Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Jabucje kod Lajkovca timetable

tuesday, 16.07.2019.
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Magistrala - raskrsnica za Petku
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
11.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
18.3 km
07:50 08:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:58
dep. 07:58
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:07
dep. 08:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 08:12
dep. 08:12
11 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:24
dep. 08:24
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 08:30
18 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:15
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 12:37
dep. 12:37
11 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 12:49
dep. 12:49
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 12:55
18 km
13:25 14:26 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:25
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:47
dep. 13:47
6.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
9.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
13.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
14.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
19.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
21.1 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:22
dep. 15:22
11 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 15:40
18 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:30
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
17 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 16:10
18 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:30
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 19:41
dep. 19:41
6 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
10 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 20:04
dep. 20:04
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 20:10
18 km

Naselja Lazarevac i Jabucje kod Lajkovca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.