Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lacarak - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 18.08.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 05:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 05:35
dep. 05:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 05:36
dep. 05:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 05:37
dep. 05:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 05:38
dep. 05:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 05:39
dep. 05:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:40
dep. 05:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 05:44
dep. 05:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 05:46
dep. 05:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 05:48
dep. 05:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 05:51
dep. 05:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 05:52
dep. 05:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 05:56
dep. 05:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 06:00
10.5 km
06:27 06:40 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:27
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:32
dep. 06:32
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:37
dep. 06:37
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
5.8 km
06:28 06:45 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:28
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
5.8 km
06:30 07:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 06:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 06:36
dep. 06:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 06:37
dep. 06:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 06:38
dep. 06:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 06:42
dep. 06:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 06:44
dep. 06:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 06:46
dep. 06:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 06:48
dep. 06:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 06:50
dep. 06:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 06:51
dep. 06:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 06:54
dep. 06:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 06:56
dep. 06:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 07:00
10.5 km
07:30 08:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 07:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 07:35
dep. 07:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 07:36
dep. 07:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 07:38
dep. 07:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 07:39
dep. 07:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:40
dep. 07:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 07:42
dep. 07:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 07:46
dep. 07:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 07:50
dep. 07:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 07:51
dep. 07:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 07:54
dep. 07:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 08:00
10.5 km
09:30 10:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 09:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 09:34
dep. 09:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 09:35
dep. 09:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 09:36
dep. 09:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 09:38
dep. 09:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 09:39
dep. 09:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 09:40
dep. 09:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 09:42
dep. 09:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 09:44
dep. 09:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 09:46
dep. 09:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 09:48
dep. 09:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 09:50
dep. 09:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 09:51
dep. 09:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 09:52
dep. 09:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:53
dep. 09:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 09:54
dep. 09:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 09:56
dep. 09:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 09:58
dep. 09:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 10:00
10.5 km
11:30 12:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 11:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 11:34
dep. 11:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 11:36
dep. 11:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 11:38
dep. 11:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 11:39
dep. 11:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 11:40
dep. 11:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 11:42
dep. 11:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 11:44
dep. 11:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 11:46
dep. 11:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 11:48
dep. 11:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 11:50
dep. 11:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 11:51
dep. 11:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 11:54
dep. 11:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 12:00
10.5 km
13:18 13:38 (00:20)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
9 km
13:30 14:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 13:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:34
dep. 13:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 13:38
dep. 13:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 13:39
dep. 13:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:40
dep. 13:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 13:46
dep. 13:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 13:48
dep. 13:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 13:50
dep. 13:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:51
dep. 13:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 13:52
dep. 13:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 13:54
dep. 13:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 13:56
dep. 13:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 14:00
10.5 km
13:34 13:53 (00:19)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:34
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:39
dep. 13:39
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:53
9 km
14:41 14:52 (00:11)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 14:41
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:46
dep. 14:46
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:52
5.9 km
15:30 16:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 15:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:34
dep. 15:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 15:37
dep. 15:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 15:38
dep. 15:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 15:39
dep. 15:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 15:42
dep. 15:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 15:44
dep. 15:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 15:46
dep. 15:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 15:50
dep. 15:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 15:51
dep. 15:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 15:52
dep. 15:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 15:54
dep. 15:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 15:56
dep. 15:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 16:00
10.5 km
16:30 17:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 16:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 16:32
dep. 16:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 16:34
dep. 16:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 16:35
dep. 16:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 16:36
dep. 16:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 16:37
dep. 16:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 16:38
dep. 16:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 16:39
dep. 16:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:40
dep. 16:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 16:42
dep. 16:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 16:44
dep. 16:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 16:46
dep. 16:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 16:48
dep. 16:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 16:50
dep. 16:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 16:52
dep. 16:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 16:54
dep. 16:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 16:56
dep. 16:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 17:00
10.5 km
16:31 16:58 (00:27)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:31
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:36
dep. 16:36
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:58
9 km
16:35 16:48 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:45
dep. 16:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:48
5.8 km
17:23 17:40 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 17:23
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
5.8 km
18:14 18:33 (00:19)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:14
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:19
dep. 18:19
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:33
9 km
18:30 19:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 18:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 18:36
dep. 18:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 18:37
dep. 18:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 18:38
dep. 18:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 18:39
dep. 18:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:40
dep. 18:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 18:42
dep. 18:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 18:44
dep. 18:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 18:46
dep. 18:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 18:48
dep. 18:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 18:50
dep. 18:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 18:51
dep. 18:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 18:52
dep. 18:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 18:53
dep. 18:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 18:54
dep. 18:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 18:56
dep. 18:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 18:58
dep. 18:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 19:00
10.5 km
20:30 21:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 20:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 20:32
dep. 20:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 20:34
dep. 20:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 20:36
dep. 20:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 20:38
dep. 20:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 20:39
dep. 20:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:40
dep. 20:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 20:42
dep. 20:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 20:44
dep. 20:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 20:46
dep. 20:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 20:48
dep. 20:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 20:50
dep. 20:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 20:51
dep. 20:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 20:52
dep. 20:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 20:54
dep. 20:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 20:56
dep. 20:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 20:58
dep. 20:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 21:00
10.5 km
21:03 21:20 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:03
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
5.8 km
21:35 21:48 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:45
dep. 21:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
5.8 km
22:30 23:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 22:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 22:32
dep. 22:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 22:33
dep. 22:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 22:34
dep. 22:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 22:35
dep. 22:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 22:36
dep. 22:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 22:37
dep. 22:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 22:38
dep. 22:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 22:39
dep. 22:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 22:40
dep. 22:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 22:42
dep. 22:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 22:44
dep. 22:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 22:46
dep. 22:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 22:48
dep. 22:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 22:50
dep. 22:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 22:51
dep. 22:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 22:52
dep. 22:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 22:54
dep. 22:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 22:56
dep. 22:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 23:00
10.5 km

Naselja Lacarak i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lacarak je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.