Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lepcince - Vranje timetable

sunday, 21.07.2019.
19:00 20:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 19:00
Lepcince
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Kopanjane
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Preobrazenje
arr. 19:23
dep. 19:23
9 km
Donja Otulja
arr. 19:28
dep. 19:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 19:33
dep. 19:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 19:38
dep. 19:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:50
dep. 19:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 19:52
dep. 19:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 19:55
dep. 19:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 20:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: sunday, 28.07.2019.
19:00 20:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 19:00
Lepcince
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Kopanjane
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Preobrazenje
arr. 19:23
dep. 19:23
9 km
Donja Otulja
arr. 19:28
dep. 19:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 19:33
dep. 19:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 19:38
dep. 19:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 19:50
dep. 19:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 19:52
dep. 19:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 19:55
dep. 19:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 20:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: friday, 02.08.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km

Naselja Lepcince i Vranje su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lepcince je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.