Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Babicko timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 07:10 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Brejanovce
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Razgojna
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Grdanica
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Babicko, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
29 km
Babicko, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Babicko, 3
arr. 07:10
34 km
13:25 14:25 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Brejanovce
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Razgojna
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Grdanica
arr. 14:05
dep. 14:05
23 km
Babicko, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Babicko, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Babicko, 3
arr. 14:25
34 km
19:00 20:00 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Brejanovce
arr. 19:32
dep. 19:32
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 19:34
dep. 19:34
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 19:36
dep. 19:36
19 km
Razgojna
arr. 19:39
dep. 19:39
21 km
Grdanica
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Babicko, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
29 km
Babicko, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
31 km
Babicko, 3
arr. 20:00
34 km
Leskovac - Babicko timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:20 07:10 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Brejanovce
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Razgojna
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Grdanica
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Babicko, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
29 km
Babicko, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Babicko, 3
arr. 07:10
34 km
13:25 14:25 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Brejanovce
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Razgojna
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Grdanica
arr. 14:05
dep. 14:05
23 km
Babicko, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Babicko, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Babicko, 3
arr. 14:25
34 km
19:00 20:00 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Brejanovce
arr. 19:32
dep. 19:32
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 19:34
dep. 19:34
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 19:36
dep. 19:36
19 km
Razgojna
arr. 19:39
dep. 19:39
21 km
Grdanica
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Babicko, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
29 km
Babicko, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
31 km
Babicko, 3
arr. 20:00
34 km
Leskovac - Babicko timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:20 07:10 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zaluznje
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Zivkovo
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Brejanovce
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Razgojna
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Grdanica
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Babicko, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
29 km
Babicko, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Babicko, 3
arr. 07:10
34 km
13:25 14:25 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Modna kuca
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Zaluznje
arr. 13:37
dep. 13:37
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Zivkovo
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Brejanovce
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Razgojna
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Grdanica
arr. 14:05
dep. 14:05
23 km
Babicko, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Babicko, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Babicko, 3
arr. 14:25
34 km
19:00 20:00 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Leskovac, Suva reka
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaluznje
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Zivkovo
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 19:24
dep. 19:24
15 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Brejanovce
arr. 19:32
dep. 19:32
17 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 19:34
dep. 19:34
18 km
Cifluk Razgojnski
arr. 19:36
dep. 19:36
19 km
Razgojna
arr. 19:39
dep. 19:39
21 km
Grdanica
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Babicko, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
29 km
Babicko, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
31 km
Babicko, 3
arr. 20:00
34 km

Naselja Leskovac i Babicko su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.