Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lebane - Medvedja timetable

monday, 19.11.2018.
05:40 06:15 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:40
Krivaca kod Lebana
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Silovo kod Lebana
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Radinovac
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Rujkovac
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Negosavlje
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Medvedja , Center
arr. 06:15
22 km
06:18 06:56 (00:38)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 06:18
Lebane, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
7.6 km
Radinovac
arr. 06:37
dep. 06:37
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
11.3 km
Rujkovac
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Negosavlje
arr. 06:52
dep. 06:52
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 06:56
23.4 km
06:20 07:00 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 06:20
Krivaca kod Lebana
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Radinovac
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Rujkovac
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Negosavlje
arr. 06:56
dep. 06:56
20 km
Medvedja , Center
arr. 07:00
22 km
08:10 08:50 (00:40)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 08:10
Lebane, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Radinovac
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rujkovac
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Negosavlje
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Medvedja , Center
arr. 08:50
23 km
10:33 11:11 (00:38)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 10:33
Lebane, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:47
dep. 10:47
7.6 km
Radinovac
arr. 10:52
dep. 10:52
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
11.3 km
Rujkovac
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:04
dep. 11:04
18.3 km
Negosavlje
arr. 11:07
dep. 11:07
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 11:11
23.4 km
12:05 12:43 (00:38)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 12:05
Lebane, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:16
dep. 12:16
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
7.6 km
Radinovac
arr. 12:24
dep. 12:24
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
11.3 km
Rujkovac
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:36
dep. 12:36
18.3 km
Negosavlje
arr. 12:39
dep. 12:39
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 12:43
23.4 km
12:34 13:12 (00:38)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 12:34
Lebane, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Radinovac
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Rujkovac
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
18.3 km
Negosavlje
arr. 13:08
dep. 13:08
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 13:12
23.4 km
15:01 15:56 (00:55)
Pavlove Livade
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Pavlove Livade
dep. 15:01
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lebane, Center
arr. 15:05
dep. 15:20
1.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:28
dep. 15:28
6.1 km
Radinovac
arr. 15:37
dep. 15:37
10.9 km
Rujkovac
arr. 15:43
dep. 15:43
14.5 km
Negosavlje
arr. 15:52
dep. 15:52
20.9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 15:54
dep. 15:54
22.3 km
Medvedja , Center
arr. 15:56
23.9 km
15:42 16:22 (00:40)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 15:42
Lebane, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Krivaca kod Lebana
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Radinovac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Radinovac, Groblje
arr. 15:57
dep. 15:57
10 km
Rujkovac
arr. 16:04
dep. 16:04
15 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 16:10
dep. 16:10
18 km
Negosavlje
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Medvedja , Center
arr. 16:22
23 km
16:00 16:40 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
21 km
17:23 18:01 (00:38)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Modna Kuća
dep. 17:23
Lebane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
0.9 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
2.4 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:34
dep. 17:34
5.6 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
7.6 km
Radinovac
arr. 17:42
dep. 17:42
10.4 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
11.3 km
Rujkovac
arr. 17:48
dep. 17:48
14 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
18.3 km
Negosavlje
arr. 17:57
dep. 17:57
20.4 km
Medvedja , Center
arr. 18:01
23.4 km
20:55 21:35 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 20:55
Medvedja , Center
arr. 21:35
21 km
21:10 21:55 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 21:10
Medvedja , Center
arr. 21:55
22 km
22:51 23:26 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 22:51
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
4.7 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
9.5 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
13.1 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
17.4 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
18.4 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
22.5 km

Naselja Lebane i Medvedja su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.