Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lazarevac - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.02.2019.
01:00 02:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 01:00
Lazarevac, Rampa
arr. 01:04
dep. 01:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 01:06
dep. 01:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 01:12
dep. 01:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 01:15
dep. 01:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 01:16
dep. 01:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 01:20
dep. 01:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 01:22
dep. 01:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 01:26
dep. 01:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 01:30
dep. 01:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 01:32
dep. 01:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 01:34
dep. 01:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 01:35
dep. 01:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 01:36
dep. 01:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 01:42
dep. 01:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 01:45
dep. 01:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 01:48
dep. 01:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 01:50
dep. 01:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 01:54
dep. 01:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 01:56
dep. 01:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 01:57
dep. 01:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 02:02
dep. 02:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 02:08
dep. 02:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 02:10
dep. 02:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 02:14
dep. 02:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:17
dep. 02:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 02:29
dep. 02:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 02:30
60 km
05:15 06:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:15
Lazarevac, Rampa
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:27
dep. 05:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
30 km
Meljak, Meljak
arr. 06:03
dep. 06:03
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:05
dep. 06:05
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:11
dep. 06:11
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:12
dep. 06:12
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 06:32
dep. 06:32
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
60 km
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:00
Lazarevac, Rampa
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:34
dep. 06:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:36
dep. 06:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:54
dep. 06:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:56
dep. 06:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:57
dep. 06:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:02
dep. 07:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:10
dep. 07:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:17
dep. 07:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:29
dep. 07:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
60 km
06:03 07:00 (00:57)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:03
Vreoci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
17 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:28
dep. 06:28
31 km
arr. 06:36
dep. 06:37
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:45
dep. 06:46
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:52
dep. 06:53
58 km
arr. 07:00
68 km
06:45 08:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:45
Lazarevac, Rampa
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:19
dep. 07:19
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:27
dep. 07:27
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Meljak, Meljak
arr. 07:33
dep. 07:33
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:35
dep. 07:35
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:39
dep. 07:39
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:41
dep. 07:41
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:42
dep. 07:42
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:47
dep. 07:47
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:59
dep. 07:59
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:02
dep. 08:02
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:14
dep. 08:14
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
60 km
07:10 08:44 (01:34)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 07:10
Lazarevac, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:20
dep. 07:20
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:26
dep. 07:26
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 07:29
dep. 07:29
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:36
dep. 07:36
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 07:40
dep. 07:40
18.3 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 07:44
dep. 07:44
21.3 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 07:46
dep. 07:46
22.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:48
dep. 07:48
23.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:49
dep. 07:49
24.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:50
dep. 07:50
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:56
dep. 07:56
29.3 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
31.3 km
Meljak, Meljak
arr. 08:02
dep. 08:02
33.3 km
Velika Mostanica, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
35.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:08
dep. 08:08
38.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:09
dep. 08:09
39.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:20
dep. 08:20
48.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
49.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:24
dep. 08:24
50.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:28
dep. 08:28
53.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:32
dep. 08:32
55.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:43
dep. 08:43
60.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:44
61.3 km
07:12 08:00 (00:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:12
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:52
dep. 07:53
58 km
arr. 08:00
68 km
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:30
Lazarevac, Rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:52
dep. 07:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:56
dep. 07:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:04
dep. 08:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:05
dep. 08:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:12
dep. 08:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:20
dep. 08:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:24
dep. 08:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:26
dep. 08:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:27
dep. 08:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:32
dep. 08:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:38
dep. 08:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:44
dep. 08:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:47
dep. 08:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:59
dep. 08:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
60 km
08:00 09:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:00
Lazarevac, Rampa
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:12
dep. 08:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:34
dep. 08:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:36
dep. 08:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 08:48
dep. 08:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:50
dep. 08:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:54
dep. 08:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:57
dep. 08:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:08
dep. 09:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:17
dep. 09:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:29
dep. 09:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
60 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:30
Lazarevac, Rampa
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:56
dep. 08:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:02
dep. 09:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:04
dep. 09:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:06
dep. 09:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 09:18
dep. 09:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:20
dep. 09:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:24
dep. 09:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:26
dep. 09:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:27
dep. 09:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:32
dep. 09:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:38
dep. 09:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:40
dep. 09:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:44
dep. 09:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:47
dep. 09:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:59
dep. 09:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
60 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:00
Lazarevac, Rampa
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:26
dep. 09:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:34
dep. 09:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:42
dep. 09:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 09:48
dep. 09:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:50
dep. 09:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:54
dep. 09:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:56
dep. 09:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:57
dep. 09:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:08
dep. 10:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:10
dep. 10:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 10:17
dep. 10:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:29
dep. 10:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
60 km
09:11 10:11 (01:00)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:11
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
17 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:34
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:39
dep. 09:39
31 km
arr. 09:48
dep. 09:48
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:56
dep. 09:57
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
58 km
arr. 10:11
68 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:00
Lazarevac, Rampa
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:26
dep. 10:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:34
dep. 10:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:36
dep. 10:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 10:48
dep. 10:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:50
dep. 10:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:54
dep. 10:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:56
dep. 10:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:57
dep. 10:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:02
dep. 11:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:08
dep. 11:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:17
dep. 11:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:29
dep. 11:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
60 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 10:30
Lazarevac, Rampa
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:00
dep. 11:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:04
dep. 11:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:12
dep. 11:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:20
dep. 11:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:24
dep. 11:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:26
dep. 11:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:27
dep. 11:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:32
dep. 11:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:38
dep. 11:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:40
dep. 11:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:44
dep. 11:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:47
dep. 11:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:59
dep. 11:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
60 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:00
Lazarevac, Rampa
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:30
dep. 11:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:34
dep. 11:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 11:35
dep. 11:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:36
dep. 11:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 11:48
dep. 11:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:50
dep. 11:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:54
dep. 11:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:56
dep. 11:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:57
dep. 11:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:08
dep. 12:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:10
dep. 12:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:17
dep. 12:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:29
dep. 12:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
60 km
11:30 13:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:30
Lazarevac, Rampa
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:04
dep. 12:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:20
dep. 12:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:24
dep. 12:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:26
dep. 12:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:32
dep. 12:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:38
dep. 12:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:40
dep. 12:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:44
dep. 12:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:47
dep. 12:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:59
dep. 12:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
60 km
11:45 13:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:45
Lazarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:07
dep. 12:07
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:21
dep. 12:21
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:27
dep. 12:27
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Meljak, Meljak
arr. 12:33
dep. 12:33
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:35
dep. 12:35
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:39
dep. 12:39
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:41
dep. 12:41
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:42
dep. 12:42
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:53
dep. 12:53
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:55
dep. 12:55
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:59
dep. 12:59
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:02
dep. 13:02
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:14
dep. 13:14
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:15
60 km
12:00 13:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:00
Lazarevac, Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:34
dep. 12:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:35
dep. 12:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:36
dep. 12:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:42
dep. 12:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 12:48
dep. 12:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:50
dep. 12:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:54
dep. 12:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:56
dep. 12:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:57
dep. 12:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:02
dep. 13:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:08
dep. 13:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:10
dep. 13:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:17
dep. 13:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:29
dep. 13:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
60 km
12:24 13:20 (00:56)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:24
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
17 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
31 km
arr. 12:56
dep. 12:57
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
58 km
arr. 13:20
68 km
13:00 14:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 13:00
Lazarevac, Rampa
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:26
dep. 13:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:34
dep. 13:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:36
dep. 13:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:42
dep. 13:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 13:48
dep. 13:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:50
dep. 13:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:54
dep. 13:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:56
dep. 13:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:57
dep. 13:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:08
dep. 14:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:10
dep. 14:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:17
dep. 14:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:29
dep. 14:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
60 km
13:15 14:49 (01:34)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bolnica
dep. 13:15
Lazarevac, Bus station
arr. 13:19
dep. 13:19
1.3 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:23
dep. 13:23
3.3 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:25
dep. 13:25
4.3 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:31
dep. 13:31
8.3 km
Vreoci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
10.3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
14.3 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:41
dep. 13:41
15.3 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 13:45
dep. 13:45
18.3 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 13:49
dep. 13:49
21.3 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 13:51
dep. 13:51
22.3 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:53
dep. 13:53
23.4 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:54
dep. 13:54
24.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:55
dep. 13:55
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:01
dep. 14:01
29.3 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
31.3 km
Meljak, Meljak
arr. 14:07
dep. 14:07
33.3 km
Velika Mostanica, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
35.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:13
dep. 14:13
38.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:14
dep. 14:14
39.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:25
dep. 14:25
48.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:26
dep. 14:26
49.3 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:29
dep. 14:29
50.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:33
dep. 14:33
53.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:37
dep. 14:37
55.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:48
dep. 14:48
60.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:49
61.3 km
14:00 15:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:00
Lazarevac, Rampa
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:20
dep. 14:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 14:34
dep. 14:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:36
dep. 14:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:42
dep. 14:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 14:48
dep. 14:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:50
dep. 14:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:54
dep. 14:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:56
dep. 14:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:57
dep. 14:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:08
dep. 15:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:10
dep. 15:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:17
dep. 15:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:29
dep. 15:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
60 km
14:25 15:55 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:25
Lazarevac, Rampa
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:31
dep. 14:31
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:37
dep. 14:37
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:47
dep. 14:47
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 14:59
dep. 14:59
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:01
dep. 15:01
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:07
dep. 15:07
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
30 km
Meljak, Meljak
arr. 15:13
dep. 15:13
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:15
dep. 15:15
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:19
dep. 15:19
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:21
dep. 15:21
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:22
dep. 15:22
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:33
dep. 15:33
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:39
dep. 15:39
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:42
dep. 15:42
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:54
dep. 15:54
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:55
60 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:00
Lazarevac, Rampa
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:34
dep. 15:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:36
dep. 15:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:42
dep. 15:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 15:48
dep. 15:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:54
dep. 15:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:56
dep. 15:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:57
dep. 15:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:02
dep. 16:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:08
dep. 16:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:17
dep. 16:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:29
dep. 16:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
60 km
15:28 16:31 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:28
Vreoci, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
17 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:53
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:58
dep. 15:58
31 km
arr. 16:07
dep. 16:08
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 16:16
dep. 16:17
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
58 km
arr. 16:31
68 km
16:15 17:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:15
Lazarevac, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:27
dep. 16:27
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:35
dep. 16:35
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:41
dep. 16:41
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:45
dep. 16:45
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:49
dep. 16:49
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:50
dep. 16:50
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:51
dep. 16:51
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:57
dep. 16:57
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
30 km
Meljak, Meljak
arr. 17:03
dep. 17:03
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:05
dep. 17:05
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:09
dep. 17:09
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:11
dep. 17:11
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:12
dep. 17:12
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:17
dep. 17:17
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:25
dep. 17:25
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:32
dep. 17:32
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:44
dep. 17:44
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:45
60 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:30
Lazarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:42
dep. 16:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:04
dep. 17:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:05
dep. 17:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:20
dep. 17:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:26
dep. 17:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:27
dep. 17:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:40
dep. 17:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:44
dep. 17:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:47
dep. 17:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:59
dep. 17:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
60 km
17:00 18:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:00
Lazarevac, Rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:26
dep. 17:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:34
dep. 17:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:35
dep. 17:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:36
dep. 17:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:42
dep. 17:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 17:48
dep. 17:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:54
dep. 17:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:56
dep. 17:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:57
dep. 17:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:02
dep. 18:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:08
dep. 18:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:10
dep. 18:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:17
dep. 18:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:29
dep. 18:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
60 km
17:16 18:14 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:16
Vreoci, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:22
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
17 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:43
dep. 17:43
31 km
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:59
dep. 18:00
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:06
dep. 18:07
58 km
arr. 18:14
68 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 17:30
Lazarevac, Rampa
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:56
dep. 17:56
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:02
dep. 18:02
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:04
dep. 18:04
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:12
dep. 18:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
30 km
Meljak, Meljak
arr. 18:18
dep. 18:18
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:20
dep. 18:20
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:24
dep. 18:24
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:26
dep. 18:26
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:27
dep. 18:27
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:32
dep. 18:32
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:38
dep. 18:38
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:40
dep. 18:40
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:44
dep. 18:44
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:47
dep. 18:47
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:59
dep. 18:59
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
60 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 18:00
Lazarevac, Rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:20
dep. 18:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:26
dep. 18:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:34
dep. 18:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:36
dep. 18:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:42
dep. 18:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:50
dep. 18:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:54
dep. 18:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:56
dep. 18:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:57
dep. 18:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:02
dep. 19:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:08
dep. 19:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:10
dep. 19:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:17
dep. 19:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:29
dep. 19:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
60 km
19:00 20:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:26
dep. 19:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:34
dep. 19:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:35
dep. 19:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:36
dep. 19:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:42
dep. 19:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 19:48
dep. 19:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:54
dep. 19:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:56
dep. 19:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:57
dep. 19:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:02
dep. 20:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:08
dep. 20:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:10
dep. 20:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:14
dep. 20:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:29
dep. 20:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
60 km
19:15 20:05 (00:50)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:58
58 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 20:05
68 km
20:00 21:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:00
Lazarevac, Rampa
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:20
dep. 20:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:22
dep. 20:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:34
dep. 20:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 20:35
dep. 20:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:36
dep. 20:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:42
dep. 20:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 20:48
dep. 20:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:50
dep. 20:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:54
dep. 20:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:56
dep. 20:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:57
dep. 20:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:02
dep. 21:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:10
dep. 21:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:14
dep. 21:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 21:17
dep. 21:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:29
dep. 21:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:30
60 km
20:57 21:55 (00:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:57
Vreoci, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
17 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:20
dep. 21:20
31 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
52 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:47
dep. 21:48
58 km
arr. 21:55
68 km
21:00 22:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 21:00
Lazarevac, Rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:06
dep. 21:06
3 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:22
dep. 21:22
14 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:26
dep. 21:26
17 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 21:34
dep. 21:34
22.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 21:35
dep. 21:35
23 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 21:36
dep. 21:36
24 km
Siljakovac, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
26 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 21:42
dep. 21:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Meljak, Meljak
arr. 21:48
dep. 21:48
32 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:50
dep. 21:50
34.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:54
dep. 21:54
37 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:56
dep. 21:56
38 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:57
dep. 21:57
38.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:02
dep. 22:02
42.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 22:08
dep. 22:08
48 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:10
dep. 22:10
49 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:14
dep. 22:14
52 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 22:17
dep. 22:17
54 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:29
dep. 22:29
59.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
60 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
05:27 06:15 (00:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 05:27
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
58 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:15
68 km

Naselja Lazarevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.