Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lebane - Brestovac kod Leskovca timetable

thursday, 20.02.2020.
05:20 06:14 (00:54)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 05:29
dep. 05:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 05:33
dep. 05:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 05:39
dep. 05:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:47
dep. 05:47
16.7 km
Lapotince
arr. 05:48
dep. 05:48
17.4 km
Kacabac
arr. 05:52
dep. 05:52
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 05:58
dep. 05:58
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 06:00
dep. 06:00
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 06:02
dep. 06:02
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
31.8 km
Kutles
arr. 06:10
dep. 06:10
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:14
36.3 km
08:05 09:01 (00:56)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:07
dep. 08:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 08:08
dep. 08:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 08:18
dep. 08:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 08:24
dep. 08:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 08:27
dep. 08:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 08:34
dep. 08:34
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
17.4 km
Kacabac
arr. 08:40
dep. 08:40
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 08:46
dep. 08:46
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 08:48
dep. 08:48
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 08:50
dep. 08:50
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 08:53
dep. 08:53
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
31.8 km
Kutles
arr. 08:58
dep. 08:58
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:01
36.3 km
09:20 10:21 (01:01)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 09:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
dep. 09:57
16.6 km
Kacabac
arr. 10:02
dep. 10:02
21.4 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
24.7 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:08
dep. 10:08
25.5 km
Gornje Brijanje
arr. 10:10
dep. 10:10
27.5 km
Donje Brijanje
arr. 10:12
dep. 10:12
29.2 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:14
dep. 10:14
31.3 km
Sarlince, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
32.4 km
Kutles
arr. 10:18
dep. 10:18
34.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:21
36.9 km
11:25 12:25 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 11:25
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:28
dep. 11:28
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 11:29
dep. 11:29
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 11:35
dep. 11:35
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 11:45
dep. 11:45
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 11:48
dep. 11:48
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 11:52
dep. 11:55
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 11:59
dep. 11:59
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
17.4 km
Kacabac
arr. 12:04
dep. 12:04
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 12:12
dep. 12:12
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 12:14
dep. 12:14
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 12:17
dep. 12:17
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
31.8 km
Kutles
arr. 12:22
dep. 12:22
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:25
36.3 km
13:05 14:06 (01:01)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 13:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:07
dep. 13:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 13:24
dep. 13:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
17.4 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.8 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
36.3 km
Lebane - Brestovac kod Leskovca timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:20 06:14 (00:54)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 05:29
dep. 05:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 05:33
dep. 05:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 05:39
dep. 05:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:47
dep. 05:47
16.7 km
Lapotince
arr. 05:48
dep. 05:48
17.4 km
Kacabac
arr. 05:52
dep. 05:52
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 05:58
dep. 05:58
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 06:00
dep. 06:00
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 06:02
dep. 06:02
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
31.8 km
Kutles
arr. 06:10
dep. 06:10
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:14
36.3 km
08:05 09:01 (00:56)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:07
dep. 08:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 08:08
dep. 08:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 08:18
dep. 08:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 08:24
dep. 08:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 08:27
dep. 08:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 08:34
dep. 08:34
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
17.4 km
Kacabac
arr. 08:40
dep. 08:40
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 08:46
dep. 08:46
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 08:48
dep. 08:48
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 08:50
dep. 08:50
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 08:53
dep. 08:53
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
31.8 km
Kutles
arr. 08:58
dep. 08:58
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:01
36.3 km
09:20 10:21 (01:01)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 09:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
dep. 09:57
16.6 km
Kacabac
arr. 10:02
dep. 10:02
21.4 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
24.7 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:08
dep. 10:08
25.5 km
Gornje Brijanje
arr. 10:10
dep. 10:10
27.5 km
Donje Brijanje
arr. 10:12
dep. 10:12
29.2 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:14
dep. 10:14
31.3 km
Sarlince, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
32.4 km
Kutles
arr. 10:18
dep. 10:18
34.9 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:21
36.9 km
11:25 12:25 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 11:25
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:28
dep. 11:28
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 11:29
dep. 11:29
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 11:35
dep. 11:35
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 11:45
dep. 11:45
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 11:48
dep. 11:48
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 11:52
dep. 11:55
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 11:59
dep. 11:59
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
17.4 km
Kacabac
arr. 12:04
dep. 12:04
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 12:10
dep. 12:10
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 12:12
dep. 12:12
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 12:14
dep. 12:14
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 12:17
dep. 12:17
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
31.8 km
Kutles
arr. 12:22
dep. 12:22
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:25
36.3 km
13:05 14:06 (01:01)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 13:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:07
dep. 13:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 13:24
dep. 13:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
14.2 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
16.7 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
17.4 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
20.8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
24.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
24.9 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
26.9 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
28.6 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
30.7 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.8 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
34.3 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
36.3 km

Naselja Lebane i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 13:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.