Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac kod Blaca - Blace timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 06:20
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Pretezana
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Donja Dragusa
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Mala Dragusa
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Gornja Dragusa
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Blace, Bus station
arr. 06:55
12 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 13:40
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Pretezana
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Donja Dragusa
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Mala Dragusa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Gornja Dragusa
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Blace, Bus station
arr. 14:15
12 km
Lazarevac kod Blaca - Blace timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 06:20
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Pretezana
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Donja Dragusa
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Mala Dragusa
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Gornja Dragusa
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Blace, Bus station
arr. 06:55
12 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 13:40
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Pretezana
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Donja Dragusa
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Mala Dragusa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Gornja Dragusa
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Blace, Bus station
arr. 14:15
12 km
Lazarevac kod Blaca - Blace timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 06:20
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Pretezana
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Donja Dragusa
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Mala Dragusa
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Gornja Dragusa
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Blace, Bus station
arr. 06:55
12 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 13:40
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Pretezana
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Donja Dragusa
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Mala Dragusa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Gornja Dragusa
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Blace, Bus station
arr. 14:15
12 km
Lazarevac kod Blaca - Blace timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 06:20
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Pretezana
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Donja Dragusa
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Mala Dragusa
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Gornja Dragusa
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Blace, Bus station
arr. 06:55
12 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac kod Blaca
dep. 13:40
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Pretezana
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Donja Dragusa
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Mala Dragusa
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Gornja Dragusa
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Krivaja kod Blaca
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Blace, Bus station
arr. 14:15
12 km

Naselja Lazarevac kod Blaca i Blace su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac kod Blaca je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.