Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Ovca timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:42 07:03 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 05:42
Vreoci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:56
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:08
dep. 06:08
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:10
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:17
dep. 06:18
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:26
dep. 06:27
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:30
dep. 06:30
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:32
dep. 06:32
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:35
dep. 06:36
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:49
dep. 06:50
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:54
dep. 06:54
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:56
dep. 06:57
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:00
dep. 07:00
75 km
Ovca, Railway station
arr. 07:03
78 km
06:12 07:36 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:12
Vreoci, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:38
dep. 06:38
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:47
dep. 06:48
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:56
dep. 07:00
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:03
dep. 07:03
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:05
dep. 07:05
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:08
dep. 07:09
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:16
dep. 07:16
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:19
dep. 07:19
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:22
dep. 07:23
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:27
dep. 07:27
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:29
dep. 07:30
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:33
dep. 07:33
75 km
Ovca, Railway station
arr. 07:36
78 km
08:02 09:36 (01:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 08:02
Vreoci, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:19
dep. 08:19
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:28
dep. 08:28
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:37
dep. 08:37
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:50
dep. 09:00
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:03
dep. 09:03
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:05
dep. 09:05
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:08
dep. 09:09
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:16
dep. 09:16
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:19
dep. 09:19
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:22
dep. 09:23
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:27
dep. 09:27
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:29
dep. 09:30
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:33
dep. 09:33
75 km
Ovca, Railway station
arr. 09:36
78 km
11:42 13:06 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:42
Vreoci, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:59
dep. 11:59
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:08
dep. 12:08
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:17
dep. 12:18
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:30
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:33
dep. 12:33
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:35
dep. 12:35
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:38
dep. 12:39
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:46
dep. 12:46
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:49
dep. 12:49
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:52
dep. 12:53
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:57
dep. 12:57
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:59
dep. 13:00
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:03
dep. 13:03
75 km
Ovca, Railway station
arr. 13:06
78 km
13:58 15:23 (01:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:58
Vreoci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:04
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 14:38
dep. 14:38
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 14:46
dep. 14:47
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:50
dep. 14:50
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:52
dep. 14:52
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:55
dep. 14:56
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:03
dep. 15:03
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:06
dep. 15:06
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:09
dep. 15:10
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:14
dep. 15:14
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:16
dep. 15:17
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:20
dep. 15:20
75 km
Ovca, Railway station
arr. 15:23
78 km
15:00 16:36 (01:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:00
Vreoci, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:26
dep. 15:26
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 15:35
dep. 15:35
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:43
dep. 16:00
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:03
dep. 16:03
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:05
dep. 16:05
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:08
dep. 16:09
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:19
dep. 16:19
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:22
dep. 16:23
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:27
dep. 16:27
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:29
dep. 16:30
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:33
dep. 16:33
75 km
Ovca, Railway station
arr. 16:36
78 km
17:04 18:36 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:04
Vreoci, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:20
dep. 17:20
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:29
dep. 17:29
31 km
Ripanj, Bela reka
arr. 17:43
dep. 17:43
42 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:51
dep. 18:00
52 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:03
dep. 18:03
55 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:05
dep. 18:05
56 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:08
dep. 18:09
58 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:16
dep. 18:16
68 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:22
dep. 18:23
68 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:27
dep. 18:27
68 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:29
dep. 18:30
70 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:33
dep. 18:33
75 km
Ovca, Railway station
arr. 18:36
78 km

Naselja Lazarevac i Ovca su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:42 h, dok je poslednji polazak u 17:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.