Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Valjevo timetable

friday, 16.11.2018.
06:00 06:59 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 06:53
dep. 06:53
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
36 km
07:00 08:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:48
dep. 07:48
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:05
37 km
07:20 07:46 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:20
Lajkovac, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 07:46
35 km
07:50 08:49 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:58
dep. 07:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:27
dep. 08:27
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 08:43
dep. 08:43
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
36 km
08:29 09:19 (00:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:29
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
7 km
Slovac, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:47
dep. 08:47
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:56
dep. 08:56
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Valjevo, Gradac
arr. 09:19
44 km
09:30 10:29 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 09:47
dep. 09:47
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
arr. 09:54
dep. 09:54
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:02
dep. 10:02
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:07
dep. 10:07
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:10
dep. 10:10
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 10:23
dep. 10:23
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
36 km
10:18 10:46 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 10:18
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
35 km
12:00 12:59 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
arr. 12:24
dep. 12:24
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 12:32
dep. 12:32
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:37
dep. 12:37
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
36 km
13:17 13:43 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:17
Lajkovac, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 13:43
35 km
14:50 15:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
36 km
15:50 16:49 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:01
dep. 16:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
arr. 16:14
dep. 16:14
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 16:27
dep. 16:27
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:33
dep. 16:33
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:40
dep. 16:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:41
dep. 16:41
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 16:43
dep. 16:43
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:45
dep. 16:45
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:49
36 km
16:36 17:05 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:36
Lajkovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
7 km
Slovac, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:53
dep. 16:53
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:56
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:05
35 km
17:33 18:35 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:33
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
9.3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
11.8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
13.6 km
arr. 18:09
dep. 18:09
16.5 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
21.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
23.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
30.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
34.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
36.5 km
18:03 18:41 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:03
Lajkovac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:41
35 km
18:30 19:29 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:30
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 18:38
dep. 18:38
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:41
dep. 18:41
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
arr. 18:54
dep. 18:54
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 19:02
dep. 19:02
21 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:07
dep. 19:07
24 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:10
dep. 19:10
26 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:13
dep. 19:13
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:17
dep. 19:17
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:18
dep. 19:18
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:20
dep. 19:20
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:21
dep. 19:21
32 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 19:23
dep. 19:23
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:25
dep. 19:25
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:29
36 km
20:39 21:07 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:39
Lajkovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
7 km
Slovac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:51
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:55
dep. 20:55
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:03
dep. 21:03
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:07
35 km
22:18 22:47 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 22:18
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
35 km

Naselja Lazarevac i Valjevo su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.