Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lebane - Bojnik timetable

friday, 19.07.2019.
05:20 05:45 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 05:23
dep. 05:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 05:29
dep. 05:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 05:33
dep. 05:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 05:39
dep. 05:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 05:45
14.2 km
08:05 08:30 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:07
dep. 08:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 08:08
dep. 08:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 08:18
dep. 08:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 08:24
dep. 08:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 08:27
dep. 08:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
14.2 km
09:20 09:57 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 09:20
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
16.6 km
11:25 11:52 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 11:25
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:28
dep. 11:28
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 11:29
dep. 11:29
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 11:35
dep. 11:35
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 11:39
dep. 11:39
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 11:45
dep. 11:45
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 11:48
dep. 11:48
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 11:52
14.2 km
13:05 13:31 (00:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 13:05
Lebane, Modna Kuća
arr. 13:07
dep. 13:07
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 13:24
dep. 13:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
14.2 km
14:10 14:39 (00:29)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 14:10
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
16.6 km
15:15 15:40 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 15:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 15:18
dep. 15:18
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 15:24
dep. 15:24
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 15:28
dep. 15:28
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 15:34
dep. 15:34
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 15:37
dep. 15:37
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 15:40
14.2 km
17:15 17:41 (00:26)
Center
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 17:15
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
14.2 km

Naselja Lebane i Bojnik su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.