Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Zeoke kod Lazarevca timetable

friday, 19.07.2019.
05:05 05:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:05
Lazarevac, Vrtic
arr. 05:08
dep. 05:08
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 05:11
dep. 05:11
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
arr. 05:13
dep. 05:13
3 km
Burovo, Potok
arr. 05:14
dep. 05:14
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 05:17
dep. 05:17
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 05:25
8.5 km
07:00 07:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Vreoci, Zavod
arr. 07:15
dep. 07:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:23
12.3 km
07:00 07:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
arr. 07:14
dep. 07:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:21
dep. 07:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:24
dep. 07:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 07:26
dep. 07:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:27
14 km
08:30 08:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 08:41
dep. 08:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:48
dep. 08:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:51
dep. 08:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:54
dep. 08:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 08:56
dep. 08:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 08:57
14 km
08:45 08:56 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
10 km
09:30 09:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:41
dep. 09:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
arr. 09:44
dep. 09:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:48
dep. 09:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 09:51
dep. 09:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 09:54
dep. 09:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 09:56
dep. 09:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 09:57
14 km
10:00 10:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Vreoci, Zavod
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:23
12.3 km
10:00 10:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 10:11
dep. 10:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 10:21
dep. 10:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:24
dep. 10:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 10:26
dep. 10:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 10:27
14 km
11:00 11:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
arr. 11:14
dep. 11:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 11:24
dep. 11:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 11:26
dep. 11:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 11:27
14 km
12:50 13:13 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:54
dep. 12:54
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:57
dep. 12:57
2.5 km
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Burovo, Potok
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 13:09
dep. 13:09
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 13:10
dep. 13:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 13:12
dep. 13:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 13:13
11 km
13:00 13:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
arr. 13:14
dep. 13:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 13:21
dep. 13:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 13:24
dep. 13:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 13:26
dep. 13:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 13:27
14 km
13:05 13:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:05
Lazarevac, Vrtic
arr. 13:08
dep. 13:08
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 13:09
dep. 13:09
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 13:12
dep. 13:12
2.5 km
arr. 13:13
dep. 13:13
3 km
Burovo, Potok
arr. 13:14
dep. 13:14
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 13:25
8.5 km
13:20 13:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:20
Lazarevac, Vrtic
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Burovo, Potok
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 13:40
dep. 13:40
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 13:43
11 km
15:00 15:22 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
12.5 km
15:00 15:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:23
12.3 km
15:00 15:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
14 km
15:00 15:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
14 km
16:00 16:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Vrtic
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Burovo, Potok
arr. 16:09
dep. 16:09
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 16:12
dep. 16:12
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 16:14
dep. 16:14
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 16:17
dep. 16:17
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 16:20
dep. 16:20
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 16:22
dep. 16:22
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 16:23
11 km
16:30 16:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
arr. 16:44
dep. 16:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 16:51
dep. 16:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 16:56
dep. 16:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 16:57
14 km
17:40 18:03 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:40
Vreoci, Zavod
arr. 17:55
dep. 17:55
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:03
12.3 km
17:45 18:12 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:45
Lazarevac, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:50
dep. 17:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 17:51
dep. 17:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 17:56
dep. 17:56
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
arr. 17:59
dep. 17:59
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:09
dep. 18:09
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 18:11
dep. 18:11
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 18:12
14 km
20:10 20:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Vrtic
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Burovo, Potok
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:33
11 km
20:15 20:42 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:26
dep. 20:26
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 20:36
dep. 20:36
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:39
dep. 20:39
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:41
dep. 20:41
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:42
14 km
21:05 21:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:05
Lazarevac, Vrtic
arr. 21:08
dep. 21:08
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 21:09
dep. 21:09
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 21:11
dep. 21:11
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 21:12
dep. 21:12
2.5 km
arr. 21:13
dep. 21:13
3 km
Burovo, Potok
arr. 21:14
dep. 21:14
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 21:17
dep. 21:17
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 21:19
dep. 21:19
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 21:22
dep. 21:22
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 21:23
dep. 21:23
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 21:25
8.5 km

Naselja Lazarevac i Zeoke kod Lazarevca su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.