Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Lebane - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
05:30 10:05 (04:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
4.6 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
11.4 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
22.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
69.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
70.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:05
305.8 km
08:00 13:00 (05:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:00
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
23 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
68 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
99 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
304 km
16:00 20:15 (04:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
21 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
306 km
23:05 03:50 (04:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 23:05
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
23 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
304 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
05:30 10:05 (04:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 05:30
Lebane, Modna Kuća
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 05:35
dep. 05:35
1.6 km
Konjino
arr. 05:39
dep. 05:39
4.6 km
Lugare
arr. 05:41
dep. 05:41
6.1 km
Bosnjace
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Pertate
arr. 05:48
dep. 05:48
11.4 km
Cenovac
arr. 05:49
dep. 05:49
12.2 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
21.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
22.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
69.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
70.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:05
305.8 km
08:00 13:00 (05:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 08:00
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
23 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
68 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
99 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
304 km
16:00 20:15 (04:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 16:00
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
21 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
306 km
23:05 03:50 (04:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lebane, Center
dep. 23:05
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
23 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
304 km

Naselja Lebane i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~305 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lebane je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.