Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Baric kod Obrenovca timetable

thursday, 14.11.2019.
04:15 05:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 04:15
Lazarevac, Rampa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 04:20
dep. 04:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 04:28
dep. 04:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:39
dep. 04:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 04:47
dep. 04:47
18.4 km
arr. 04:50
dep. 04:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 04:53
dep. 04:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 04:55
dep. 04:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 04:57
dep. 04:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 04:58
dep. 04:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 05:00
dep. 05:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:06
dep. 05:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:08
dep. 05:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:13
dep. 05:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:17
dep. 05:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 05:20
dep. 05:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:21
dep. 05:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 05:22
dep. 05:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:28
dep. 05:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 05:30
39.8 km
07:40 08:55 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:40
Lazarevac, Rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:53
dep. 07:53
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:02
dep. 08:02
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:04
dep. 08:04
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 08:12
dep. 08:12
18.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 08:18
dep. 08:18
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 08:20
dep. 08:20
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 08:22
dep. 08:22
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 08:25
dep. 08:25
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:26
dep. 08:26
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:28
dep. 08:28
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:31
dep. 08:31
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:33
dep. 08:33
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:38
dep. 08:38
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:42
dep. 08:42
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:46
dep. 08:46
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:47
dep. 08:47
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:52
dep. 08:52
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:53
dep. 08:53
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:55
39.8 km
12:15 13:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:15
Lazarevac, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:39
dep. 12:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:47
dep. 12:47
18.4 km
arr. 12:50
dep. 12:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:53
dep. 12:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 12:55
dep. 12:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:57
dep. 12:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:00
dep. 13:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:03
dep. 13:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:06
dep. 13:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:08
dep. 13:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:13
dep. 13:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:17
dep. 13:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 13:20
dep. 13:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:21
dep. 13:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 13:22
dep. 13:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:27
dep. 13:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:28
dep. 13:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:30
39.8 km
15:45 17:00 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:45
Lazarevac, Rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:58
dep. 15:58
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:07
dep. 16:07
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:09
dep. 16:09
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
arr. 16:20
dep. 16:20
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:23
dep. 16:23
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 16:25
dep. 16:25
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:27
dep. 16:27
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 16:28
dep. 16:28
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:31
dep. 16:31
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:33
dep. 16:33
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:36
dep. 16:36
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:38
dep. 16:38
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:43
dep. 16:43
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:47
dep. 16:47
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 16:50
dep. 16:50
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:51
dep. 16:51
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 16:52
dep. 16:52
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:57
dep. 16:57
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:58
dep. 16:58
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 17:00
39.8 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Rampa
arr. 20:18
dep. 20:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:28
dep. 20:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:37
dep. 20:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:39
dep. 20:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 20:47
dep. 20:47
18.4 km
arr. 20:50
dep. 20:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 20:53
dep. 20:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 20:55
dep. 20:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 20:58
dep. 20:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 21:01
dep. 21:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:03
dep. 21:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:06
dep. 21:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:08
dep. 21:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:10
dep. 21:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:17
dep. 21:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 21:20
dep. 21:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:21
dep. 21:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 21:22
dep. 21:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:27
dep. 21:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 21:28
dep. 21:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 21:30
39.8 km
Lazarevac - Baric kod Obrenovca timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
04:15 05:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 04:15
Lazarevac, Rampa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 04:20
dep. 04:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 04:28
dep. 04:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 04:30
dep. 04:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 04:39
dep. 04:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 04:47
dep. 04:47
18.4 km
arr. 04:50
dep. 04:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 04:53
dep. 04:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 04:55
dep. 04:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 04:57
dep. 04:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 04:58
dep. 04:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 05:00
dep. 05:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:06
dep. 05:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:08
dep. 05:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:13
dep. 05:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:17
dep. 05:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 05:20
dep. 05:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 05:21
dep. 05:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 05:22
dep. 05:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:28
dep. 05:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 05:30
39.8 km
07:40 08:55 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 07:40
Lazarevac, Rampa
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:53
dep. 07:53
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:02
dep. 08:02
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:04
dep. 08:04
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 08:12
dep. 08:12
18.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 08:18
dep. 08:18
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 08:20
dep. 08:20
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 08:22
dep. 08:22
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 08:25
dep. 08:25
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 08:26
dep. 08:26
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 08:28
dep. 08:28
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 08:31
dep. 08:31
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 08:33
dep. 08:33
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 08:38
dep. 08:38
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:42
dep. 08:42
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:46
dep. 08:46
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:47
dep. 08:47
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:52
dep. 08:52
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:53
dep. 08:53
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:55
39.8 km
12:15 13:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:15
Lazarevac, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:39
dep. 12:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 12:47
dep. 12:47
18.4 km
arr. 12:50
dep. 12:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 12:53
dep. 12:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 12:55
dep. 12:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 12:57
dep. 12:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 13:00
dep. 13:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 13:03
dep. 13:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 13:06
dep. 13:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 13:08
dep. 13:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 13:13
dep. 13:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 13:17
dep. 13:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 13:20
dep. 13:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:21
dep. 13:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 13:22
dep. 13:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:27
dep. 13:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:28
dep. 13:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:30
39.8 km
15:45 17:00 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 15:45
Lazarevac, Rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:58
dep. 15:58
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:07
dep. 16:07
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:09
dep. 16:09
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
arr. 16:20
dep. 16:20
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 16:23
dep. 16:23
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 16:25
dep. 16:25
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 16:27
dep. 16:27
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 16:28
dep. 16:28
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 16:31
dep. 16:31
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:33
dep. 16:33
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:36
dep. 16:36
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:38
dep. 16:38
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:43
dep. 16:43
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:47
dep. 16:47
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 16:50
dep. 16:50
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:51
dep. 16:51
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 16:52
dep. 16:52
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:57
dep. 16:57
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:58
dep. 16:58
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 17:00
39.8 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus stationIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Rampa
arr. 20:18
dep. 20:18
1.9 km
Sopic, Dom
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:28
dep. 20:28
6.9 km
Vreoci, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
7.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:37
dep. 20:37
11.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:39
dep. 20:39
12.9 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
15.9 km
Stepojevac, Romi
arr. 20:47
dep. 20:47
18.4 km
arr. 20:50
dep. 20:50
19.4 km
Konatice, Okretnica
arr. 20:53
dep. 20:53
20.4 km
Konatice, Romi
arr. 20:55
dep. 20:55
21.6 km
Konatice, Zivanovici
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Konatice, Dom
arr. 20:58
dep. 20:58
22.9 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 21:00
dep. 21:00
23.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 21:01
dep. 21:01
24.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 21:03
dep. 21:03
25.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 21:06
dep. 21:06
27.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:08
dep. 21:08
28.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:10
dep. 21:10
29.6 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:13
dep. 21:13
31 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
31.9 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:17
dep. 21:17
33.2 km
Mislodin, Dom
arr. 21:20
dep. 21:20
34.5 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:21
dep. 21:21
35.1 km
Mislodin, JNA
arr. 21:22
dep. 21:22
35.8 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
37.2 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:27
dep. 21:27
38.2 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 21:28
dep. 21:28
39 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 21:30
39.8 km

Naselja Lazarevac i Baric kod Obrenovca su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.