Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Mladenovac timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:50 04:46 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:50
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 03:54
dep. 03:54
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 03:59
dep. 03:59
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:03
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:08
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:13
dep. 04:13
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:17
dep. 04:17
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:24
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:28
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 04:31
dep. 04:31
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:34
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:38
dep. 04:38
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:46
62 km
06:07 07:10 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 06:07
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:09
dep. 06:09
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:27
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:37
dep. 06:38
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 06:53
dep. 06:53
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:05
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:10
62 km
07:57 08:53 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 07:57
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 08:01
dep. 08:01
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:53
62 km
10:31 11:34 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:31
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:01
dep. 11:02
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 11:17
dep. 11:17
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:25
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:34
62 km
15:28 16:26 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 15:28
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:47
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:53
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:57
dep. 15:57
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:11
dep. 16:11
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:26
62 km
18:52 19:56 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:52
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:56
dep. 18:56
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:06
dep. 19:06
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:18
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:22
dep. 19:23
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:29
dep. 19:34
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 19:41
dep. 19:41
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:48
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:56
62 km
19:47 20:43 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:47
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:43
62 km

Naselja Lapovo Selo i Mladenovac su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.