Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ladevci - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:17 05:42 (00:25)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 05:17
Ladevci
arr. 05:22
dep. 05:22
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:31
dep. 05:31
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 05:32
dep. 05:32
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 05:35
dep. 05:35
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 05:36
dep. 05:36
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 05:37
dep. 05:37
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:39
dep. 05:39
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:40
dep. 05:40
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:42
14.4 km
05:55 06:13 (00:18)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 05:55
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
14 km
06:17 06:42 (00:25)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 06:17
Ladevci
arr. 06:22
dep. 06:22
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:31
dep. 06:31
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 06:32
dep. 06:32
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:35
dep. 06:35
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 06:36
dep. 06:36
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 06:37
dep. 06:37
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:40
dep. 06:40
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:42
14.4 km
06:20 06:45 (00:25)
Gornji LadevciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Gornji Ladevci
dep. 06:20
Cvetke, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
0.7 km
Cvetke, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
10.2 km
Milocaj, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Milocaj, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
11.5 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
16.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:37
dep. 06:37
16.6 km
Adrani, Matovici
arr. 06:38
dep. 06:38
17.1 km
Adrani, Tempo
arr. 06:39
dep. 06:39
18.2 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:41
dep. 06:41
19.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:43
dep. 06:43
20.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
21.3 km
07:06 07:38 (00:32)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 07:06
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
2.1 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
3.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
9.1 km
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
15.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
16.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
18.3 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
20.9 km
08:04 08:20 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 08:04
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
13 km
08:58 09:16 (00:18)
AirportBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 08:58
Milocaj, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:16
13 km
09:30 09:40 (00:10)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 09:30
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
12 km
09:30 10:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 09:30
Ladevci
arr. 09:32
dep. 09:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 09:40
dep. 09:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 09:46
dep. 09:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 09:48
dep. 09:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 09:52
dep. 09:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 09:53
dep. 09:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 09:54
dep. 09:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 09:56
dep. 09:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:58
dep. 09:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:00
14.4 km
11:30 12:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 11:30
Ladevci
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:48
dep. 11:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:52
dep. 11:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 11:53
dep. 11:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 11:54
dep. 11:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:56
dep. 11:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:58
dep. 11:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
14.4 km
11:50 12:15 (00:25)
Gornji LadevciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Gornji Ladevci
dep. 11:50
Cvetke, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
0.7 km
Cvetke, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
10.2 km
Milocaj, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Milocaj, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
11.5 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:03
dep. 12:03
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
16.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:07
dep. 12:07
16.6 km
Adrani, Matovici
arr. 12:08
dep. 12:08
17.1 km
Adrani, Tempo
arr. 12:09
dep. 12:09
18.2 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:11
dep. 12:11
19.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:13
dep. 12:13
20.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:15
21.3 km
12:16 12:30 (00:14)
AirportBus station
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 12:16
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
14 km
13:30 14:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 13:30
Ladevci
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 13:48
dep. 13:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 13:52
dep. 13:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 13:53
dep. 13:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 13:54
dep. 13:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 13:56
dep. 13:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:58
dep. 13:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
14.4 km
13:51 14:23 (00:32)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 13:51
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2.1 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
3.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
6.9 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
9.1 km
arr. 14:03
dep. 14:03
11 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
15.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
16.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
18.3 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
20.9 km
15:20 15:47 (00:27)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Intersection
dep. 15:20
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
13 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
14 km
15:30 16:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 15:30
Ladevci
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:48
dep. 15:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 15:52
dep. 15:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 15:53
dep. 15:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 15:54
dep. 15:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:56
dep. 15:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:58
dep. 15:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:00
14.4 km
16:05 16:30 (00:25)
Gornji LadevciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Gornji Ladevci
dep. 16:05
Cvetke, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
0.7 km
Cvetke, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
10.2 km
Milocaj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Milocaj, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
11.5 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:18
dep. 16:18
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
16.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:22
dep. 16:22
16.6 km
Adrani, Matovici
arr. 16:23
dep. 16:23
17.1 km
Adrani, Tempo
arr. 16:24
dep. 16:24
18.2 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:26
dep. 16:26
19.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:28
dep. 16:28
20.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
21.3 km
16:40 17:02 (00:22)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 16:40
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
19 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
20 km
17:07 17:32 (00:25)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 17:07
Ladevci
arr. 17:12
dep. 17:12
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:21
dep. 17:21
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:25
dep. 17:25
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 17:26
dep. 17:26
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 17:27
dep. 17:27
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 17:29
dep. 17:29
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:30
dep. 17:30
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:32
14.4 km
18:46 19:18 (00:32)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 18:46
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
2.1 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
3.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
6.9 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
9.1 km
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
15.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
16.9 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
18.3 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
20.9 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 19:00
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
13 km
19:30 20:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 19:30
Ladevci
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:48
dep. 19:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 19:50
dep. 19:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 19:52
dep. 19:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 19:53
dep. 19:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 19:54
dep. 19:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:56
dep. 19:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:58
dep. 19:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
14.4 km
20:00 20:10 (00:10)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 20:00
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
12 km
20:50 21:15 (00:25)
Gornji LadevciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Gornji Ladevci
dep. 20:50
Cvetke, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
0.7 km
Cvetke, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
10.2 km
Milocaj, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
11 km
Milocaj, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
11.5 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
14 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:03
dep. 21:03
15.3 km
Adrani, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
16.1 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:07
dep. 21:07
16.6 km
Adrani, Matovici
arr. 21:08
dep. 21:08
17.1 km
Adrani, Tempo
arr. 21:09
dep. 21:09
18.2 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:11
dep. 21:11
19.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:13
dep. 21:13
20.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
21.3 km
21:05 21:15 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 21:05
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
13 km
21:30 22:00 (00:30)
AirportBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci, Airport
dep. 21:30
Ladevci
arr. 21:32
dep. 21:32
1.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
2.2 km
Cvetke, 1
arr. 21:37
dep. 21:37
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 21:40
dep. 21:40
4.1 km
Milocaj, 1
arr. 21:42
dep. 21:42
4.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:46
dep. 21:46
7.1 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:48
dep. 21:48
8.4 km
Adrani, Dom
arr. 21:50
dep. 21:50
9.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:52
dep. 21:52
9.7 km
Adrani, Matovici
arr. 21:53
dep. 21:53
10.2 km
Adrani, Tempo
arr. 21:54
dep. 21:54
11.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:56
dep. 21:56
12.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:58
dep. 21:58
13.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
14.4 km
23:40 23:50 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ladevci
dep. 23:40
Kraljevo, Bus station
arr. 23:50
13 km

Naselja Ladevci i Kraljevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ladevci je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ladevci - Kraljevo iznosi od 1,21 EUR do 1,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.