Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Dudovica timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:25 06:07 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:25
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 05:32
dep. 05:32
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 05:43
dep. 05:43
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 05:52
dep. 05:52
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Barzilovica, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 06:02
dep. 06:02
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 06:04
dep. 06:04
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Dudovica, Center
arr. 06:07
18 km
05:50 06:32 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 05:57
dep. 05:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 06:17
dep. 06:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Barzilovica, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 06:29
dep. 06:29
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Dudovica, Center
arr. 06:32
18 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:40
Dudovica, Marinac
arr. 07:15
20.5 km
06:40 07:17 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:40
Lazarevac, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Dudovica, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 07:17
22 km
06:50 07:32 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 07:17
dep. 07:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Barzilovica, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 07:27
dep. 07:27
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 07:29
dep. 07:29
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Dudovica, Center
arr. 07:32
18 km
07:30 08:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:30
Lazarevac, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Dudovica, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 08:01
dep. 08:01
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 08:03
dep. 08:03
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 08:07
22 km
07:50 08:32 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 07:51
dep. 07:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 07:55
dep. 07:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 07:57
dep. 07:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 08:17
dep. 08:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 08:19
dep. 08:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:22
dep. 08:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 08:23
dep. 08:23
14 km
Barzilovica, 1
arr. 08:24
dep. 08:24
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 08:27
dep. 08:27
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 08:29
dep. 08:29
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Dudovica, Center
arr. 08:32
18 km
08:00 08:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Dudovica, Marinac
arr. 08:35
20.5 km
08:00 08:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 08:04
dep. 08:04
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 08:10
dep. 08:10
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 08:21
dep. 08:21
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 08:23
dep. 08:23
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Dudovica, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 08:31
dep. 08:31
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 08:35
dep. 08:35
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 08:37
22 km
08:45 09:22 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Lazarevac, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 08:49
dep. 08:49
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 08:54
dep. 08:54
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Dudovica, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 09:16
dep. 09:16
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 09:18
dep. 09:18
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 09:22
22 km
09:15 09:57 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:15
Lazarevac, Prodavnica
arr. 09:16
dep. 09:16
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 09:31
dep. 09:31
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 09:33
dep. 09:33
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 09:38
dep. 09:38
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 09:42
dep. 09:42
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 09:44
dep. 09:44
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 09:48
dep. 09:48
14 km
Barzilovica, 1
arr. 09:49
dep. 09:49
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 09:52
dep. 09:52
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 09:53
dep. 09:53
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 09:54
dep. 09:54
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 09:55
dep. 09:55
17 km
Dudovica, Center
arr. 09:57
18 km
09:30 10:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Dudovica, Marinac
arr. 10:05
20.5 km
09:30 10:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:30
Lazarevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 09:40
dep. 09:40
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 09:51
dep. 09:51
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 09:55
dep. 09:55
16 km
Dudovica, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 10:01
dep. 10:01
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 10:03
dep. 10:03
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 10:05
dep. 10:05
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 10:07
22 km
10:15 10:57 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:15
Lazarevac, Prodavnica
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 10:22
dep. 10:22
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 10:31
dep. 10:31
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 10:33
dep. 10:33
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 10:42
dep. 10:42
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 10:44
dep. 10:44
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 10:47
dep. 10:47
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 10:48
dep. 10:48
14 km
Barzilovica, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 10:52
dep. 10:52
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 10:53
dep. 10:53
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 10:54
dep. 10:54
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Dudovica, Center
arr. 10:57
18 km
11:20 11:57 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:20
Lazarevac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 11:24
dep. 11:24
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 11:36
dep. 11:36
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Dudovica, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 11:51
dep. 11:51
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 11:53
dep. 11:53
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 11:57
22 km
11:20 12:02 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:20
Lazarevac, Prodavnica
arr. 11:21
dep. 11:21
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 11:31
dep. 11:31
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 11:38
dep. 11:38
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 11:47
dep. 11:47
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 11:49
dep. 11:49
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 11:52
dep. 11:52
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Barzilovica, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 11:57
dep. 11:57
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Dudovica, Center
arr. 12:02
18 km
12:50 13:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Dudovica, Marinac
arr. 13:25
20.5 km
12:50 13:27 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:50
Lazarevac, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 12:54
dep. 12:54
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 13:00
dep. 13:00
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 13:15
dep. 13:15
16 km
Dudovica, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 13:21
dep. 13:21
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 13:23
dep. 13:23
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 13:27
22 km
13:00 13:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:09
dep. 13:09
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:16
dep. 13:16
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Barzilovica, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 13:38
dep. 13:38
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 13:40
dep. 13:40
17 km
Dudovica, Center
arr. 13:42
18 km
13:40 14:22 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:40
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 14:07
dep. 14:07
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 14:09
dep. 14:09
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Barzilovica, 1
arr. 14:14
dep. 14:14
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 14:17
dep. 14:17
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 14:19
dep. 14:19
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
17 km
Dudovica, Center
arr. 14:22
18 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:10
Dudovica, Marinac
arr. 15:45
20.5 km
15:10 15:47 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:10
Lazarevac, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
16 km
Dudovica, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 15:47
22 km
15:30 16:12 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:30
Lazarevac, Prodavnica
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
14 km
Barzilovica, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 16:07
dep. 16:07
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 16:09
dep. 16:09
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Dudovica, Center
arr. 16:12
18 km
15:50 16:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:50
Dudovica, Marinac
arr. 16:25
20.5 km
15:55 16:32 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:55
Lazarevac, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 16:05
dep. 16:05
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
16 km
Dudovica, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 16:28
dep. 16:28
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 16:32
22 km
17:50 18:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:50
Lazarevac, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 17:54
dep. 17:54
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 18:15
dep. 18:15
16 km
Dudovica, Center
arr. 18:18
18 km
18:50 19:27 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:50
Lazarevac, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 18:54
dep. 18:54
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 18:56
dep. 18:56
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 19:06
dep. 19:06
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Dudovica, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 19:21
dep. 19:21
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 19:23
dep. 19:23
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 19:25
dep. 19:25
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 19:27
22 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Dudovica, Marinac
arr. 20:35
20.5 km
20:00 20:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
0.5 km
Lazarevac, Ineks
arr. 20:04
dep. 20:04
1.5 km
Petka kod Lazarevca, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
2.5 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
Petka kod Lazarevca, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Petka kod Lazarevca, Magistrala
arr. 20:10
dep. 20:10
5.5 km
Zupanjac, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
8.5 km
Zupanjac, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Cibutkovica, 1
arr. 20:21
dep. 20:21
13 km
Cibutkovica, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
14 km
Cibutkovica, 3
arr. 20:25
dep. 20:25
16 km
Dudovica, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
18 km
Dudovica, A. kuće
arr. 20:31
dep. 20:31
19 km
Dudovica, P. kuće
arr. 20:33
dep. 20:33
20 km
Dudovica, Marinac
arr. 20:35
dep. 20:35
21 km
Dudovica, B Velja
arr. 20:37
22 km
20:10 20:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Prodavnica
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 20:21
dep. 20:21
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 20:28
dep. 20:28
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 20:39
dep. 20:39
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Barzilovica, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
14.5 km
Barzilovica, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
15 km
Barzilovica, Kamenica
arr. 20:47
dep. 20:47
15.5 km
Barzilovica, 3
arr. 20:48
dep. 20:48
16 km
Barzilovica, Bug potok
arr. 20:49
dep. 20:49
16.5 km
Barzilovica, Tom kuce
arr. 20:50
dep. 20:50
17 km
Dudovica, Center
arr. 20:52
18 km

Naselja Lazarevac i Dudovica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.