Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Obrenovac timetable

saturday, 17.11.2018.
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:24
dep. 07:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
dep. 07:32
18.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
40 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:22
dep. 10:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:24
dep. 10:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
dep. 10:32
18.4 km
arr. 10:35
dep. 10:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
40 km
13:00 14:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:24
dep. 13:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
dep. 13:32
18.4 km
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
40 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:13
dep. 16:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:24
dep. 16:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
dep. 16:32
18.4 km
arr. 16:35
dep. 16:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
40 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:13
dep. 19:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:24
dep. 19:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
dep. 19:32
18.4 km
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
40 km
22:00 23:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:00
Lazarevac, Rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 22:05
dep. 22:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:13
dep. 22:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:22
dep. 22:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:24
dep. 22:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
dep. 22:32
18.4 km
arr. 22:35
dep. 22:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
40 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:24
dep. 07:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
dep. 07:32
18.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
40 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:22
dep. 10:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:24
dep. 10:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
dep. 10:32
18.4 km
arr. 10:35
dep. 10:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
40 km
13:00 14:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:24
dep. 13:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
dep. 13:32
18.4 km
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
40 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:13
dep. 16:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:24
dep. 16:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
dep. 16:32
18.4 km
arr. 16:35
dep. 16:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
40 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:13
dep. 19:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:24
dep. 19:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
dep. 19:32
18.4 km
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
40 km
22:00 23:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:00
Lazarevac, Rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 22:05
dep. 22:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:13
dep. 22:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:22
dep. 22:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:24
dep. 22:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
dep. 22:32
18.4 km
arr. 22:35
dep. 22:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
40 km

Naselja Lazarevac i Obrenovac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.