Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Brajkovac kod Lazarevca timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:25 05:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:25
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 05:32
dep. 05:32
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 05:43
dep. 05:43
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 05:52
dep. 05:52
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 05:58
14 km
05:50 06:23 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 05:57
dep. 05:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 06:17
dep. 06:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 06:23
14 km
06:50 07:23 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 07:17
dep. 07:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 07:23
14 km
07:50 08:23 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:50
Lazarevac, Prodavnica
arr. 07:51
dep. 07:51
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 07:55
dep. 07:55
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 07:57
dep. 07:57
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 08:01
dep. 08:01
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 08:17
dep. 08:17
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 08:19
dep. 08:19
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:22
dep. 08:22
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 08:23
14 km
09:15 09:48 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:15
Lazarevac, Prodavnica
arr. 09:16
dep. 09:16
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 09:31
dep. 09:31
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 09:33
dep. 09:33
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 09:38
dep. 09:38
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 09:42
dep. 09:42
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 09:44
dep. 09:44
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 09:48
14 km
10:15 10:48 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:15
Lazarevac, Prodavnica
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 10:22
dep. 10:22
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 10:31
dep. 10:31
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 10:33
dep. 10:33
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 10:42
dep. 10:42
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 10:44
dep. 10:44
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 10:47
dep. 10:47
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 10:48
14 km
11:20 11:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:20
Lazarevac, Prodavnica
arr. 11:21
dep. 11:21
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 11:31
dep. 11:31
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 11:38
dep. 11:38
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 11:47
dep. 11:47
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 11:49
dep. 11:49
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 11:52
dep. 11:52
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 11:53
14 km
13:00 13:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:09
dep. 13:09
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:16
dep. 13:16
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 13:33
14 km
13:40 14:13 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:40
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 14:07
dep. 14:07
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 14:09
dep. 14:09
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 14:13
14 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:30
Lazarevac, Prodavnica
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 15:59
dep. 15:59
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 16:03
14 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Prodavnica
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 18:07
dep. 18:07
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 18:11
dep. 18:11
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 18:18
dep. 18:18
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 18:23
dep. 18:23
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 18:27
dep. 18:27
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 18:29
dep. 18:29
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:30
12.5 km
20:10 20:43 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:10
Lazarevac, Prodavnica
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Stubica kod Lazarevca, Česma
arr. 20:17
dep. 20:17
2.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Barzilovica, D kuce
arr. 20:21
dep. 20:21
4 km
Barzilovica, Vis
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 20:28
dep. 20:28
6.5 km
Barzilovica, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Ž kuće
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuće
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuće
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuće
arr. 20:39
dep. 20:39
11.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, 2
arr. 20:43
14 km

Naselja Lazarevac i Brajkovac kod Lazarevca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.