Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Lazarevac - Obrenovac timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Lazarevac, Rampa
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:13
dep. 06:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:24
dep. 06:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 06:32
dep. 06:32
18.4 km
arr. 06:35
dep. 06:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 06:40
dep. 06:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 06:43
dep. 06:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:46
dep. 06:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:51
dep. 06:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:53
dep. 06:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:55
dep. 06:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:58
dep. 06:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:02
dep. 07:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:06
dep. 07:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 07:07
dep. 07:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:12
dep. 07:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:13
dep. 07:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:15
40 km
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:13
dep. 07:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:24
dep. 07:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:32
dep. 07:32
18.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 07:46
dep. 07:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 07:51
dep. 07:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 07:53
dep. 07:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:02
dep. 08:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 08:05
dep. 08:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:06
dep. 08:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:07
dep. 08:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:12
dep. 08:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:13
dep. 08:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:15
40 km
08:00 10:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Rampa
arr. 08:04
dep. 08:04
2.9 km
Sopic, Dom
arr. 08:06
dep. 08:06
3.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:12
dep. 08:12
7.9 km
Vreoci, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
8.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:26
dep. 08:26
13.9 km
Brgule, Brgule
arr. 08:41
dep. 08:41
22.8 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 08:42
dep. 08:42
23.4 km
Poljane kod Obrenovca, Brdanski put
arr. 09:02
dep. 09:02
28.5 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 08:47
dep. 08:47
25.1 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
25.8 km
Poljane kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:53
dep. 08:53
26.5 km
Poljane kod Obrenovca, Acina kuca
arr. 08:56
dep. 08:56
27.2 km
Poljane kod Obrenovca, Brdani - skola
arr. 08:59
dep. 08:59
27.9 km
Poljane kod Obrenovca, Brgule - Kolubara
arr. 09:04
dep. 09:04
29.6 km
Brgule, Brgule
arr. 09:05
dep. 09:05
30.2 km
Brgule, Brgulice
arr. 09:07
dep. 09:07
31.6 km
Liso Polje, Liso polje
arr. 09:10
dep. 09:10
32.6 km
Liso Polje, Tamnavski most
arr. 09:13
dep. 09:13
33.6 km
Veprovica (Piroman), Veprovica - pruga
arr. 09:16
dep. 09:16
35.2 km
Stubline, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
38.4 km
Stubline, Dordino brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
39.4 km
Stubline, Simeunovici
arr. 09:28
dep. 09:28
40.3 km
Stubline, Grcici
arr. 09:30
dep. 09:30
41.2 km
Stubline, Lazarevici
arr. 09:32
dep. 09:32
43 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:38
dep. 09:38
45.6 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:40
dep. 09:40
46.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:43
dep. 09:43
48.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
50 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:52
dep. 09:52
50.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:54
dep. 09:54
51.9 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:56
dep. 09:56
52.8 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:58
dep. 09:58
53.5 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
53.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:00
54.2 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 08:35
dep. 08:35
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:43
dep. 08:43
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:52
dep. 08:52
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:54
dep. 08:54
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:00
dep. 09:00
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:02
dep. 09:02
18.4 km
arr. 09:05
dep. 09:05
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 09:10
dep. 09:10
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:12
dep. 09:12
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 09:13
dep. 09:13
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:15
dep. 09:15
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:16
dep. 09:16
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:23
dep. 09:23
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:28
dep. 09:28
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:32
dep. 09:32
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:36
dep. 09:36
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 09:37
dep. 09:37
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:42
dep. 09:42
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:43
dep. 09:43
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:45
40 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:22
dep. 10:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:24
dep. 10:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 10:32
dep. 10:32
18.4 km
arr. 10:35
dep. 10:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 10:40
dep. 10:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 10:43
dep. 10:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 10:46
dep. 10:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 10:51
dep. 10:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 10:53
dep. 10:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:55
dep. 10:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 10:58
dep. 10:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:02
dep. 11:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:06
dep. 11:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 11:07
dep. 11:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:12
dep. 11:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:13
dep. 11:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:15
40 km
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:30
Lazarevac, Rampa
arr. 11:33
dep. 11:33
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 11:35
dep. 11:35
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:43
dep. 11:43
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:54
dep. 11:54
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:02
dep. 12:02
18.4 km
arr. 12:05
dep. 12:05
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:08
dep. 12:08
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 12:10
dep. 12:10
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:12
dep. 12:12
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 12:21
dep. 12:21
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 12:23
dep. 12:23
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 12:28
dep. 12:28
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:32
dep. 12:32
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:36
dep. 12:36
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 12:37
dep. 12:37
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:42
dep. 12:42
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:43
dep. 12:43
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:45
40 km
13:00 14:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:13
dep. 13:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:24
dep. 13:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 13:32
dep. 13:32
18.4 km
arr. 13:35
dep. 13:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 13:40
dep. 13:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:51
dep. 13:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:53
dep. 13:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:02
dep. 14:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:06
dep. 14:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 14:07
dep. 14:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:12
dep. 14:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:13
dep. 14:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:15
40 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:30
Lazarevac, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:43
dep. 14:43
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:52
dep. 14:52
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:54
dep. 14:54
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:02
dep. 15:02
18.4 km
arr. 15:05
dep. 15:05
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 15:08
dep. 15:08
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 15:10
dep. 15:10
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 15:12
dep. 15:12
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 15:16
dep. 15:16
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 15:21
dep. 15:21
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 15:23
dep. 15:23
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 15:28
dep. 15:28
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 15:32
dep. 15:32
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:36
dep. 15:36
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 15:37
dep. 15:37
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:42
dep. 15:42
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:43
dep. 15:43
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:45
40 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:13
dep. 16:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:24
dep. 16:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:32
dep. 16:32
18.4 km
arr. 16:35
dep. 16:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 16:40
dep. 16:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:42
dep. 16:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:46
dep. 16:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:51
dep. 16:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:53
dep. 16:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:55
dep. 16:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:58
dep. 16:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:02
dep. 17:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:06
dep. 17:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 17:07
dep. 17:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:12
dep. 17:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:13
dep. 17:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:15
40 km
17:30 18:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:30
Lazarevac, Rampa
arr. 17:33
dep. 17:33
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:43
dep. 17:43
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:54
dep. 17:54
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 18:02
dep. 18:02
18.4 km
arr. 18:05
dep. 18:05
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 18:08
dep. 18:08
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 18:10
dep. 18:10
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 18:12
dep. 18:12
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 18:13
dep. 18:13
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 18:15
dep. 18:15
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 18:16
dep. 18:16
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:18
dep. 18:18
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:21
dep. 18:21
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:23
dep. 18:23
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:25
dep. 18:25
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:28
dep. 18:28
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:32
dep. 18:32
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:36
dep. 18:36
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 18:37
dep. 18:37
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:42
dep. 18:42
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:43
dep. 18:43
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
40 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:13
dep. 19:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:24
dep. 19:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:30
dep. 19:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 19:32
dep. 19:32
18.4 km
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 19:38
dep. 19:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 19:40
dep. 19:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 19:42
dep. 19:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 19:46
dep. 19:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 19:51
dep. 19:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 19:53
dep. 19:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:55
dep. 19:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 19:58
dep. 19:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:02
dep. 20:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:06
dep. 20:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 20:07
dep. 20:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:12
dep. 20:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:15
40 km
20:30 21:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 20:35
dep. 20:35
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:43
dep. 20:43
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:52
dep. 20:52
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:54
dep. 20:54
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:00
dep. 21:00
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 21:02
dep. 21:02
18.4 km
arr. 21:05
dep. 21:05
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 21:08
dep. 21:08
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 21:10
dep. 21:10
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 21:12
dep. 21:12
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 21:13
dep. 21:13
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 21:16
dep. 21:16
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:21
dep. 21:21
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:23
dep. 21:23
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:25
dep. 21:25
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:28
dep. 21:28
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:32
dep. 21:32
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:36
dep. 21:36
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 21:37
dep. 21:37
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:42
dep. 21:42
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:43
dep. 21:43
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:45
40 km
22:00 23:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:00
Lazarevac, Rampa
arr. 22:03
dep. 22:03
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 22:05
dep. 22:05
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:13
dep. 22:13
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:22
dep. 22:22
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:24
dep. 22:24
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 22:32
dep. 22:32
18.4 km
arr. 22:35
dep. 22:35
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:38
dep. 22:38
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 22:40
dep. 22:40
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:42
dep. 22:42
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 22:43
dep. 22:43
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:45
dep. 22:45
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:46
dep. 22:46
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:48
dep. 22:48
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:51
dep. 22:51
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:53
dep. 22:53
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:58
dep. 22:58
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:02
dep. 23:02
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:06
dep. 23:06
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 23:07
dep. 23:07
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
37.2 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:12
dep. 23:12
38.2 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:13
dep. 23:13
39.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
40 km

Naselja Lazarevac i Obrenovac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.