Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lazarevac - Barajevo timetable

tuesday, 21.05.2024.
05:25 06:37 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 05:25
Lazarevac, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 05:38
dep. 05:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 05:42
dep. 05:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:50
dep. 05:50
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 05:51
dep. 05:51
14.5 km
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 05:53
dep. 05:53
15.9 km
arr. 05:54
dep. 05:54
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 05:55
dep. 05:55
16.9 km
arr. 05:56
dep. 05:56
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:01
dep. 06:01
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:02
dep. 06:02
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 06:04
dep. 06:04
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:09
dep. 06:09
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 06:11
dep. 06:11
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 06:14
dep. 06:14
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 06:18
dep. 06:18
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 06:19
dep. 06:19
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 06:23
dep. 06:23
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 06:26
dep. 06:26
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 06:27
dep. 06:27
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 06:28
dep. 06:28
35 km
Bacevac, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:35
dep. 06:35
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:37
47.4 km
05:39 06:04 (00:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 05:39
Vreoci, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:51
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:54
dep. 05:54
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:02
dep. 06:02
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 06:04
34 km
06:03 06:28 (00:25)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 06:03
Vreoci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:28
31 km
06:50 08:02 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 06:50
Lazarevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Sopic, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 07:03
dep. 07:03
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:07
dep. 07:07
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:11
dep. 07:11
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:15
dep. 07:15
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
14.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 07:18
dep. 07:18
15.9 km
arr. 07:19
dep. 07:19
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 07:20
dep. 07:20
16.9 km
arr. 07:21
dep. 07:21
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:23
dep. 07:23
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:26
dep. 07:26
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:27
dep. 07:27
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:29
dep. 07:29
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:31
dep. 07:31
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:36
dep. 07:36
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 07:39
dep. 07:39
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 07:43
dep. 07:43
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 07:44
dep. 07:44
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 07:46
dep. 07:46
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 07:48
dep. 07:48
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 07:50
dep. 07:50
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 07:51
dep. 07:51
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 07:52
dep. 07:52
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
35 km
Bacevac, Dom
arr. 07:56
dep. 07:56
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 08:00
dep. 08:00
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 08:02
47.4 km
07:46 08:10 (00:24)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 07:46
Vreoci, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:10
31 km
08:15 09:27 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 08:15
Lazarevac, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 08:21
dep. 08:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 08:28
dep. 08:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:31
dep. 08:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:39
dep. 08:39
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:40
dep. 08:40
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 08:41
dep. 08:41
14.5 km
arr. 08:42
dep. 08:42
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 08:43
dep. 08:43
15.9 km
arr. 08:44
dep. 08:44
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 08:45
dep. 08:45
16.9 km
arr. 08:46
dep. 08:46
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:48
dep. 08:48
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:51
dep. 08:51
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:52
dep. 08:52
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:54
dep. 08:54
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:56
dep. 08:56
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 08:57
dep. 08:57
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:59
dep. 08:59
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 09:01
dep. 09:01
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 09:04
dep. 09:04
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 09:08
dep. 09:08
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 09:09
dep. 09:09
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 09:11
dep. 09:11
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 09:13
dep. 09:13
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 09:15
dep. 09:15
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 09:16
dep. 09:16
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 09:17
dep. 09:17
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 09:18
dep. 09:18
35 km
Bacevac, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 09:25
dep. 09:25
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 09:27
47.4 km
09:20 09:41 (00:21)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 09:20
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:41
31 km
09:40 10:52 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 09:40
Lazarevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:45
dep. 09:45
1 km
Sopic, Dom
arr. 09:46
dep. 09:46
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:48
dep. 09:48
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 09:51
dep. 09:51
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:52
dep. 09:52
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 09:53
dep. 09:53
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:56
dep. 09:56
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:57
dep. 09:57
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:04
dep. 10:04
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:05
dep. 10:05
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:06
dep. 10:06
14.5 km
arr. 10:07
dep. 10:07
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 10:08
dep. 10:08
15.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 10:10
dep. 10:10
16.9 km
arr. 10:11
dep. 10:11
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 10:13
dep. 10:13
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 10:16
dep. 10:16
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 10:17
dep. 10:17
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 10:19
dep. 10:19
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 10:21
dep. 10:21
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 10:22
dep. 10:22
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:24
dep. 10:24
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 10:26
dep. 10:26
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 10:29
dep. 10:29
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 10:33
dep. 10:33
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 10:36
dep. 10:36
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 10:38
dep. 10:38
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 10:41
dep. 10:41
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 10:42
dep. 10:42
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 10:43
dep. 10:43
35 km
Bacevac, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 10:50
dep. 10:50
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:52
47.4 km
11:05 12:17 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 11:05
Lazarevac, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:10
dep. 11:10
1 km
Sopic, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:15
dep. 11:15
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 11:16
dep. 11:16
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:20
dep. 11:20
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:21
dep. 11:21
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:22
dep. 11:22
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:29
dep. 11:29
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:31
dep. 11:31
14.5 km
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 11:33
dep. 11:33
15.9 km
arr. 11:34
dep. 11:34
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 11:35
dep. 11:35
16.9 km
arr. 11:36
dep. 11:36
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:38
dep. 11:38
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:41
dep. 11:41
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:42
dep. 11:42
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:44
dep. 11:44
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:46
dep. 11:46
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:49
dep. 11:49
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:51
dep. 11:51
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 11:54
dep. 11:54
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 11:58
dep. 11:58
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 11:59
dep. 11:59
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 12:03
dep. 12:03
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 12:06
dep. 12:06
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 12:07
dep. 12:07
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 12:08
dep. 12:08
35 km
Bacevac, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 12:15
dep. 12:15
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 12:17
47.4 km
11:40 12:08 (00:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 11:40
Vreoci, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:06
dep. 12:06
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 12:08
34 km
12:30 13:42 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 12:30
Lazarevac, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Sopic, Dom
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:47
dep. 12:47
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:54
dep. 12:54
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:56
dep. 12:56
14.5 km
arr. 12:57
dep. 12:57
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 12:58
dep. 12:58
15.9 km
arr. 12:59
dep. 12:59
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 13:00
dep. 13:00
16.9 km
arr. 13:01
dep. 13:01
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 13:06
dep. 13:06
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 13:07
dep. 13:07
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 13:09
dep. 13:09
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:11
dep. 13:11
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 13:12
dep. 13:12
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 13:16
dep. 13:16
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 13:19
dep. 13:19
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 13:23
dep. 13:23
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 13:28
dep. 13:28
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 13:31
dep. 13:31
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 13:32
dep. 13:32
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 13:33
dep. 13:33
35 km
Bacevac, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 13:40
dep. 13:40
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:42
47.4 km
12:32 13:00 (00:28)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 12:32
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:00
31 km
13:58 14:28 (00:30)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 13:58
Vreoci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:09
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 14:28
31 km
14:00 15:12 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 14:00
Lazarevac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Sopic, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 14:11
dep. 14:11
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:16
dep. 14:16
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:24
dep. 14:24
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:25
dep. 14:25
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 14:26
dep. 14:26
14.5 km
arr. 14:27
dep. 14:27
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 14:28
dep. 14:28
15.9 km
arr. 14:29
dep. 14:29
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 14:30
dep. 14:30
16.9 km
arr. 14:31
dep. 14:31
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 14:33
dep. 14:33
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 14:36
dep. 14:36
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 14:37
dep. 14:37
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 14:39
dep. 14:39
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 14:41
dep. 14:41
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 14:46
dep. 14:46
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 14:49
dep. 14:49
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 14:56
dep. 14:56
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 14:58
dep. 14:58
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 15:01
dep. 15:01
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 15:02
dep. 15:02
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Bacevac, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 15:10
dep. 15:10
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 15:12
47.4 km
15:00 15:25 (00:25)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:00
Vreoci, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:16
dep. 15:16
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:25
31 km
15:49 16:13 (00:24)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 15:49
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:13
31 km
16:10 17:22 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:10
Lazarevac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 16:16
dep. 16:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 16:27
dep. 16:27
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 16:34
dep. 16:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:35
dep. 16:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 16:36
dep. 16:36
14.5 km
arr. 16:37
dep. 16:37
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 16:38
dep. 16:38
15.9 km
arr. 16:39
dep. 16:39
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 16:40
dep. 16:40
16.9 km
arr. 16:41
dep. 16:41
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 16:43
dep. 16:43
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 16:46
dep. 16:46
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 16:47
dep. 16:47
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 16:49
dep. 16:49
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:51
dep. 16:51
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 16:52
dep. 16:52
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 16:56
dep. 16:56
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 16:59
dep. 16:59
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 17:03
dep. 17:03
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 17:08
dep. 17:08
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 17:11
dep. 17:11
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
35 km
Bacevac, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 17:20
dep. 17:20
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 17:22
47.4 km
16:55 18:07 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 16:55
Lazarevac, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:00
dep. 17:00
1 km
Sopic, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:07
dep. 17:07
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 17:08
dep. 17:08
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 17:12
dep. 17:12
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:20
dep. 17:20
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 17:21
dep. 17:21
14.5 km
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 17:23
dep. 17:23
15.9 km
arr. 17:24
dep. 17:24
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 17:25
dep. 17:25
16.9 km
arr. 17:26
dep. 17:26
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 17:31
dep. 17:31
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 17:32
dep. 17:32
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 17:34
dep. 17:34
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 17:36
dep. 17:36
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 17:37
dep. 17:37
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:39
dep. 17:39
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 17:41
dep. 17:41
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 17:44
dep. 17:44
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 17:48
dep. 17:48
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 17:51
dep. 17:51
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 17:53
dep. 17:53
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 17:56
dep. 17:56
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 17:57
dep. 17:57
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 17:58
dep. 17:58
35 km
Bacevac, Dom
arr. 18:01
dep. 18:01
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 18:07
47.4 km
17:05 17:38 (00:33)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 17:05
Vreoci, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:21
dep. 17:21
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:33
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:38
31 km
18:02 18:23 (00:21)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:02
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:23
31 km
18:55 19:24 (00:29)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 18:55
Vreoci, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:09
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 19:12
dep. 19:12
20 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 19:21
dep. 19:21
31 km
Barajevo, Railway station
arr. 19:24
34 km
19:25 20:37 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 19:25
Lazarevac, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Sopic, Dom
arr. 19:31
dep. 19:31
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:35
dep. 19:35
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 19:36
dep. 19:36
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:37
dep. 19:37
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 19:38
dep. 19:38
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 19:40
dep. 19:40
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:41
dep. 19:41
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:42
dep. 19:42
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:49
dep. 19:49
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
dep. 19:50
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 19:51
dep. 19:51
14.5 km
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 19:53
dep. 19:53
15.9 km
arr. 19:54
dep. 19:54
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 19:55
dep. 19:55
16.9 km
arr. 19:56
dep. 19:56
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 20:01
dep. 20:01
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 20:02
dep. 20:02
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 20:04
dep. 20:04
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:06
dep. 20:06
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 20:07
dep. 20:07
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 20:09
dep. 20:09
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 20:11
dep. 20:11
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 20:14
dep. 20:14
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 20:18
dep. 20:18
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 20:19
dep. 20:19
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 20:23
dep. 20:23
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 20:26
dep. 20:26
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 20:27
dep. 20:27
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 20:28
dep. 20:28
35 km
Bacevac, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 20:35
dep. 20:35
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:37
47.4 km
20:15 21:27 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 20:15
Lazarevac, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Sopic, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 20:32
dep. 20:32
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:36
dep. 20:36
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 20:39
dep. 20:39
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:40
dep. 20:40
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 20:41
dep. 20:41
14.5 km
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 20:43
dep. 20:43
15.9 km
arr. 20:44
dep. 20:44
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 20:45
dep. 20:45
16.9 km
arr. 20:46
dep. 20:46
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 20:48
dep. 20:48
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 20:51
dep. 20:51
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 20:52
dep. 20:52
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 20:54
dep. 20:54
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 20:56
dep. 20:56
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 20:59
dep. 20:59
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:01
dep. 21:01
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 21:04
dep. 21:04
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 21:08
dep. 21:08
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 21:09
dep. 21:09
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 21:11
dep. 21:11
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 21:13
dep. 21:13
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 21:15
dep. 21:15
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 21:16
dep. 21:16
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 21:17
dep. 21:17
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 21:18
dep. 21:18
35 km
Bacevac, Dom
arr. 21:21
dep. 21:21
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 21:25
dep. 21:25
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 21:27
47.4 km
20:18 20:46 (00:28)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 20:18
Vreoci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:29
9 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
17 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 20:38
dep. 20:38
20 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:46
31 km
21:23 21:44 (00:21)
Railway stationZS Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Railway station
dep. 21:23
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:44
31 km
22:10 23:22 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lazarevac, Bus station
dep. 22:10
Lazarevac, Center
arr. 22:12
dep. 22:12
0.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:15
dep. 22:15
1 km
Sopic, Dom
arr. 22:16
dep. 22:16
1.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:20
dep. 22:20
5 km
Vreoci, Pestan
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:22
dep. 22:22
7 km
Vreoci, Sušara
arr. 22:23
dep. 22:23
7.5 km
Vreoci, Dom
arr. 22:25
dep. 22:25
8.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:26
dep. 22:26
9 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
9.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:31
dep. 22:31
11.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 22:34
dep. 22:34
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:35
dep. 22:35
13.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 22:36
dep. 22:36
14.5 km
arr. 22:37
dep. 22:37
15 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 22:38
dep. 22:38
15.9 km
arr. 22:39
dep. 22:39
16.4 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 22:40
dep. 22:40
16.9 km
arr. 22:41
dep. 22:41
17.8 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 22:43
dep. 22:43
19.9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 22:46
dep. 22:46
20.9 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 22:47
dep. 22:47
21.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 22:49
dep. 22:49
22.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 22:51
dep. 22:51
22.9 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 22:52
dep. 22:52
23.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 22:54
dep. 22:54
24.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 22:56
dep. 22:56
25.4 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 22:59
dep. 22:59
26.4 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 23:03
dep. 23:03
29.8 km
Veliki Borak, Dom
arr. 23:04
dep. 23:04
30.2 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 23:06
dep. 23:06
31.2 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 23:08
dep. 23:08
32 km
Veliki Borak, 1
arr. 23:10
dep. 23:10
32.7 km
Veliki Borak, Vis
arr. 23:11
dep. 23:11
33.5 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 23:12
dep. 23:12
34 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 23:13
dep. 23:13
35 km
Bacevac, Dom
arr. 23:16
dep. 23:16
36.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 23:17
dep. 23:17
36.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 23:20
dep. 23:20
38.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 23:22
47.4 km

Naselja Lazarevac i Barajevo su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lazarevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.