Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lece - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:30 06:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 06:30
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
11 km
06:50 07:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 06:50
Gazdare, Bubce
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gazdare
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Negosavlje, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:10
11 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 12:00
Gazdare, Bubce
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Gazdare
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Negosavlje, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:20
11 km
13:50 14:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 13:50
Gazdare, Bubce
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Gazdare
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 14:04
dep. 14:04
7 km
Negosavlje, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:10
11 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 14:15
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
11 km
Lece - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:30 06:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 06:30
Gazdare, Bubce
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Gazdare
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Negosavlje, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:45
11 km
06:50 07:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 06:50
Gazdare, Bubce
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gazdare
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Negosavlje, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:10
11 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 12:00
Gazdare, Bubce
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Gazdare
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Negosavlje, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:20
11 km
13:50 14:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 13:50
Gazdare, Bubce
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Gazdare
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Negosavlje, Obradovici
arr. 14:04
dep. 14:04
7 km
Negosavlje, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:10
11 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lece
dep. 14:15
Gazdare, Bubce
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Gazdare
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Negosavlje, Kolonija
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Negosavlje, Grabovica
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Negosavlje, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
11 km

Naselja Lece i Medvedja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lece je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.