Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Valjevo timetable

thursday, 22.02.2024.
04:52 05:22 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 04:52
Lajkovac, Railway station
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Slovac, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:13
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:18
dep. 05:18
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:22
35 km
06:00 06:59 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
32 km
arr. 06:53
dep. 06:53
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
36 km
07:00 08:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:48
dep. 07:48
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:05
37 km
07:50 08:49 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:58
dep. 07:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
8 km
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
32 km
arr. 08:43
dep. 08:43
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
36 km
08:39 09:05 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:39
Lajkovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Slovac, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:49
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 09:01
dep. 09:01
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:05
35 km
12:00 12:59 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
arr. 12:24
dep. 12:24
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
36 km
12:08 12:38 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:08
Lajkovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Slovac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:22
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:26
dep. 12:26
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:29
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:34
dep. 12:34
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:38
35 km
13:33 14:00 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:33
Lajkovac, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Slovac, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
35 km
14:50 15:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
32 km
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
36 km
16:25 16:52 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:25
Lajkovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Slovac, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:39
dep. 16:39
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:52
35 km
17:18 18:12 (00:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:18
Lajkovac, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
9.3 km
arr. 17:41
dep. 17:41
11.8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 17:43
dep. 17:43
13.6 km
arr. 17:46
dep. 17:46
16.6 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
21.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
23.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
30.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:12
35.8 km
20:35 21:04 (00:29)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:35
Lajkovac, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
7 km
Slovac, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:00
dep. 21:00
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:04
35 km
21:21 21:45 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 21:21
Lajkovac, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:45
35 km

Naselja Lazarevac i Valjevo su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 04:52 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lazarevac - Valjevo iznosi od 2,96 EUR do 2,96 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.