Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Dren kod Lazarevca timetable

thursday, 18.07.2019.
08:45 08:57 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:45
Lazarevac, Bolnica
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Lazarevac, L put
arr. 08:50
dep. 08:50
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 08:52
dep. 08:52
2.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 08:54
dep. 08:54
3.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
4 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 08:57
4.5 km
10:15 10:27 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 10:20
dep. 10:20
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 10:21
dep. 10:21
2 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 10:22
dep. 10:22
2.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 10:24
dep. 10:24
3.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
4 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 10:27
4.5 km
11:10 11:22 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:10
Lazarevac, Bolnica
arr. 11:13
dep. 11:13
1 km
Lazarevac, L put
arr. 11:15
dep. 11:15
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 11:16
dep. 11:16
2 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 11:17
dep. 11:17
2.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 11:19
dep. 11:19
3.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 11:22
4.5 km
13:15 13:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Dren kod Lazarevca, Potok
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Dren kod Lazarevca, Skola
arr. 13:30
4.5 km
13:30 13:42 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:30
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Lazarevac, L put
arr. 13:35
dep. 13:35
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 13:37
dep. 13:37
2.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 13:42
4.5 km
20:15 20:27 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 20:20
dep. 20:20
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 20:24
dep. 20:24
3.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
4 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 20:27
4.5 km
21:15 21:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:15
Lazarevac, Bolnica
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Lazarevac, L put
arr. 21:20
dep. 21:20
1.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 21:22
dep. 21:22
2 km
Dren kod Lazarevca, Potok
arr. 21:25
dep. 21:25
3 km
Dren kod Lazarevca, Skola
arr. 21:30
4.5 km

Naselja Lazarevac i Dren kod Lazarevca su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.