Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Sarajevo timetable

friday, 19.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km
Lazarevac - Sarajevo timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:20 16:00 (09:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:20
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
dep. 08:00
60 km
arr. 08:58
dep. 08:58
115 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
146 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
174 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
182 km
Loznica, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
199 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:59
dep. 10:59
206 km
Gornja Koviljaca, Motel
arr. 11:10
dep. 11:10
213 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 11:30
dep. 11:30
216 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
216.1 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
220 km
Drinjaca, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
233 km
Konjevici, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
240 km
Nova Kasaba, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
245 km
Milici, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
252 km
Vlasenica, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
267 km
Partizan polje, Cadevica
arr. 13:15
dep. 13:15
279 km
Han Pijesak, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
289 km
Mrkalji, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
292 km
Zljebovi, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
306 km
Sokolac, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
318 km
Mokro, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
339 km
Pale, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
354 km
arr. 16:00
385 km

Naselja Lazarevac i Sarajevo su međusobno udaljena ~385 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09h i 40min., a najduže 09h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 06:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.