Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
05:50 07:00 (01:10)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:50 07:00 (01:10)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
05:30 06:30 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:30
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Ljubava
arr. 05:40
dep. 05:40
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:51
dep. 05:51
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:00
dep. 06:00
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:02
dep. 06:02
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:04
dep. 06:04
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
15 km
Jasika, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
18 km
Jasika, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:23
dep. 06:23
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:29
dep. 06:29
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:32
dep. 10:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
12:00 13:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 12:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 12:30
dep. 12:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:32
dep. 12:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
15 km
Jasika, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Jasika, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:53
dep. 12:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:59
dep. 12:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
24 km
18:00 19:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 18:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:18
dep. 18:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:21
dep. 18:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:24
dep. 18:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 18:30
dep. 18:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 18:31
dep. 18:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:32
dep. 18:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 18:34
dep. 18:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 18:36
dep. 18:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
15 km
Jasika, 2
arr. 18:44
dep. 18:44
18 km
Jasika, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:52
dep. 18:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:53
dep. 18:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:58
dep. 18:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:59
dep. 18:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
24 km
19:00 20:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 19:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 19:10
dep. 19:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:26
dep. 19:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:31
dep. 19:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:33
dep. 19:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 19:34
dep. 19:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Jasika, 2
arr. 19:44
dep. 19:44
18 km
Jasika, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:52
dep. 19:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:53
dep. 19:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:58
dep. 19:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:59
dep. 19:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
24 km

Naselja Lazarevac kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac kod Krusevca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.