Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Vracevic timetable

wednesday, 20.11.2019.
06:35 07:15 (00:40)
Bus stationRaskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 06:35
Vracevic, Pocetna
arr. 07:00
dep. 07:00
19.2 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:01
dep. 07:01
20 km
Vracevic, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
21.6 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:09
dep. 07:09
24.5 km
Vracevic, Zujovici
arr. 07:12
dep. 07:12
26.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 07:15
28 km
06:50 07:31 (00:41)
Bus stationZriovnjak na okretisu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 06:50
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
5.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
11 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
19 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
20 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
21 km
11:35 12:15 (00:40)
Bus stationRaskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 11:35
Vracevic, Pocetna
arr. 12:00
dep. 12:00
19.2 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Vracevic, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
21.6 km
Vracevic, Beleg
arr. 12:07
dep. 12:07
23.2 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 12:09
dep. 12:09
24.5 km
Vracevic, Zujovici
arr. 12:12
dep. 12:12
26.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 12:15
28 km
12:42 13:27 (00:45)
Bus stationPocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:42
Lajkovac, Elmont
arr. 12:44
dep. 12:44
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 12:47
dep. 12:47
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 12:49
dep. 12:49
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 13:08
dep. 13:08
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 13:05
dep. 13:05
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 13:11
dep. 13:11
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 13:12
dep. 13:12
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 13:15
dep. 13:15
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 13:18
dep. 13:18
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 13:20
dep. 13:20
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 13:26
dep. 13:26
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 13:27
27.8 km
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationPocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:40
Lajkovac, Elmont
arr. 13:42
dep. 13:42
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 13:45
dep. 13:45
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 14:06
dep. 14:06
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 14:09
dep. 14:09
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 14:13
dep. 14:13
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:16
dep. 14:16
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:18
dep. 14:18
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 14:21
dep. 14:21
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 14:25
27.8 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus stationPocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus stationPocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:00
Lajkovac, Elmont
arr. 19:02
dep. 19:02
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 19:07
dep. 19:07
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 19:18
dep. 19:18
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 19:26
dep. 19:26
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 19:29
dep. 19:29
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 19:33
dep. 19:33
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 19:36
dep. 19:36
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 19:38
dep. 19:38
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 19:44
dep. 19:44
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 19:45
27.8 km

Naselja Lajkovac i Vracevic su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.