Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Lazarevac - Rudovci timetable

saturday, 18.08.2018.
07:00 07:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Vreoci, Zavod
arr. 07:15
dep. 07:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:23
dep. 07:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 07:32
19 km
07:00 07:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
arr. 07:14
dep. 07:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:21
dep. 07:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:24
dep. 07:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 07:26
dep. 07:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:27
dep. 07:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:35
dep. 07:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Rudovci, Selo
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Rudovci, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 07:42
22 km
08:30 09:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 08:41
dep. 08:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:48
dep. 08:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:51
dep. 08:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:54
dep. 08:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 08:56
dep. 08:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 08:57
dep. 08:57
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 09:02
dep. 09:02
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:04
dep. 09:04
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 09:05
dep. 09:05
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:06
dep. 09:06
19 km
Rudovci, Selo
arr. 09:08
20 km
08:45 09:03 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
17 km
09:30 10:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:41
dep. 09:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
arr. 09:44
dep. 09:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:48
dep. 09:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 09:51
dep. 09:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 09:54
dep. 09:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 09:56
dep. 09:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 09:57
dep. 09:57
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:00
dep. 10:00
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 10:02
dep. 10:02
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 10:04
dep. 10:04
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 10:05
dep. 10:05
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 10:06
dep. 10:06
19 km
Rudovci, Selo
arr. 10:08
20 km
10:00 10:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Vreoci, Zavod
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:27
dep. 10:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 10:32
19 km
10:00 10:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 10:11
dep. 10:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 10:21
dep. 10:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:24
dep. 10:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 10:26
dep. 10:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 10:27
dep. 10:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:30
dep. 10:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 10:32
dep. 10:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 10:34
dep. 10:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 10:35
dep. 10:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 10:36
dep. 10:36
19 km
Rudovci, Selo
arr. 10:38
dep. 10:38
20 km
Rudovci, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 10:42
22 km
11:00 11:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
arr. 11:14
dep. 11:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 11:24
dep. 11:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 11:26
dep. 11:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 11:27
dep. 11:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 11:32
dep. 11:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 11:35
dep. 11:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 11:36
dep. 11:36
19 km
Rudovci, Selo
arr. 11:38
dep. 11:38
20 km
Rudovci, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 11:42
22 km
15:00 15:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:23
dep. 15:23
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:27
dep. 15:27
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 15:32
19 km
15:00 15:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Vreoci, Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:33
19 km
15:00 15:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 15:34
dep. 15:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 15:35
dep. 15:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:36
19 km
15:00 15:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 15:34
dep. 15:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 15:35
dep. 15:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Rudovci, Selo
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Rudovci, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 15:42
22 km
16:30 17:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:35
dep. 16:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
arr. 16:44
dep. 16:44
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 16:51
dep. 16:51
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 16:56
dep. 16:56
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 17:02
dep. 17:02
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 17:04
dep. 17:04
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 17:05
dep. 17:05
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 17:06
dep. 17:06
19 km
Rudovci, Selo
arr. 17:08
20 km
17:40 18:12 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:40
Vreoci, Zavod
arr. 17:55
dep. 17:55
7.1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:03
dep. 18:03
12.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:07
dep. 18:07
15.6 km
Rudovci, 1
arr. 18:12
19 km
17:45 18:27 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:45
Lazarevac, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:50
dep. 17:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 17:51
dep. 17:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 17:56
dep. 17:56
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
arr. 17:59
dep. 17:59
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:09
dep. 18:09
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 18:11
dep. 18:11
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 18:12
dep. 18:12
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:15
dep. 18:15
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:19
dep. 18:19
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 18:20
dep. 18:20
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Rudovci, Selo
arr. 18:23
dep. 18:23
20 km
Rudovci, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 18:27
22 km
20:15 20:57 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:26
dep. 20:26
5.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Vreoci, Feo
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 20:36
dep. 20:36
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:39
dep. 20:39
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:41
dep. 20:41
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 20:49
dep. 20:49
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 20:50
dep. 20:50
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 20:51
dep. 20:51
19 km
Rudovci, Selo
arr. 20:53
dep. 20:53
20 km
Rudovci, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
20.5 km
Rudovci, 2
arr. 20:56
dep. 20:56
21.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 20:57
22 km

Naselja Lazarevac i Rudovci su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.