Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Leskovac kod Lazarevca timetable

wednesday, 22.05.2019.
09:45 10:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:45
Lazarevac, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:11
dep. 10:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:19
dep. 10:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:26
dep. 10:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:34
dep. 10:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:38
dep. 10:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 10:45
dep. 10:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 10:46
dep. 10:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 10:48
dep. 10:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 10:50
dep. 10:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 10:51
dep. 10:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 10:55
dep. 10:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 10:58
35 km
10:55 12:08 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:55
Lazarevac, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:07
dep. 11:07
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:19
dep. 11:19
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:29
dep. 11:29
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:36
dep. 11:36
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:44
dep. 11:44
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:48
dep. 11:48
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:55
dep. 11:55
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:58
dep. 11:58
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:00
dep. 12:00
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:05
dep. 12:05
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 12:08
35 km
12:45 13:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:45
Lazarevac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:55
dep. 12:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:57
dep. 12:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:09
dep. 13:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 13:11
dep. 13:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:19
dep. 13:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:26
dep. 13:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:34
dep. 13:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:38
dep. 13:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 13:45
dep. 13:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 13:46
dep. 13:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 13:48
dep. 13:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:50
dep. 13:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 13:55
dep. 13:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 13:58
35 km
14:30 15:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:30
Lazarevac, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 14:43
dep. 14:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:47
dep. 14:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:55
dep. 14:55
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 14:56
dep. 14:56
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 15:03
dep. 15:03
18 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 15:06
dep. 15:06
19.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 15:08
dep. 15:08
20 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 15:09
dep. 15:09
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 15:11
dep. 15:11
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 15:13
dep. 15:13
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 15:16
23.5 km
20:10 21:23 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:28
dep. 20:28
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:35
dep. 20:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:44
dep. 20:44
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 20:51
dep. 20:51
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 20:59
dep. 20:59
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 21:07
dep. 21:07
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 21:10
dep. 21:10
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 21:11
dep. 21:11
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 21:13
dep. 21:13
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:15
dep. 21:15
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 21:16
dep. 21:16
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:20
dep. 21:20
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 21:23
35 km
22:45 23:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:45
Lazarevac, Center
arr. 22:47
dep. 22:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 22:51
dep. 22:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:53
dep. 22:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:55
dep. 22:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 22:56
dep. 22:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:57
dep. 22:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 22:58
dep. 22:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 23:00
dep. 23:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 23:01
dep. 23:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 23:03
dep. 23:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:06
dep. 23:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 23:09
dep. 23:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:10
dep. 23:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 23:11
dep. 23:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 23:12
dep. 23:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:15
dep. 23:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:19
dep. 23:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 23:26
dep. 23:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 23:30
dep. 23:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 23:34
dep. 23:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:38
dep. 23:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 23:42
dep. 23:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 23:45
dep. 23:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 23:46
dep. 23:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 23:48
dep. 23:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 23:50
dep. 23:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 23:51
dep. 23:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 23:53
dep. 23:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 23:55
dep. 23:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 23:58
35 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
09:45 10:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:45
Lazarevac, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:53
dep. 09:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:03
dep. 10:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:11
dep. 10:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:19
dep. 10:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:26
dep. 10:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 10:34
dep. 10:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:38
dep. 10:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 10:45
dep. 10:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 10:46
dep. 10:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 10:48
dep. 10:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 10:50
dep. 10:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 10:51
dep. 10:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 10:55
dep. 10:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 10:58
35 km
10:55 12:08 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:55
Lazarevac, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:07
dep. 11:07
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:13
dep. 11:13
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:19
dep. 11:19
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:29
dep. 11:29
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:36
dep. 11:36
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:44
dep. 11:44
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:48
dep. 11:48
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:55
dep. 11:55
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:58
dep. 11:58
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:00
dep. 12:00
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:05
dep. 12:05
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 12:08
35 km
12:45 13:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:45
Lazarevac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:55
dep. 12:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 12:56
dep. 12:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:57
dep. 12:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:01
dep. 13:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:06
dep. 13:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:09
dep. 13:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 13:11
dep. 13:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:19
dep. 13:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:26
dep. 13:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 13:34
dep. 13:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:38
dep. 13:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 13:45
dep. 13:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 13:46
dep. 13:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 13:48
dep. 13:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:50
dep. 13:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 13:55
dep. 13:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 13:58
35 km
14:30 15:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:30
Lazarevac, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 14:43
dep. 14:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:47
dep. 14:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:55
dep. 14:55
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 14:56
dep. 14:56
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 15:03
dep. 15:03
18 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 15:06
dep. 15:06
19.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 15:08
dep. 15:08
20 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 15:09
dep. 15:09
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 15:11
dep. 15:11
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 15:13
dep. 15:13
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 15:16
23.5 km
20:10 21:23 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:28
dep. 20:28
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:35
dep. 20:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:44
dep. 20:44
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 20:51
dep. 20:51
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 20:59
dep. 20:59
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 21:07
dep. 21:07
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 21:10
dep. 21:10
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 21:11
dep. 21:11
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 21:13
dep. 21:13
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:15
dep. 21:15
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 21:16
dep. 21:16
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:20
dep. 21:20
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 21:23
35 km
22:45 23:58 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:45
Lazarevac, Center
arr. 22:47
dep. 22:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 22:51
dep. 22:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:53
dep. 22:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:55
dep. 22:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 22:56
dep. 22:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:57
dep. 22:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 22:58
dep. 22:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 23:00
dep. 23:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 23:01
dep. 23:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 23:03
dep. 23:03
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:06
dep. 23:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 23:09
dep. 23:09
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:10
dep. 23:10
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 23:11
dep. 23:11
14.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 23:12
dep. 23:12
15 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:15
dep. 23:15
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:19
dep. 23:19
19.5 km
Vrbovno, Selo
arr. 23:26
dep. 23:26
21.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 23:30
dep. 23:30
23 km
Vrbovno, Selo
arr. 23:34
dep. 23:34
24.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:38
dep. 23:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 23:42
dep. 23:42
28.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 23:45
dep. 23:45
29.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 23:46
dep. 23:46
30 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 23:48
dep. 23:48
31 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 23:50
dep. 23:50
31.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 23:51
dep. 23:51
32 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 23:53
dep. 23:53
33 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 23:55
dep. 23:55
34 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 23:58
35 km

Naselja Lazarevac i Leskovac kod Lazarevca su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.