Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lapovo Selo - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 23.04.2021.
04:00 06:22 (02:22)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 04:00
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 04:04
dep. 04:05
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:15
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:20
dep. 04:20
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:26
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:30
dep. 04:31
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:42
dep. 04:43
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 04:46
dep. 04:46
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:54
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:57
dep. 04:58
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:03
62 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:23
dep. 05:24
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:33
83 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:48
dep. 05:49
94 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
98 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:08
dep. 06:09
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:14
dep. 06:15
112 km
Belgrade (Beograd), Topcider
arr. 06:22
122 km
06:06 08:22 (02:16)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 06:06
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:32
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:36
dep. 06:37
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:48
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 06:51
dep. 06:51
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:54
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:58
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:07
62 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:11
dep. 07:15
69 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:55
98 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:08
dep. 08:09
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:14
dep. 08:14
112 km
Belgrade (Beograd), Topcider
arr. 08:22
122 km
09:07 11:05 (01:58)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 09:07
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:11
dep. 09:11
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
62 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:51
dep. 10:52
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:57
dep. 10:58
112 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 11:05
122 km
10:28 12:39 (02:11)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 10:28
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:32
dep. 10:33
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 11:14
dep. 11:14
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
62 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:40
dep. 11:41
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:51
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
98 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:25
dep. 12:26
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:31
dep. 12:32
112 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:39
122 km
15:25 17:54 (02:29)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 15:25
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:55
dep. 15:56
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:11
dep. 16:11
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:23
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
62 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:37
dep. 16:47
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
98 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:40
dep. 17:41
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:46
dep. 17:47
112 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:54
122 km
18:48 20:59 (02:11)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 18:48
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 18:50
dep. 18:50
1 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:03
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
16 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
21 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:18
dep. 19:18
27 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
34 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:29
dep. 19:29
39 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 19:32
dep. 19:32
42 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
47 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:39
52 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
55 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:49
62 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
75 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
83 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
98 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:45
dep. 20:46
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:51
dep. 20:52
112 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 20:59
122 km
19:47 21:45 (01:58)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lapovo Selo, Railway station
dep. 19:47
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
10 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
21 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:44
62 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 21:31
dep. 21:32
106 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:37
dep. 21:38
112 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:45
122 km

Naselja Lapovo Selo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 58min., a najduže 02h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lapovo Selo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.