Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarica - Malo Golovode timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:35 06:55 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 06:35
Lazarica, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 06:39
dep. 06:39
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:41
dep. 06:41
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:43
dep. 06:43
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
dep. 06:45
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:48
dep. 06:48
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:50
dep. 06:50
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:52
dep. 06:52
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 06:53
dep. 06:53
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:54
dep. 06:54
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 06:55
7.1 km
07:25 07:45 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 07:25
Lazarica, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 07:29
dep. 07:29
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:30
dep. 07:30
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:31
dep. 07:31
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:38
dep. 07:38
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:39
dep. 07:39
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:40
dep. 07:40
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:41
dep. 07:41
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:42
dep. 07:42
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 07:43
dep. 07:43
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:44
dep. 07:44
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 07:45
7.1 km
12:30 13:00 (00:30)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 12:30
Lazarica, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 12:34
dep. 12:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:35
dep. 12:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:47
dep. 12:47
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:48
dep. 12:48
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 12:53
dep. 12:53
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 12:54
dep. 12:54
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 12:55
dep. 12:55
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 12:56
dep. 12:56
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 12:58
dep. 12:58
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 12:59
dep. 12:59
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 13:00
7.1 km
13:30 13:50 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 13:30
Lazarica, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 13:34
dep. 13:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 13:35
dep. 13:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 13:36
dep. 13:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:38
dep. 13:38
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:39
dep. 13:39
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 13:43
dep. 13:43
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 13:44
dep. 13:44
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 13:45
dep. 13:45
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 13:46
dep. 13:46
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 13:47
dep. 13:47
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 13:48
dep. 13:48
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 13:49
dep. 13:49
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 13:50
7.1 km
14:30 14:50 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 14:30
Lazarica, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 14:34
dep. 14:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 14:36
dep. 14:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:38
dep. 14:38
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 14:43
dep. 14:43
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 14:44
dep. 14:44
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 14:45
dep. 14:45
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 14:46
dep. 14:46
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 14:47
dep. 14:47
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 14:48
dep. 14:48
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 14:49
dep. 14:49
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 14:50
7.1 km
15:20 15:40 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 15:20
Lazarica, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 15:24
dep. 15:24
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:26
dep. 15:26
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:28
dep. 15:28
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:29
dep. 15:29
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 15:33
dep. 15:33
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 15:34
dep. 15:34
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 15:35
dep. 15:35
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 15:36
dep. 15:36
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 15:38
dep. 15:38
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 15:39
dep. 15:39
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 15:40
7.1 km
Lazarica - Malo Golovode timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:35 06:55 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 06:35
Lazarica, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 06:39
dep. 06:39
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:41
dep. 06:41
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:43
dep. 06:43
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
dep. 06:45
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:48
dep. 06:48
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:50
dep. 06:50
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:52
dep. 06:52
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 06:53
dep. 06:53
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:54
dep. 06:54
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 06:55
7.1 km
07:25 07:45 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 07:25
Lazarica, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 07:29
dep. 07:29
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:30
dep. 07:30
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:31
dep. 07:31
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:38
dep. 07:38
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:39
dep. 07:39
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:40
dep. 07:40
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:41
dep. 07:41
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:42
dep. 07:42
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 07:43
dep. 07:43
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:44
dep. 07:44
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 07:45
7.1 km
12:30 13:00 (00:30)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 12:30
Lazarica, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 12:34
dep. 12:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:35
dep. 12:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
dep. 12:45
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:47
dep. 12:47
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:48
dep. 12:48
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 12:53
dep. 12:53
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 12:54
dep. 12:54
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 12:55
dep. 12:55
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 12:56
dep. 12:56
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 12:57
dep. 12:57
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 12:58
dep. 12:58
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 12:59
dep. 12:59
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 13:00
7.1 km
13:30 13:50 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 13:30
Lazarica, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 13:34
dep. 13:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 13:35
dep. 13:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 13:36
dep. 13:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:38
dep. 13:38
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:39
dep. 13:39
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 13:43
dep. 13:43
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 13:44
dep. 13:44
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 13:45
dep. 13:45
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 13:46
dep. 13:46
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 13:47
dep. 13:47
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 13:48
dep. 13:48
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 13:49
dep. 13:49
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 13:50
7.1 km
14:30 14:50 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 14:30
Lazarica, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 14:34
dep. 14:34
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 14:36
dep. 14:36
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:38
dep. 14:38
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 14:43
dep. 14:43
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 14:44
dep. 14:44
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 14:45
dep. 14:45
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 14:46
dep. 14:46
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 14:47
dep. 14:47
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 14:48
dep. 14:48
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 14:49
dep. 14:49
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 14:50
7.1 km
15:20 15:40 (00:20)
3Raskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarica, 3
dep. 15:20
Lazarica, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
0.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
0.5 km
Lazarica, Bare
arr. 15:24
dep. 15:24
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:26
dep. 15:26
1.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:28
dep. 15:28
2.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:29
dep. 15:29
3.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Krusevac, Pejton
arr. 15:33
dep. 15:33
4.6 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 15:34
dep. 15:34
4.9 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 15:35
dep. 15:35
5.6 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 15:36
dep. 15:36
5.9 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Malo Golovode, S
arr. 15:38
dep. 15:38
6.3 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 15:39
dep. 15:39
6.6 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 15:40
7.1 km

Naselja Lazarica i Malo Golovode su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarica je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.