Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Prkosava timetable

saturday, 20.07.2019.
15:00 15:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 15:34
dep. 15:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 15:35
dep. 15:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Prkosava, Kop
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Prkosava, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
22 km
Prkosava, N kuce
arr. 15:45
dep. 15:45
22.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 15:46
23 km
20:10 20:57 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Vrtic
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Burovo, Potok
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 20:38
dep. 20:38
11.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 20:46
dep. 20:46
15.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 20:48
dep. 20:48
16.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:50
dep. 20:50
17 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:52
dep. 20:52
17.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 20:56
dep. 20:56
19.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 20:57
20 km
Lazarevac - Prkosava timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
15:00 15:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 15:34
dep. 15:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 15:35
dep. 15:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Prkosava, Kop
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Prkosava, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
22 km
Prkosava, N kuce
arr. 15:45
dep. 15:45
22.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 15:46
23 km
20:10 20:57 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Vrtic
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Burovo, Potok
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 20:38
dep. 20:38
11.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 20:46
dep. 20:46
15.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 20:48
dep. 20:48
16.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:50
dep. 20:50
17 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:52
dep. 20:52
17.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 20:56
dep. 20:56
19.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 20:57
20 km
Lazarevac - Prkosava timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:50 13:37 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:54
dep. 12:54
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:57
dep. 12:57
2.5 km
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Burovo, Potok
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 13:09
dep. 13:09
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 13:10
dep. 13:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 13:12
dep. 13:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 13:13
dep. 13:13
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 13:20
dep. 13:20
12.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 13:22
dep. 13:22
13.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
15.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
16.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
17 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:32
dep. 13:32
17.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 13:36
dep. 13:36
19.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 13:37
20 km
13:20 14:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:20
Lazarevac, Vrtic
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Burovo, Potok
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 13:40
dep. 13:40
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 13:43
dep. 13:43
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 13:48
dep. 13:48
11.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 13:50
dep. 13:50
12.2 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 13:52
dep. 13:52
13.2 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 13:53
dep. 13:53
14.2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 13:54
dep. 13:54
14.7 km
Prkosava, Kop
arr. 13:59
dep. 13:59
16.7 km
Prkosava, Dom
arr. 14:02
dep. 14:02
17.7 km
Prkosava, N kuce
arr. 14:03
dep. 14:03
18.2 km
Prkosava, Okretnica
arr. 14:04
dep. 14:04
18.7 km
Prkosava, N kuce
arr. 14:05
19.2 km
15:00 15:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
arr. 15:14
dep. 15:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 15:24
dep. 15:24
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 15:26
dep. 15:26
13.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Barosevac, Barosevac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 15:34
dep. 15:34
18 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 15:35
dep. 15:35
18.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Prkosava, Kop
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Prkosava, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
22 km
Prkosava, N kuce
arr. 15:45
dep. 15:45
22.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 15:46
23 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Vrtic
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Burovo, Potok
arr. 16:09
dep. 16:09
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 16:12
dep. 16:12
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 16:14
dep. 16:14
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 16:17
dep. 16:17
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 16:20
dep. 16:20
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 16:22
dep. 16:22
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 16:23
dep. 16:23
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 16:28
dep. 16:28
11.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 16:30
dep. 16:30
12.2 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 16:32
dep. 16:32
13.2 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 16:33
dep. 16:33
14.2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 16:34
dep. 16:34
14.7 km
Prkosava, Kop
arr. 16:39
dep. 16:39
16.7 km
Prkosava, Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
17.7 km
Prkosava, N kuce
arr. 16:43
dep. 16:43
18.2 km
Prkosava, Okretnica
arr. 16:44
dep. 16:44
18.7 km
Prkosava, N kuce
arr. 16:45
19.2 km
20:10 20:57 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Vrtic
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Lazarevac, Groblje
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Burovo, Potok
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Burovo, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 20:30
dep. 20:30
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Petrol station
arr. 20:32
dep. 20:32
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 20:38
dep. 20:38
11.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 20:46
dep. 20:46
15.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 20:48
dep. 20:48
16.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:50
dep. 20:50
17 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:52
dep. 20:52
17.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 20:56
dep. 20:56
19.5 km
Prkosava, Okretnica
arr. 20:57
20 km

Naselja Lazarevac i Prkosava su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 12:50 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.