Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lebane - Medvedja timetable

saturday, 11.07.2020.
06:18 06:56 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 06:18
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
23.4 km
12:34 13:12 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 12:34
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
23.4 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 16:00
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
21 km
17:23 18:01 (00:38)
Modna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna kuca
dep. 17:23
Lebane, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
2.4 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
7.6 km
Radinovac, Kafana
arr. 17:42
dep. 17:42
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
11.3 km
Rujkovac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
18.3 km
Negosavlje, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
20.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 18:01
23.4 km
20:55 21:35 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 20:55
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
21 km
21:10 21:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 21:10
Medvedja , Bus station
arr. 21:55
22 km
22:51 23:26 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 22:51
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
4.7 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
9.5 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
13.1 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
17.4 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
18.4 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
22.5 km

Naselja Lebane i Medvedja su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 06:18 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.