Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac Selo - Lajkovac timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Lajkovac Selo - Lajkovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:33 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo
dep. 05:50
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 05:55
dep. 05:55
2.6 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 05:57
dep. 05:57
3.9 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 05:58
dep. 05:58
4.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 06:00
dep. 06:00
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 06:03
dep. 06:03
7.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 06:04
dep. 06:04
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 06:05
dep. 06:05
8.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
18.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 06:08
dep. 06:08
11 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 06:19
dep. 06:19
17.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
16.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 06:14
dep. 06:14
14.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 06:22
dep. 06:22
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 06:26
dep. 06:26
20.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 06:27
dep. 06:27
21.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
21.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:30
dep. 06:30
22.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
24.8 km
06:25 06:33 (00:08)
Vindija
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo, Vindija
dep. 06:25
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
4.9 km
15:10 15:53 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo
dep. 15:10
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 15:18
dep. 15:18
4.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 15:20
dep. 15:20
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 15:23
dep. 15:23
7.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 15:24
dep. 15:24
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 15:25
dep. 15:25
8.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
18.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 15:39
dep. 15:39
17.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 15:37
dep. 15:37
16.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 15:34
dep. 15:34
14.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
17.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 15:42
dep. 15:42
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 15:46
dep. 15:46
20.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
21.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
21.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:50
dep. 15:50
22.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:53
24.8 km
15:15 15:57 (00:42)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo, Skola
dep. 15:15
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 15:24
dep. 15:24
3.8 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 15:27
dep. 15:27
7.8 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
9.3 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
12.8 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
arr. 15:44
dep. 15:44
16.2 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
18.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
19.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
20.5 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
21.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
23.2 km
Lajkovac Selo - Lajkovac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:50 06:33 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo
dep. 05:50
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 05:55
dep. 05:55
2.6 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 05:57
dep. 05:57
3.9 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 05:58
dep. 05:58
4.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 06:00
dep. 06:00
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 06:03
dep. 06:03
7.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 06:04
dep. 06:04
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 06:05
dep. 06:05
8.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
18.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 06:08
dep. 06:08
11 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 06:19
dep. 06:19
17.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
16.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 06:14
dep. 06:14
14.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 06:22
dep. 06:22
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 06:26
dep. 06:26
20.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 06:27
dep. 06:27
21.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
21.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:30
dep. 06:30
22.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
24.8 km
06:25 06:33 (00:08)
Vindija
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo, Vindija
dep. 06:25
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
4.9 km
15:10 15:53 (00:43)
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo
dep. 15:10
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 15:18
dep. 15:18
4.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 15:20
dep. 15:20
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 15:23
dep. 15:23
7.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 15:24
dep. 15:24
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 15:25
dep. 15:25
8.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
18.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 15:39
dep. 15:39
17.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 15:37
dep. 15:37
16.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 15:34
dep. 15:34
14.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
17.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 15:42
dep. 15:42
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 15:46
dep. 15:46
20.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
21.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
21.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:50
dep. 15:50
22.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:53
24.8 km
15:15 15:57 (00:42)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac Selo, Skola
dep. 15:15
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 15:24
dep. 15:24
3.8 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 15:27
dep. 15:27
7.8 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
9.3 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
12.8 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
arr. 15:44
dep. 15:44
16.2 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
18.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
19.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
20.5 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
21.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
23.2 km

Naselja Lajkovac Selo i Lajkovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac Selo je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.