Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lepcince - Vranje timetable

friday, 22.11.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: bank holidays, Friday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: bank holidays, Friday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
07:50 08:50 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 25.03.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 07:50
Lepcince
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Kopanjane
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Preobrazenje
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Donja Otulja
arr. 08:18
dep. 08:18
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 08:23
dep. 08:23
13.5 km
Zlatokop
arr. 08:28
dep. 08:28
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 08:40
dep. 08:40
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 08:42
dep. 08:42
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 08:45
dep. 08:45
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 08:50
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: bank holidays, Friday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km
Lepcince - Vranje timetable
Departures on: friday, 29.11.2019.
08:30 09:30 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 08:30
Lepcince
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Kopanjane
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Gornja Otulja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Preobrazenje
arr. 08:53
dep. 08:53
9 km
Donja Otulja
arr. 08:58
dep. 08:58
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 09:03
dep. 09:03
13.5 km
Zlatokop
arr. 09:08
dep. 09:08
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:25
dep. 09:25
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 09:30
21 km
17:00 18:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: bank holidays, Friday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lepcince, 2
dep. 17:00
Lepcince
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Kopanjane
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Gornja Otulja
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Preobrazenje
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Donja Otulja
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Donje Trebesinje
arr. 17:33
dep. 17:33
13.5 km
Zlatokop
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
17.5 km
Vranje, Palestina
arr. 17:52
dep. 17:52
19 km
Vranje, D. Vranje
arr. 17:55
dep. 17:55
19.9 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
21 km

Naselja Lepcince i Vranje su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lepcince je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.