Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lebane - Medvedja timetable

friday, 23.04.2021.
05:40 06:15 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 05:40
Krivaca kod Lebana
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Radinovac, Kafana
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Rujkovac, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Negosavlje, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:15
22 km
06:18 06:56 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 06:18
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
23.4 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 06:20
Krivaca kod Lebana
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Rujkovac, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Negosavlje, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
20 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
22 km
08:10 08:50 (00:40)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 08:10
Lebane, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Radinovac, Kafana
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rujkovac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Negosavlje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Medvedja , Bus station
arr. 08:50
23 km
10:33 11:11 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 10:33
Lebane, Bus station
arr. 10:36
dep. 10:36
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:47
dep. 10:47
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:04
dep. 11:04
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 11:11
23.4 km
11:28 12:06 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 11:28
Lebane, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 11:49
dep. 11:49
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:59
dep. 11:59
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:06
23.4 km
12:34 13:12 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 12:34
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
23.4 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 16:00
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
21 km
17:23 18:01 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 17:23
Lebane, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 17:42
dep. 17:42
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 18:01
23.4 km
20:55 21:35 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 20:55
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
21 km
21:10 21:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 21:10
Medvedja , Bus station
arr. 21:55
22 km

Naselja Lebane i Medvedja su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lebane - Medvedja iznosi od 1,28 EUR do 1,28 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.