Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lebane - Bojnik timetable

saturday, 11.07.2020.
09:20 09:57 (00:37)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:20
Lebane, Modna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
16.6 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 14:10
Lebane, Modna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
16.6 km
Lebane - Bojnik timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
09:20 09:57 (00:37)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:20
Lebane, Modna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
16.6 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 14:10
Lebane, Modna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
16.6 km
Lebane - Bojnik timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
09:20 09:57 (00:37)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 09:20
Lebane, Modna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 09:23
dep. 09:23
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 09:39
dep. 09:39
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 09:42
dep. 09:42
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
16.6 km
13:05 13:31 (00:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 13:05
Lebane, Modna kuca
arr. 13:07
dep. 13:07
0.8 km
Lebane, Pavlove livade
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 13:24
dep. 13:24
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 13:27
dep. 13:27
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
14.2 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus stationHladnjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Bus station
dep. 14:10
Lebane, Modna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Lebane, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Goli Rid, Mijat
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Bojnik, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
13.3 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
14.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
16.6 km

Naselja Lebane i Bojnik su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 09:20 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.