Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 17.02.2020.
03:50 06:00 (02:10)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 03:50
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 03:54
dep. 03:55
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:16
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
39 km
arr. 04:36
dep. 04:36
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:49
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:54
dep. 05:55
112 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:00
122 km
05:53 07:54 (02:01)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 05:53
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
39 km
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
112 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 07:54
122 km
09:05 11:12 (02:07)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:05
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:09
dep. 09:09
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
62 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
112 km
arr. 11:12
122 km
10:27 12:37 (02:10)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:27
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
39 km
arr. 11:14
dep. 11:14
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
112 km
arr. 12:37
122 km
15:28 17:47 (02:19)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 15:28
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
arr. 16:14
dep. 16:14
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
112 km
arr. 17:47
122 km
18:49 21:02 (02:13)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:49
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
39 km
arr. 19:34
dep. 19:34
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
69 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
83 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
89 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
98 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
112 km
arr. 21:02
122 km
19:46 21:37 (01:51)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:46
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:50
dep. 19:51
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
62 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
106 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
112 km
arr. 21:37
122 km

Naselja Lapovo Selo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 02h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 19:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.