Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lazarevac - Valjevo timetable

monday, 06.07.2020.
06:00 06:59 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
32 km
arr. 06:53
dep. 06:53
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
36 km
07:00 08:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:48
dep. 07:48
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:05
37 km
07:50 08:49 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:58
dep. 07:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
8 km
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
32 km
arr. 08:43
dep. 08:43
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
36 km
08:30 09:03 (00:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:30
Lajkovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
7 km
Slovac, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:41
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
35 km
12:24 12:51 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:24
Lajkovac, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Slovac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:39
dep. 12:39
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
35 km
13:31 14:00 (00:29)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:31
Lajkovac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
7 km
Slovac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
35 km
14:50 15:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
32 km
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
36 km
16:27 16:54 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:27
Lajkovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
7 km
Slovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
35 km
17:33 18:35 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:33
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
9.3 km
arr. 18:04
dep. 18:04
11.8 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
13.6 km
arr. 18:09
dep. 18:09
16.5 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
21.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
23.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
30.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
34.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
36.5 km
17:55 18:19 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:55
Lajkovac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
7 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:19
35 km
18:30 19:29 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:30
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 18:38
dep. 18:38
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:41
dep. 18:41
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
8 km
arr. 18:47
dep. 18:47
11 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
arr. 18:54
dep. 18:54
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
21 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
24 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:10
dep. 19:10
26 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:13
dep. 19:13
28 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:17
dep. 19:17
29 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:18
dep. 19:18
30 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:20
dep. 19:20
31 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:21
dep. 19:21
32 km
arr. 19:23
dep. 19:23
34 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:25
dep. 19:25
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:29
36 km
20:37 21:06 (00:29)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:37
Lajkovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
7 km
Slovac, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
35 km
23:12 23:39 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 23:12
Lajkovac, Railway station
arr. 23:17
dep. 23:18
7 km
Slovac, Railway station
arr. 23:23
dep. 23:23
14 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 23:27
dep. 23:27
20 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
23 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
30 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
35 km

Naselja Lazarevac i Valjevo su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.