Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Vracevic timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km
Lajkovac - Vracevic timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac, Elmont
arr. 15:12
dep. 15:12
0.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 15:15
dep. 15:15
2.9 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Bogovada, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Bogovada, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
14.4 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 15:39
dep. 15:39
18.2 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
20.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
22.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
23.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
25.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
27.8 km

Naselja Lajkovac i Vracevic su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 15:10 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.