07:13 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:13
27 km
06:30 07:13 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Zaluznje
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Zivkovo
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Cekmin
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 07:13
27 km
06:45 07:17 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
27 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Zaluznje
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
9 km
Zivkovo
arr. 07:44
dep. 07:44
11 km
Pecenjevce
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:53
dep. 07:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:55
21 km
08:05 08:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
21 km
08:17 08:40 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:17
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:40
22 km
08:30 09:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
27 km
09:10 09:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
27 km
09:10 09:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 09:19
dep. 09:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 09:22
dep. 09:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Zaluznje
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zivkovo
arr. 09:33
dep. 09:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 09:35
dep. 09:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Cekmin
arr. 09:40
dep. 09:40
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:51
dep. 09:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 09:52
27 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
22.6 km
10:05 10:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce
arr. 10:28
dep. 10:28
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 10:35
23 km
10:50 11:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 11:33
27 km
10:50 11:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:59
dep. 10:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Zaluznje
arr. 11:06
dep. 11:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Zivkovo
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 11:14
dep. 11:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19 km
Cekmin
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 11:33
27 km
11:15 11:38 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:38
22 km
11:15 11:54 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
23 km
12:10 12:42 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:10
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Zaluznje
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Pecenjevce
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:42
22 km
13:10 13:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:52
27 km
13:10 13:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:10
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Zaluznje
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Cekmin
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 13:52
27 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zaluznje
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zivkovo
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Pecenjevce
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 14:45
23 km
14:53 15:16 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:53
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:16
22 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Zaluznje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Zivkovo
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Pecenjevce
arr. 15:23
dep. 15:23
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:26
dep. 15:26
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 15:30
23 km
15:15 15:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
27 km
15:20 16:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
27 km
15:20 16:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Zaluznje
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Zivkovo
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Cekmin
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 16:04
27 km
17:45 18:08 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:45
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 18:08
22 km
18:30 19:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
27 km
18:50 19:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 19:35
27 km
18:50 19:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:59
dep. 18:59
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Zaluznje
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:08
dep. 19:08
12 km
Zivkovo
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19 km
Cekmin
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 19:35
27 km
19:45 20:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
dep. 20:17
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:26
dep. 20:26
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:29
27 km
19:45 20:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:57
dep. 19:57
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Zaluznje
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Zivkovo
arr. 20:08
dep. 20:08
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
19 km
Cekmin
arr. 20:17
dep. 20:17
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:26
dep. 20:26
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 20:29
27 km
20:20 20:52 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Zaluznje
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Zivkovo, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:49
dep. 20:49
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:52
27 km
22:20 23:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
dep. 22:50
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 22:54
dep. 22:54
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 23:01
27 km
22:20 23:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 22:32
dep. 22:32
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Zaluznje
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:39
dep. 22:39
12 km
Zivkovo
arr. 22:41
dep. 22:41
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 22:43
dep. 22:43
15 km
Pecenjevce, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
18 km
Pecenjevce, 2
arr. 22:47
dep. 22:47
19 km
Cekmin
arr. 22:50
dep. 22:50
21 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 22:54
dep. 22:54
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
26 km
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
arr. 23:01
27 km

Naselja Leskovac i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.