Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Smederevo timetable

thursday, 22.04.2021.
05:02 06:42 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 05:02
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:04
dep. 05:05
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:08
dep. 05:09
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 05:42
dep. 05:43
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 05:51
dep. 05:52
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 06:05
dep. 06:06
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
62 km
Radinac, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 06:35
dep. 06:36
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:42
72 km
10:15 11:55 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:15
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:17
dep. 10:18
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:21
dep. 10:22
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:55
dep. 10:56
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 11:04
dep. 11:05
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:16
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:18
dep. 11:19
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:48
dep. 11:49
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:55
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km
Lapovo Selo - Smederevo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
05:02 06:42 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 05:02
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:04
dep. 05:05
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:08
dep. 05:09
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 05:42
dep. 05:43
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 05:51
dep. 05:52
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 06:05
dep. 06:06
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
62 km
Radinac, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 06:35
dep. 06:36
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:42
72 km
10:15 11:55 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:15
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:17
dep. 10:18
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:21
dep. 10:22
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:55
dep. 10:56
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 11:04
dep. 11:05
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:16
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:18
dep. 11:19
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:48
dep. 11:49
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:55
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km
Lapovo Selo - Smederevo timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
05:02 06:42 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 05:02
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:04
dep. 05:05
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:08
dep. 05:09
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 05:42
dep. 05:43
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 05:51
dep. 05:52
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 06:05
dep. 06:06
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
62 km
Radinac, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 06:35
dep. 06:36
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:42
72 km
10:15 11:55 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:15
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:17
dep. 10:18
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:21
dep. 10:22
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:55
dep. 10:56
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 11:04
dep. 11:05
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:16
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:18
dep. 11:19
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:48
dep. 11:49
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:55
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km

Naselja Lapovo Selo i Smederevo su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.