Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lazarevac - Junkovac kod Lazarevca timetable

tuesday, 07.07.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:00
Lazarevac, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 07:26
dep. 07:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 07:29
dep. 07:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 07:31
dep. 07:31
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:33
dep. 07:33
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:35
19 km
09:00 09:35 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:00
Lazarevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:06
dep. 09:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:10
dep. 09:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:17
dep. 09:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:24
dep. 09:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 09:26
dep. 09:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 09:28
dep. 09:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 09:29
dep. 09:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:31
dep. 09:31
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 09:33
dep. 09:33
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 09:35
19 km
10:45 11:20 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:45
Lazarevac, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Sopic, Dom
arr. 10:51
dep. 10:51
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:57
dep. 10:57
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 10:58
dep. 10:58
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:00
dep. 11:00
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:02
dep. 11:02
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:09
dep. 11:09
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:11
dep. 11:11
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:13
dep. 11:13
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 11:14
dep. 11:14
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 11:16
dep. 11:16
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:18
dep. 11:18
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:20
19 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Lazarevac, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 12:13
dep. 12:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:17
dep. 12:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 12:29
dep. 12:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:31
dep. 12:31
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:35
19 km
12:50 13:25 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Lazarevac, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:16
dep. 13:16
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:18
dep. 13:18
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 13:19
dep. 13:19
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 13:21
dep. 13:21
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:25
19 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:24
dep. 15:24
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 15:29
dep. 15:29
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 15:31
dep. 15:31
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 15:35
19 km
17:15 17:50 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:15
Lazarevac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 17:21
dep. 17:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 17:28
dep. 17:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 17:31
dep. 17:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:39
dep. 17:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 17:44
dep. 17:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:50
19 km
18:15 18:50 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:15
Lazarevac, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 18:28
dep. 18:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:31
dep. 18:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:32
dep. 18:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:41
dep. 18:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:43
dep. 18:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 18:44
dep. 18:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:46
dep. 18:46
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 18:48
dep. 18:48
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:50
19 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:32
dep. 20:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:36
dep. 20:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:39
dep. 20:39
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 20:41
dep. 20:41
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 20:44
dep. 20:44
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 20:46
dep. 20:46
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:48
dep. 20:48
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 20:50
19 km
22:40 23:15 (00:35)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:40
Lazarevac, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
1 km
Sopic, Dom
arr. 22:46
dep. 22:46
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:48
dep. 22:48
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:50
dep. 22:50
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 22:51
dep. 22:51
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:52
dep. 22:52
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 22:53
dep. 22:53
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 22:55
dep. 22:55
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:56
dep. 22:56
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:57
dep. 22:57
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:01
dep. 23:01
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 23:04
dep. 23:04
13 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 23:06
dep. 23:06
14 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 23:08
dep. 23:08
15 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 23:09
dep. 23:09
15.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
16 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 23:11
dep. 23:11
17 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 23:13
dep. 23:13
18 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 23:15
19 km

Naselja Lazarevac i Junkovac kod Lazarevca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.