Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Ovča timetable

thursday, 27.02.2020.
06:08 07:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:08
Vreoci, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
arr. 06:42
dep. 06:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:51
dep. 06:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 06:57
dep. 06:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:00
dep. 07:01
58 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:08
dep. 07:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:14
dep. 07:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:19
dep. 07:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:21
dep. 07:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 07:28
78 km
11:08 12:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:08
Vreoci, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
31 km
arr. 11:42
dep. 11:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:51
dep. 11:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 11:55
dep. 11:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 11:57
dep. 11:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:00
dep. 12:01
68 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:08
dep. 12:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:14
dep. 12:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:19
dep. 12:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:21
dep. 12:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:25
dep. 12:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 12:28
78 km
Lazarevac - Ovča timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:08 07:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:08
Vreoci, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
arr. 06:42
dep. 06:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:51
dep. 06:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 06:57
dep. 06:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:00
dep. 07:01
58 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:08
dep. 07:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:14
dep. 07:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:19
dep. 07:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:21
dep. 07:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 07:28
78 km
11:08 12:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:08
Vreoci, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
31 km
arr. 11:42
dep. 11:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:51
dep. 11:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 11:55
dep. 11:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 11:57
dep. 11:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:00
dep. 12:01
68 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:08
dep. 12:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:14
dep. 12:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:19
dep. 12:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:21
dep. 12:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:25
dep. 12:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 12:28
78 km
Lazarevac - Ovča timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:08 07:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:08
Vreoci, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
arr. 06:42
dep. 06:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:51
dep. 06:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 06:57
dep. 06:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:00
dep. 07:01
58 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:08
dep. 07:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:14
dep. 07:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:19
dep. 07:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:21
dep. 07:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 07:28
78 km
11:08 12:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:08
Vreoci, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
31 km
arr. 11:42
dep. 11:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:51
dep. 11:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 11:55
dep. 11:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 11:57
dep. 11:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:00
dep. 12:01
68 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:08
dep. 12:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:14
dep. 12:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:19
dep. 12:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:21
dep. 12:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:25
dep. 12:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 12:28
78 km
Lazarevac - Ovča timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
06:08 07:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:08
Vreoci, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
arr. 06:42
dep. 06:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:51
dep. 06:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 06:57
dep. 06:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:00
dep. 07:01
58 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:08
dep. 07:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:11
dep. 07:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:14
dep. 07:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:19
dep. 07:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:21
dep. 07:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 07:28
78 km
11:08 12:28 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:08
Vreoci, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:28
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
31 km
arr. 11:42
dep. 11:43
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:51
dep. 11:52
52 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 11:55
dep. 11:55
55 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 11:57
dep. 11:57
56 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:00
dep. 12:01
68 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:08
dep. 12:08
68 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
68 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:14
dep. 12:15
68 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:19
dep. 12:19
68 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:21
dep. 12:22
70 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:25
dep. 12:25
75 km
Ovča, Railway station
arr. 12:28
78 km

Naselja Lazarevac i Ovča su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 11:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.