Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Ovca timetable

friday, 23.04.2021.
06:10 07:31 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:10
Vreoci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:36
dep. 06:36
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:45
dep. 06:46
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:54
dep. 06:55
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:58
dep. 06:58
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:00
dep. 07:00
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:03
dep. 07:04
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
75 km
Ovca, Railway station
arr. 07:31
78 km
07:40 09:04 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:40
Vreoci, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:06
dep. 08:06
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:15
dep. 08:16
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:24
dep. 08:28
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:31
dep. 08:31
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:33
dep. 08:33
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:36
dep. 08:37
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:44
dep. 08:44
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:47
dep. 08:47
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:50
dep. 08:51
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:55
dep. 08:55
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:57
dep. 08:58
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:01
dep. 09:01
75 km
Ovca, Railway station
arr. 09:04
78 km
12:05 13:31 (01:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:05
Vreoci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:39
dep. 12:44
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:52
dep. 12:55
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:58
dep. 12:58
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:00
dep. 13:00
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:03
dep. 13:04
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:18
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:22
dep. 13:22
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:24
dep. 13:25
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:28
dep. 13:28
75 km
Ovca, Railway station
arr. 13:31
78 km
16:02 17:31 (01:29)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 16:02
Vreoci, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:12
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:29
dep. 16:30
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:39
dep. 16:44
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:52
dep. 16:55
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:58
dep. 16:58
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:00
dep. 17:00
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:11
dep. 17:11
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:14
dep. 17:14
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:17
dep. 17:18
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:22
dep. 17:22
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:24
dep. 17:25
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:28
dep. 17:28
75 km
Ovca, Railway station
arr. 17:31
78 km
Lazarevac - Ovca timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
06:10 07:31 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:10
Vreoci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:36
dep. 06:36
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:45
dep. 06:46
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:54
dep. 06:55
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:58
dep. 06:58
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:00
dep. 07:00
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:03
dep. 07:04
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
75 km
Ovca, Railway station
arr. 07:31
78 km
07:40 09:04 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:40
Vreoci, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:06
dep. 08:06
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:15
dep. 08:16
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:24
dep. 08:28
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:31
dep. 08:31
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:33
dep. 08:33
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:36
dep. 08:37
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:44
dep. 08:44
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:47
dep. 08:47
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:50
dep. 08:51
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:55
dep. 08:55
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:57
dep. 08:58
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:01
dep. 09:01
75 km
Ovca, Railway station
arr. 09:04
78 km
Lazarevac - Ovca timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
06:10 07:31 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:10
Vreoci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:36
dep. 06:36
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:45
dep. 06:46
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:54
dep. 06:55
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:58
dep. 06:58
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:00
dep. 07:00
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:03
dep. 07:04
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
75 km
Ovca, Railway station
arr. 07:31
78 km
07:40 09:04 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:40
Vreoci, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:06
dep. 08:06
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:15
dep. 08:16
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:24
dep. 08:28
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:31
dep. 08:31
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:33
dep. 08:33
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:36
dep. 08:37
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:44
dep. 08:44
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:47
dep. 08:47
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:50
dep. 08:51
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:55
dep. 08:55
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:57
dep. 08:58
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:01
dep. 09:01
75 km
Ovca, Railway station
arr. 09:04
78 km

Naselja Lazarevac i Ovca su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.