Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lacarak - Sremska Mitrovica timetable

thursday, 23.05.2019.
05:00 05:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 05:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:04
dep. 05:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 05:05
dep. 05:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 05:06
dep. 05:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 05:07
dep. 05:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 05:08
dep. 05:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 05:09
dep. 05:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:10
dep. 05:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 05:12
dep. 05:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 05:14
dep. 05:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 05:16
dep. 05:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 05:18
dep. 05:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 05:20
dep. 05:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 05:21
dep. 05:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 05:22
dep. 05:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 05:23
dep. 05:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 05:24
dep. 05:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 05:26
dep. 05:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 05:28
dep. 05:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 05:30
10.5 km
05:01 05:12 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 05:01
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:06
dep. 05:06
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:12
5.9 km
05:38 05:58 (00:20)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 05:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
9 km
06:00 06:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 06:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 06:02
dep. 06:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 06:06
dep. 06:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 06:07
dep. 06:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 06:09
dep. 06:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 06:16
dep. 06:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 06:18
dep. 06:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 06:20
dep. 06:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 06:21
dep. 06:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 06:22
dep. 06:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 06:26
dep. 06:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 06:30
10.5 km
06:13 06:35 (00:22)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:13
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
9 km
06:27 06:40 (00:13)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:27
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:32
dep. 06:32
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:37
dep. 06:37
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
5.8 km
06:28 06:45 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:28
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
5.8 km
06:30 07:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 06:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 06:36
dep. 06:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 06:37
dep. 06:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 06:38
dep. 06:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 06:42
dep. 06:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 06:44
dep. 06:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 06:46
dep. 06:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 06:48
dep. 06:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 06:50
dep. 06:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 06:51
dep. 06:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 06:54
dep. 06:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 06:56
dep. 06:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 07:00
10.5 km
06:46 07:05 (00:19)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:46
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:51
dep. 06:51
0 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:00
31.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:05
0 km
07:00 07:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 07:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 07:06
dep. 07:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 07:07
dep. 07:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 07:08
dep. 07:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 07:09
dep. 07:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 07:14
dep. 07:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 07:16
dep. 07:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 07:18
dep. 07:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 07:21
dep. 07:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 07:22
dep. 07:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 07:24
dep. 07:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 07:26
dep. 07:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 07:30
10.5 km
07:14 07:33 (00:19)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 07:14
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:19
dep. 07:19
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:33
9 km
07:30 08:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 07:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 07:35
dep. 07:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 07:36
dep. 07:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 07:38
dep. 07:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 07:39
dep. 07:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:40
dep. 07:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 07:42
dep. 07:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 07:46
dep. 07:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 07:50
dep. 07:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 07:51
dep. 07:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 07:54
dep. 07:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 08:00
10.5 km
07:31 07:42 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 07:31
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:36
dep. 07:36
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:42
5.9 km
07:50 08:03 (00:13)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 07:50
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:55
dep. 07:55
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:00
dep. 08:00
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:03
5.8 km
08:00 08:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 08:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 08:02
dep. 08:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:04
dep. 08:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 08:05
dep. 08:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 08:06
dep. 08:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 08:07
dep. 08:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 08:08
dep. 08:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 08:09
dep. 08:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:10
dep. 08:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 08:12
dep. 08:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 08:14
dep. 08:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 08:16
dep. 08:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 08:18
dep. 08:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 08:20
dep. 08:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 08:21
dep. 08:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 08:22
dep. 08:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 08:24
dep. 08:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 08:26
dep. 08:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 08:30
10.5 km
08:08 08:28 (00:20)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 08:08
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
9 km
08:30 09:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 08:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 08:32
dep. 08:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:34
dep. 08:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 08:35
dep. 08:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 08:36
dep. 08:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 08:37
dep. 08:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 08:38
dep. 08:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 08:39
dep. 08:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:40
dep. 08:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 08:44
dep. 08:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 08:46
dep. 08:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 08:48
dep. 08:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 08:50
dep. 08:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 08:51
dep. 08:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 08:52
dep. 08:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:53
dep. 08:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 08:54
dep. 08:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 08:56
dep. 08:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 09:00
10.5 km
08:38 08:55 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 08:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:43
dep. 08:43
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:50
dep. 08:50
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:55
5.8 km
09:00 09:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 09:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 09:02
dep. 09:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 09:04
dep. 09:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 09:05
dep. 09:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 09:06
dep. 09:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 09:07
dep. 09:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 09:08
dep. 09:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 09:09
dep. 09:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 09:10
dep. 09:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 09:12
dep. 09:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 09:16
dep. 09:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 09:18
dep. 09:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 09:20
dep. 09:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 09:21
dep. 09:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 09:22
dep. 09:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 09:24
dep. 09:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 09:26
dep. 09:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 09:28
dep. 09:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 09:30
10.5 km
09:30 10:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 09:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 09:34
dep. 09:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 09:35
dep. 09:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 09:36
dep. 09:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 09:38
dep. 09:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 09:39
dep. 09:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 09:40
dep. 09:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 09:42
dep. 09:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 09:44
dep. 09:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 09:46
dep. 09:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 09:48
dep. 09:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 09:50
dep. 09:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 09:51
dep. 09:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 09:52
dep. 09:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:53
dep. 09:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 09:54
dep. 09:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 09:56
dep. 09:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 09:58
dep. 09:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 10:00
10.5 km
10:00 10:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 10:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 10:02
dep. 10:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 10:04
dep. 10:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 10:05
dep. 10:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 10:06
dep. 10:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 10:07
dep. 10:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 10:08
dep. 10:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 10:09
dep. 10:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 10:10
dep. 10:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 10:12
dep. 10:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 10:14
dep. 10:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 10:16
dep. 10:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 10:18
dep. 10:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 10:20
dep. 10:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 10:21
dep. 10:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 10:22
dep. 10:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 10:24
dep. 10:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 10:28
dep. 10:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 10:30
10.5 km
11:00 11:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 11:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 11:02
dep. 11:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 11:04
dep. 11:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 11:05
dep. 11:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 11:06
dep. 11:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 11:07
dep. 11:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 11:08
dep. 11:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 11:09
dep. 11:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 11:10
dep. 11:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 11:12
dep. 11:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 11:14
dep. 11:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 11:16
dep. 11:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 11:18
dep. 11:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 11:20
dep. 11:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 11:21
dep. 11:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 11:22
dep. 11:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 11:24
dep. 11:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 11:26
dep. 11:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 11:30
10.5 km
12:00 12:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 12:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 12:04
dep. 12:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 12:05
dep. 12:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 12:06
dep. 12:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 12:08
dep. 12:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 12:09
dep. 12:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:10
dep. 12:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 12:14
dep. 12:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 12:16
dep. 12:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 12:18
dep. 12:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 12:20
dep. 12:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 12:21
dep. 12:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 12:22
dep. 12:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 12:24
dep. 12:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 12:28
dep. 12:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 12:30
10.5 km
12:17 12:30 (00:13)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 1
dep. 12:17
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 12:22
dep. 12:22
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 12:27
dep. 12:27
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
5.8 km
12:21 12:32 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 12:21
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:32
5.9 km
12:23 12:40 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 12:23
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:28
dep. 12:28
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:35
dep. 12:35
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
5.8 km
12:30 13:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 12:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 12:36
dep. 12:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 12:37
dep. 12:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 12:38
dep. 12:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 12:39
dep. 12:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:40
dep. 12:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 12:42
dep. 12:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 12:44
dep. 12:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 12:46
dep. 12:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 12:48
dep. 12:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 12:50
dep. 12:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 12:51
dep. 12:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 12:52
dep. 12:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 12:54
dep. 12:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 13:00
10.5 km
13:00 13:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 13:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:04
dep. 13:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 13:05
dep. 13:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 13:06
dep. 13:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 13:07
dep. 13:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 13:08
dep. 13:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 13:09
dep. 13:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:10
dep. 13:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 13:12
dep. 13:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 13:16
dep. 13:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 13:18
dep. 13:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 13:20
dep. 13:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:21
dep. 13:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 13:22
dep. 13:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 13:23
dep. 13:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 13:24
dep. 13:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 13:26
dep. 13:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 13:28
dep. 13:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 13:30
10.5 km
13:18 13:38 (00:20)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
9 km
13:30 14:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 13:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:34
dep. 13:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 13:38
dep. 13:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 13:39
dep. 13:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:40
dep. 13:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 13:46
dep. 13:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 13:48
dep. 13:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 13:50
dep. 13:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:51
dep. 13:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 13:52
dep. 13:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 13:54
dep. 13:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 13:56
dep. 13:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 14:00
10.5 km
13:34 13:53 (00:19)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:34
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:39
dep. 13:39
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:53
9 km
14:00 14:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 14:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 14:02
dep. 14:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 14:06
dep. 14:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 14:07
dep. 14:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 14:08
dep. 14:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 14:09
dep. 14:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:10
dep. 14:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 14:12
dep. 14:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 14:14
dep. 14:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 14:16
dep. 14:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 14:18
dep. 14:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 14:20
dep. 14:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 14:21
dep. 14:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 14:22
dep. 14:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 14:24
dep. 14:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 14:26
dep. 14:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 14:30
10.5 km
14:30 15:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 14:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 14:34
dep. 14:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 14:36
dep. 14:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 14:37
dep. 14:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 14:38
dep. 14:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 14:39
dep. 14:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:40
dep. 14:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 14:42
dep. 14:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 14:44
dep. 14:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 14:46
dep. 14:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 14:48
dep. 14:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 14:50
dep. 14:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 14:51
dep. 14:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 14:52
dep. 14:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 14:54
dep. 14:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 14:56
dep. 14:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 15:00
10.5 km
14:32 14:45 (00:13)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 1
dep. 14:32
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 14:42
dep. 14:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:45
5.8 km
14:41 14:52 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 14:41
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:46
dep. 14:46
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:52
5.9 km
15:00 15:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 15:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:04
dep. 15:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 15:08
dep. 15:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 15:09
dep. 15:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:10
dep. 15:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 15:12
dep. 15:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 15:16
dep. 15:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 15:18
dep. 15:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 15:20
dep. 15:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 15:21
dep. 15:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 15:22
dep. 15:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 15:24
dep. 15:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 15:26
dep. 15:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 15:30
10.5 km
15:03 15:20 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 15:03
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:08
dep. 15:08
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:15
dep. 15:15
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
5.8 km
15:30 16:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 15:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:34
dep. 15:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 15:37
dep. 15:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 15:38
dep. 15:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 15:39
dep. 15:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 15:42
dep. 15:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 15:44
dep. 15:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 15:46
dep. 15:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 15:50
dep. 15:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 15:51
dep. 15:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 15:52
dep. 15:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 15:54
dep. 15:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 15:56
dep. 15:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 16:00
10.5 km
16:00 16:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 16:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 16:02
dep. 16:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 16:04
dep. 16:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 16:05
dep. 16:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 16:06
dep. 16:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 16:07
dep. 16:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 16:08
dep. 16:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 16:09
dep. 16:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:10
dep. 16:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 16:12
dep. 16:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 16:14
dep. 16:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 16:16
dep. 16:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 16:18
dep. 16:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 16:20
dep. 16:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 16:21
dep. 16:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 16:22
dep. 16:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 16:24
dep. 16:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 16:30
10.5 km
16:31 16:58 (00:27)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:31
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:50
31.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:58
0 km
16:35 16:48 (00:13)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:45
dep. 16:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:48
5.8 km
17:00 17:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 17:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 17:02
dep. 17:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 17:04
dep. 17:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 17:05
dep. 17:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 17:06
dep. 17:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 17:07
dep. 17:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 17:08
dep. 17:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 17:09
dep. 17:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:10
dep. 17:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 17:12
dep. 17:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 17:14
dep. 17:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 17:16
dep. 17:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 17:18
dep. 17:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 17:20
dep. 17:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 17:21
dep. 17:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 17:22
dep. 17:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:23
dep. 17:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 17:24
dep. 17:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 17:26
dep. 17:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 17:28
dep. 17:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 17:30
10.5 km
17:23 17:40 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 17:23
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
5.8 km
17:30 18:00 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 17:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 17:31
dep. 17:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 17:32
dep. 17:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 17:34
dep. 17:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 17:35
dep. 17:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 17:36
dep. 17:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 17:37
dep. 17:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 17:38
dep. 17:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 17:39
dep. 17:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:40
dep. 17:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 17:42
dep. 17:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 17:44
dep. 17:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 17:46
dep. 17:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 17:48
dep. 17:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 17:50
dep. 17:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 17:51
dep. 17:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 17:52
dep. 17:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:53
dep. 17:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 17:54
dep. 17:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 17:56
dep. 17:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 18:00
10.5 km
17:51 18:02 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 17:51
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:56
dep. 17:56
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:02
5.9 km
18:00 18:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 18:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:04
dep. 18:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 18:05
dep. 18:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 18:06
dep. 18:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 18:07
dep. 18:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 18:08
dep. 18:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 18:09
dep. 18:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:10
dep. 18:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 18:12
dep. 18:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 18:14
dep. 18:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 18:16
dep. 18:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 18:18
dep. 18:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 18:20
dep. 18:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 18:21
dep. 18:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 18:22
dep. 18:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 18:24
dep. 18:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 18:26
dep. 18:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 18:30
10.5 km
18:38 18:58 (00:20)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
9 km
18:46 18:57 (00:11)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:46
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:57
5.9 km
19:00 19:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 19:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 19:02
dep. 19:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 19:04
dep. 19:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 19:05
dep. 19:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 19:06
dep. 19:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 19:07
dep. 19:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 19:08
dep. 19:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 19:09
dep. 19:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 19:10
dep. 19:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 19:12
dep. 19:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 19:14
dep. 19:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 19:16
dep. 19:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 19:18
dep. 19:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 19:20
dep. 19:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 19:22
dep. 19:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 19:23
dep. 19:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 19:24
dep. 19:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 19:26
dep. 19:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 19:28
dep. 19:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 19:30
10.5 km
20:00 20:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 20:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 20:02
dep. 20:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 20:04
dep. 20:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 20:05
dep. 20:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 20:06
dep. 20:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 20:07
dep. 20:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 20:08
dep. 20:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 20:09
dep. 20:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:10
dep. 20:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 20:12
dep. 20:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 20:14
dep. 20:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 20:16
dep. 20:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 20:18
dep. 20:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 20:20
dep. 20:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 20:21
dep. 20:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 20:22
dep. 20:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:23
dep. 20:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 20:24
dep. 20:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 20:26
dep. 20:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 20:28
dep. 20:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 20:30
10.5 km
20:27 20:40 (00:13)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 1
dep. 20:27
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:32
dep. 20:32
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:37
dep. 20:37
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
5.8 km
21:00 21:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 21:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 21:02
dep. 21:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 21:04
dep. 21:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 21:05
dep. 21:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 21:06
dep. 21:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 21:07
dep. 21:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 21:08
dep. 21:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 21:09
dep. 21:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:10
dep. 21:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 21:12
dep. 21:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 21:14
dep. 21:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 21:16
dep. 21:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 21:18
dep. 21:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 21:20
dep. 21:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 21:21
dep. 21:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 21:22
dep. 21:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 21:24
dep. 21:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 21:26
dep. 21:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 21:28
dep. 21:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 21:30
10.5 km
21:03 21:20 (00:17)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:03
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
5.8 km
21:35 21:48 (00:13)
Centar 2
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:45
dep. 21:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
5.8 km
22:00 22:30 (00:30)
Krilo - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 22:00
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 22:02
dep. 22:02
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 22:03
dep. 22:03
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 22:04
dep. 22:04
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 22:05
dep. 22:05
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 22:06
dep. 22:06
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 22:07
dep. 22:07
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 22:08
dep. 22:08
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 22:09
dep. 22:09
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 22:10
dep. 22:10
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 22:12
dep. 22:12
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 22:14
dep. 22:14
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 22:16
dep. 22:16
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 22:18
dep. 22:18
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 22:20
dep. 22:20
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 22:22
dep. 22:22
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 22:23
dep. 22:23
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 22:24
dep. 22:24
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:25
dep. 22:25
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 22:26
dep. 22:26
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 22:28
dep. 22:28
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 22:30
10.5 km

Naselja Lacarak i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lacarak je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.