Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:50 07:00 (01:10)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
16:45 17:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 16:45
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Kukljin, 7
arr. 17:11
dep. 17:11
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 17:13
dep. 17:13
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Kukljin, 4
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Kukljin, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
14 km
Kukljin, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Jasika, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Jasika, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:38
dep. 17:38
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:39
dep. 17:39
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
24 km
Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
05:50 07:00 (01:10)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
16:45 17:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 16:45
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Kukljin, 7
arr. 17:11
dep. 17:11
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 17:13
dep. 17:13
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Kukljin, 4
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Kukljin, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
14 km
Kukljin, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Jasika, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Jasika, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:38
dep. 17:38
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:39
dep. 17:39
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
24 km
Lazarevac kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 27.06.2024.
05:50 07:00 (01:10)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
24 km
10:00 11:00 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 10:00
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
10 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
24 km
16:45 17:40 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Krusevca, 3
dep. 16:45
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Kukljin, 7
arr. 17:11
dep. 17:11
10.5 km
Kukljin, 6
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Kukljin, 5.1
arr. 17:13
dep. 17:13
11.5 km
Kukljin, 5
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Kukljin, 4
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Kukljin, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
14 km
Kukljin, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
14.5 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Jasika, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Jasika, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
18.5 km
Jasika, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:38
dep. 17:38
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:39
dep. 17:39
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
24 km

Naselja Lazarevac kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac kod Krusevca je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.