Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lebane - Sijarinska Banja timetable

sunday, 23.02.2020.
12:34 13:28 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 12:34
Lebane, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Radinovac
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Rujkovac
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
18.3 km
Negosavlje
arr. 13:08
dep. 13:08
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 13:12
dep. 13:12
23.4 km
Macedonce
arr. 13:19
dep. 13:19
28.5 km
Sijarinska Banja
arr. 13:28
33.7 km
16:00 16:55 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
27 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
32 km
20:55 21:55 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 20:55
Medvedja , Center
arr. 21:35
dep. 21:35
21 km
Sijarinska Banja
arr. 21:55
32 km
22:51 23:42 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 22:51
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
4.7 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
9.5 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
13.1 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
17.4 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
18.4 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
22.5 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
32.8 km
Lebane - Sijarinska Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:18 07:12 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 06:18
Lebane, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
7.6 km
Radinovac
arr. 06:37
dep. 06:37
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
11.3 km
Rujkovac
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Negosavlje
arr. 06:52
dep. 06:52
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 06:56
dep. 06:56
23.4 km
Macedonce
arr. 07:03
dep. 07:03
28.5 km
Sijarinska Banja
arr. 07:12
33.7 km
06:20 07:20 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 06:20
Krivaca kod Lebana
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Radinovac
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Rujkovac
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Negosavlje
arr. 06:56
dep. 06:56
20 km
Medvedja , Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Macedonce
arr. 07:08
dep. 07:08
27 km
Sijarinska Banja
arr. 07:20
32 km
08:10 09:15 (01:05)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 08:10
Lebane, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Radinovac
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rujkovac
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Negosavlje
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Medvedja , Center
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Macedonce
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Sijarinska Banja
arr. 09:15
33 km
10:33 11:27 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 10:33
Lebane, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:47
dep. 10:47
7.6 km
Radinovac
arr. 10:52
dep. 10:52
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
11.3 km
Rujkovac
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:04
dep. 11:04
18.3 km
Negosavlje
arr. 11:07
dep. 11:07
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 11:11
dep. 11:11
23.4 km
Macedonce
arr. 11:18
dep. 11:18
28.5 km
Sijarinska Banja
arr. 11:27
33.7 km
12:34 13:28 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 12:34
Lebane, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Radinovac
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Rujkovac
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
18.3 km
Negosavlje
arr. 13:08
dep. 13:08
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 13:12
dep. 13:12
23.4 km
Macedonce
arr. 13:19
dep. 13:19
28.5 km
Sijarinska Banja
arr. 13:28
33.7 km
15:42 16:40 (00:58)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 15:42
Lebane, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Krivaca kod Lebana
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Radinovac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Rujkovac
arr. 16:04
dep. 16:04
15 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 16:10
dep. 16:10
18 km
Negosavlje
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Medvedja , Center
arr. 16:22
dep. 16:22
23 km
Macedonce
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Sijarinska Banja
arr. 16:40
33 km
16:00 16:55 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
27 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
32 km
20:55 21:55 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 20:55
Medvedja , Center
arr. 21:35
dep. 21:35
21 km
Sijarinska Banja
arr. 21:55
32 km
22:51 23:42 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 22:51
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
4.7 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
9.5 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
13.1 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
17.4 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
18.4 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
dep. 23:26
22.5 km
Sijarinska Banja
arr. 23:42
32.8 km

Naselja Lebane i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 06:18 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.