Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Smederevo timetable

tuesday, 25.01.2022.
10:06 11:46 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:06
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:08
dep. 10:09
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:12
dep. 10:13
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:46
dep. 10:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:55
dep. 10:56
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:07
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:09
dep. 11:10
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:39
dep. 11:40
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:46
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km
Lapovo Selo - Smederevo timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
10:06 11:46 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:06
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:08
dep. 10:09
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:12
dep. 10:13
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:46
dep. 10:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:55
dep. 10:56
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:07
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:09
dep. 11:10
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:39
dep. 11:40
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:46
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km
Lapovo Selo - Smederevo timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
10:06 11:46 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:06
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:08
dep. 10:09
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:12
dep. 10:13
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:46
dep. 10:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:55
dep. 10:56
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:07
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:09
dep. 11:10
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:39
dep. 11:40
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:46
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km
Lapovo Selo - Smederevo timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
10:06 11:46 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:06
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:08
dep. 10:09
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:12
dep. 10:13
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 10:46
dep. 10:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:55
dep. 10:56
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:07
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:09
dep. 11:10
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
62 km
Radinac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:39
dep. 11:40
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 11:46
72 km
16:20 18:00 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 16:20
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 16:22
dep. 16:23
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 16:26
dep. 16:27
2 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
21 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
30 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 17:00
dep. 17:01
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
38 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 17:09
dep. 17:10
42 km
Saraorci, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
43 km
Lugavcina, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Osipaonica, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
50 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 17:23
dep. 17:24
52 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
54 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
58 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
62 km
Radinac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
64 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 17:53
dep. 17:54
68 km
Smederevo, Railway station
arr. 18:00
72 km

Naselja Lapovo Selo i Smederevo su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 10:06 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.