Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Veliki Crljeni timetable

saturday, 16.02.2019.
01:00 01:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 01:00
Lazarevac, Rampa
arr. 01:04
dep. 01:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 01:06
dep. 01:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 01:12
dep. 01:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 01:15
dep. 01:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 01:16
dep. 01:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 01:20
13 km
04:15 04:39 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 04:15
Lazarevac, Rampa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 04:20
dep. 04:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 04:28
dep. 04:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:39
12.9 km
05:15 05:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:15
Lazarevac, Rampa
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:27
dep. 05:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:35
13 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Lazarevac, Rampa
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:20
13 km
06:25 06:53 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:25
Lazarevac, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
15 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:45
Lazarevac, Rampa
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:05
13 km
07:00 07:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:24
12.9 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 07:26
dep. 07:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 07:29
dep. 07:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 07:30
16 km
07:10 07:36 (00:26)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 07:10
Lazarevac, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:20
dep. 07:20
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:26
dep. 07:26
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 07:29
dep. 07:29
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:36
15.3 km
07:30 07:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:30
Lazarevac, Rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:50
13 km
07:40 08:04 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:40
Lazarevac, Rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:53
dep. 07:53
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:02
dep. 08:02
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:04
12.9 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Rampa
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:12
dep. 08:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:20
13 km
08:30 08:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Rampa
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:50
13 km
08:30 09:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:47
dep. 08:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:51
dep. 08:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:54
dep. 08:54
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 08:56
dep. 08:56
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 08:58
dep. 08:58
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 08:59
dep. 08:59
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 09:00
16 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:00
Lazarevac, Rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:20
13 km
09:30 09:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:43
dep. 09:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:46
dep. 09:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:47
dep. 09:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:54
dep. 09:54
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:55
dep. 09:55
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 09:56
14.5 km
09:45 10:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:45
Lazarevac, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:11
14.5 km
10:00 10:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:20
13 km
10:00 10:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:22
dep. 10:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:24
12.9 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 10:13
dep. 10:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:16
dep. 10:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:21
dep. 10:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:24
dep. 10:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 10:29
dep. 10:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 10:30
16 km
10:30 10:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:50
13 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:45
Lazarevac, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 10:51
dep. 10:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:57
dep. 10:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 10:58
dep. 10:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:00
dep. 11:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:02
dep. 11:02
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:09
dep. 11:09
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:11
dep. 11:11
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:13
dep. 11:13
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 11:14
dep. 11:14
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 11:15
16 km
11:00 11:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Rampa
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
13 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:30
Lazarevac, Rampa
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:50
13 km
11:45 12:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:45
Lazarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:05
13 km
12:00 12:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Lazarevac, Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:20
13 km
12:15 12:39 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:15
Lazarevac, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:39
12.9 km
12:50 13:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Lazarevac, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:16
dep. 13:16
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:18
dep. 13:18
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 13:19
dep. 13:19
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 13:20
16 km
13:00 13:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:20
13 km
13:00 13:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:24
12.9 km
13:15 13:41 (00:26)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 13:15
Lazarevac, Bus station
arr. 13:19
dep. 13:19
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:23
dep. 13:23
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:25
dep. 13:25
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:31
dep. 13:31
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:41
15.3 km
14:00 14:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:00
Lazarevac, Rampa
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:20
13 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:20
13 km
15:00 15:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 15:26
14.5 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 15:28
15 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 15:29
dep. 15:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 15:30
16 km
16:00 16:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:13
dep. 16:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:24
12.9 km
16:15 16:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:15
Lazarevac, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:35
13 km
16:30 16:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:50
13 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:00
Lazarevac, Rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:20
13 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:15
Lazarevac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 17:21
dep. 17:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 17:28
dep. 17:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 17:31
dep. 17:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:39
dep. 17:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 17:44
dep. 17:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 17:45
16 km
17:30 17:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:30
Lazarevac, Rampa
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:50
13 km
18:00 18:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:20
13 km
18:00 18:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 18:06
dep. 18:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 18:13
dep. 18:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:17
dep. 18:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:21
dep. 18:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:24
dep. 18:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:28
15 km
18:15 18:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:15
Lazarevac, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 18:28
dep. 18:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:31
dep. 18:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:32
dep. 18:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:41
dep. 18:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:43
dep. 18:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 18:44
dep. 18:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 18:45
16 km
18:30 18:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:30
Lazarevac, Rampa
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:36
dep. 18:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:50
13 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:20
13 km
19:00 19:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:13
dep. 19:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:24
12.9 km
20:00 20:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Rampa
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:20
13 km
20:10 20:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:27
dep. 20:27
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:35
dep. 20:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 20:36
14.5 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:32
dep. 20:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:36
dep. 20:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:39
dep. 20:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 20:41
dep. 20:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 20:44
dep. 20:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 20:45
16 km
21:00 21:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:00
Lazarevac, Rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:20
13 km
22:00 22:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:00
Lazarevac, Rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 22:05
dep. 22:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:13
dep. 22:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:22
dep. 22:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:24
12.9 km
22:40 23:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:40
Lazarevac, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
1 km
Sopic, Dom
arr. 22:46
dep. 22:46
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:48
dep. 22:48
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:50
dep. 22:50
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 22:51
dep. 22:51
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:52
dep. 22:52
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 22:53
dep. 22:53
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 22:55
dep. 22:55
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:56
dep. 22:56
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:57
dep. 22:57
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:01
dep. 23:01
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 23:04
dep. 23:04
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 23:06
dep. 23:06
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 23:08
dep. 23:08
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 23:09
dep. 23:09
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 23:10
16 km

Naselja Lazarevac i Veliki Crljeni su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.