Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Kraljevo timetable

thursday, 22.04.2021.
11:25 13:57 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
dep. 12:10
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
48 km
Knic, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:44
dep. 12:45
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:09
dep. 13:10
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 13:57
95 km
19:35 22:07 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
dep. 20:20
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
48 km
Knic, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:44
53 km
Gruza, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:19
dep. 21:20
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:07
95 km
Lapovo Selo - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
11:25 13:57 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
dep. 12:10
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
48 km
Knic, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:44
dep. 12:45
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:09
dep. 13:10
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 13:57
95 km
19:35 22:07 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
dep. 20:20
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
48 km
Knic, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:44
53 km
Gruza, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:19
dep. 21:20
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:07
95 km
Lapovo Selo - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
11:25 13:57 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
dep. 12:10
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
48 km
Knic, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:44
dep. 12:45
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:09
dep. 13:10
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 13:57
95 km
19:35 22:07 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
dep. 20:20
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
48 km
Knic, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:44
53 km
Gruza, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:19
dep. 21:20
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:07
95 km
Lapovo Selo - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
11:25 13:57 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 11:25
Batocina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 12:03
dep. 12:04
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:09
dep. 12:10
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
48 km
Knic, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
53 km
Gruza, Railway station
arr. 12:44
dep. 12:45
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 13:09
dep. 13:10
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:14
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
89 km
Sirca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 13:57
95 km
19:35 22:07 (02:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:35
Batocina, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
3 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
9 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
13 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
18 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
21 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
26 km
Kragujevac, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
32 km
Kragujevac, Zavod
arr. 20:13
dep. 20:14
34 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:19
dep. 20:20
38 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
48 km
Knic, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:44
53 km
Gruza, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
61 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:08
dep. 21:09
69 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:19
dep. 21:20
72 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
74 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
79 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
83 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
89 km
Sirca, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
92 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:07
95 km

Naselja Lapovo Selo i Kraljevo su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 32min., a najduže 02h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 11:25 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.