Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lapovo Varosica - Nis timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:14 09:38 (03:24)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 06:14
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
3 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
32 km
arr. 07:13
dep. 07:13
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
46 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
54 km
arr. 07:41
dep. 07:41
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
72 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
74 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
92 km
arr. 08:22
dep. 08:23
94 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
dep. 08:54
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
124 km
Tesica, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
128 km
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
131 km
arr. 09:12
dep. 09:12
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
141 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
143 km
arr. 09:29
dep. 09:30
149 km
arr. 09:38
152 km
07:49 10:40 (02:51)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 07:49
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
46 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
72 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
dep. 10:11
120 km
arr. 10:40
152 km
09:36 13:06 (03:30)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 09:36
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
3 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
32 km
arr. 10:39
dep. 10:40
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
46 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
54 km
arr. 11:08
dep. 11:08
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
72 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
74 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
92 km
arr. 11:50
dep. 11:50
94 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
dep. 12:18
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
124 km
Tesica, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:27
128 km
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
131 km
arr. 12:35
dep. 12:35
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
141 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
143 km
arr. 12:57
dep. 12:58
149 km
arr. 13:06
152 km
15:21 19:04 (03:43)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 15:21
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
3 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
32 km
arr. 16:24
dep. 16:25
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
46 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
54 km
arr. 16:53
dep. 16:53
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
72 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
92 km
arr. 17:48
dep. 17:49
94 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
dep. 18:19
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Tesica, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
128 km
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
131 km
arr. 18:37
dep. 18:37
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
141 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
143 km
arr. 18:55
dep. 18:56
149 km
arr. 19:04
152 km
17:27 19:04 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Bus station
dep. 17:27
Nis, Bus station
arr. 19:04
132 km
17:38 21:04 (03:26)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 17:38
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
3 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
10 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
27 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
32 km
arr. 18:39
dep. 18:39
37 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
46 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
54 km
arr. 19:07
dep. 19:07
63 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
66 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
72 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
74 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
88 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
92 km
arr. 19:49
dep. 19:50
94 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
98 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
103 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
104 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
107 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
110 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
113 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
115 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
120 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
123 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
124 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
128 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
131 km
arr. 20:38
dep. 20:38
134 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
137 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
141 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
143 km
arr. 20:55
dep. 20:56
149 km
arr. 21:04
152 km
19:21 22:12 (02:51)
Railway station VarosRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Varosica, Railway station Varos
dep. 19:21
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
3 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
32 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
46 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
54 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
72 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
77 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
88 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
110 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
dep. 21:43
120 km
arr. 22:12
152 km

Naselja Lapovo Varosica i Nis su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 03h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Varosica je u 06:14 h, dok je poslednji polazak u 19:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.