Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lacarak - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 21.07.2024.
05:30 06:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 05:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 05:35
dep. 05:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 05:36
dep. 05:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 05:37
dep. 05:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 05:38
dep. 05:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 05:39
dep. 05:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:40
dep. 05:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 05:44
dep. 05:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 05:46
dep. 05:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 05:48
dep. 05:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 05:51
dep. 05:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 05:52
dep. 05:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 05:56
dep. 05:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 06:00
10.5 km
06:15 06:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 06:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 06:16
dep. 06:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 06:17
dep. 06:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 06:19
dep. 06:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 06:20
dep. 06:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 06:21
dep. 06:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 06:22
dep. 06:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 06:23
dep. 06:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 06:24
dep. 06:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 06:25
dep. 06:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 06:30
dep. 06:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 06:31
dep. 06:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 06:32
dep. 06:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 06:33
dep. 06:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 06:34
dep. 06:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 06:37
dep. 06:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 06:40
dep. 06:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 06:44
dep. 06:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 06:45
12.4 km
06:27 06:40 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:27
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:32
dep. 06:32
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:37
dep. 06:37
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
5.8 km
06:28 06:45 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:28
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
5.8 km
06:30 07:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 06:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 06:36
dep. 06:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 06:37
dep. 06:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 06:38
dep. 06:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:40
dep. 06:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 06:42
dep. 06:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 06:44
dep. 06:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 06:46
dep. 06:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 06:48
dep. 06:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 06:50
dep. 06:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 06:51
dep. 06:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 06:54
dep. 06:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 06:56
dep. 06:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 07:00
10.5 km
07:15 07:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 07:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 07:16
dep. 07:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 07:17
dep. 07:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 07:18
dep. 07:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 07:20
dep. 07:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 07:21
dep. 07:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 07:22
dep. 07:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 07:23
dep. 07:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 07:24
dep. 07:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 07:25
dep. 07:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 07:26
dep. 07:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 07:28
dep. 07:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 07:29
dep. 07:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 07:30
dep. 07:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 07:31
dep. 07:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 07:32
dep. 07:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 07:33
dep. 07:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 07:34
dep. 07:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 07:36
dep. 07:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 07:37
dep. 07:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 07:39
dep. 07:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 07:40
dep. 07:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 07:42
dep. 07:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 07:44
dep. 07:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 07:45
12.4 km
07:30 08:15 (00:45)
Krilo - okretnicaNovo groblje - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 07:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 07:35
dep. 07:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 07:36
dep. 07:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 07:38
dep. 07:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 07:39
dep. 07:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 07:40
dep. 07:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 07:42
dep. 07:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 07:46
dep. 07:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 07:50
dep. 07:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 07:51
dep. 07:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 07:54
dep. 07:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 86
arr. 08:01
dep. 08:01
11 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:02
dep. 08:02
11.5 km
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
arr. 08:15
14.7 km
09:30 10:15 (00:45)
Krilo - okretnicaNovo groblje - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 09:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 09:34
dep. 09:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 09:35
dep. 09:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 09:36
dep. 09:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 09:38
dep. 09:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 09:39
dep. 09:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 09:40
dep. 09:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 09:42
dep. 09:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 09:44
dep. 09:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 09:46
dep. 09:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 09:48
dep. 09:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 09:50
dep. 09:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 09:51
dep. 09:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 09:52
dep. 09:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:53
dep. 09:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 09:54
dep. 09:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 09:56
dep. 09:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 09:58
dep. 09:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 10:00
dep. 10:00
10.5 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 86
arr. 10:01
dep. 10:01
11 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:02
dep. 10:02
11.5 km
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
arr. 10:15
14.7 km
11:30 12:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 11:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 11:34
dep. 11:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 11:36
dep. 11:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 11:38
dep. 11:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 11:39
dep. 11:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 11:40
dep. 11:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 11:42
dep. 11:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 11:44
dep. 11:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 11:46
dep. 11:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 11:48
dep. 11:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 11:50
dep. 11:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 11:51
dep. 11:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 11:52
dep. 11:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 11:54
dep. 11:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 12:00
10.5 km
12:29 12:40 (00:11)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 12:29
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
5.9 km
13:15 13:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 13:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 13:16
dep. 13:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 13:18
dep. 13:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 13:20
dep. 13:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 13:21
dep. 13:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 13:22
dep. 13:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 13:23
dep. 13:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 13:24
dep. 13:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 13:25
dep. 13:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 13:26
dep. 13:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:27
dep. 13:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 13:28
dep. 13:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 13:29
dep. 13:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 13:30
dep. 13:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 13:31
dep. 13:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 13:32
dep. 13:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 13:33
dep. 13:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 13:34
dep. 13:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 13:37
dep. 13:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 13:38
dep. 13:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 13:39
dep. 13:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 13:40
dep. 13:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 13:42
dep. 13:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 13:44
dep. 13:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 13:45
12.4 km
13:18 13:38 (00:20)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
9 km
13:30 14:15 (00:45)
Krilo - okretnicaNovo groblje - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 13:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:34
dep. 13:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 13:38
dep. 13:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 13:39
dep. 13:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:40
dep. 13:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 13:46
dep. 13:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 13:48
dep. 13:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 13:50
dep. 13:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:51
dep. 13:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 13:52
dep. 13:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 13:54
dep. 13:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 13:56
dep. 13:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 14:00
dep. 14:00
10.5 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 86
arr. 14:01
dep. 14:01
11 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 14:02
dep. 14:02
11.5 km
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
arr. 14:15
14.7 km
13:34 13:53 (00:19)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:34
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:39
dep. 13:39
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:53
9 km
14:15 14:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 14:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 14:16
dep. 14:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 14:18
dep. 14:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 14:19
dep. 14:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 14:20
dep. 14:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 14:21
dep. 14:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 14:22
dep. 14:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 14:23
dep. 14:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 14:24
dep. 14:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 14:25
dep. 14:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 14:26
dep. 14:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 14:28
dep. 14:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 14:30
dep. 14:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 14:31
dep. 14:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 14:32
dep. 14:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 14:33
dep. 14:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 14:34
dep. 14:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 14:37
dep. 14:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 14:38
dep. 14:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 14:39
dep. 14:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 14:40
dep. 14:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 14:42
dep. 14:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 14:44
dep. 14:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 14:45
12.4 km
14:41 14:52 (00:11)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 14:41
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:46
dep. 14:46
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:52
5.9 km
15:30 16:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 15:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:34
dep. 15:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 15:37
dep. 15:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 15:38
dep. 15:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 15:39
dep. 15:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 15:42
dep. 15:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 15:44
dep. 15:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 15:46
dep. 15:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 15:50
dep. 15:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 15:51
dep. 15:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 15:52
dep. 15:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 15:54
dep. 15:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 15:56
dep. 15:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 16:00
10.5 km
16:30 17:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 16:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 16:32
dep. 16:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 16:34
dep. 16:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 16:35
dep. 16:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 16:36
dep. 16:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 16:37
dep. 16:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 16:38
dep. 16:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 16:39
dep. 16:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:40
dep. 16:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 16:42
dep. 16:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 16:44
dep. 16:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 16:46
dep. 16:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 16:48
dep. 16:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 16:50
dep. 16:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 16:52
dep. 16:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 16:54
dep. 16:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 16:56
dep. 16:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 17:00
10.5 km
16:31 16:58 (00:27)
Centar 2Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:31
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:36
dep. 16:36
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:58
9 km
16:35 16:48 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 16:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:40
dep. 16:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 16:45
dep. 16:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:48
5.8 km
17:23 17:40 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 17:23
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
5.8 km
18:30 19:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 18:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 18:36
dep. 18:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 18:37
dep. 18:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 18:38
dep. 18:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 18:39
dep. 18:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:40
dep. 18:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 18:42
dep. 18:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 18:44
dep. 18:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 18:46
dep. 18:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 18:48
dep. 18:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 18:50
dep. 18:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 18:51
dep. 18:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 18:52
dep. 18:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 18:53
dep. 18:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 18:54
dep. 18:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 18:56
dep. 18:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 18:58
dep. 18:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 19:00
10.5 km
19:15 19:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 19:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 19:16
dep. 19:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 19:17
dep. 19:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 19:18
dep. 19:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 19:19
dep. 19:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 19:20
dep. 19:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 19:21
dep. 19:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 19:22
dep. 19:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 19:23
dep. 19:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 19:24
dep. 19:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 19:25
dep. 19:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 19:26
dep. 19:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 19:27
dep. 19:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 19:28
dep. 19:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 19:29
dep. 19:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 19:30
dep. 19:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 19:31
dep. 19:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 19:32
dep. 19:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 19:33
dep. 19:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 19:34
dep. 19:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 19:36
dep. 19:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 19:37
dep. 19:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 19:38
dep. 19:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 19:39
dep. 19:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 19:40
dep. 19:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 19:42
dep. 19:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 19:44
dep. 19:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 19:45
12.4 km
20:15 20:45 (00:30)
Krilo - okretnicaRadinacki put - crkva
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 20:15
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 20:16
dep. 20:16
0.4 km
Lacarak, Niska 6
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Lacarak, Niska 7
arr. 20:18
dep. 20:18
1.6 km
Lacarak, Niska 8
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Lacarak, Niska 9
arr. 20:20
dep. 20:20
2.4 km
Lacarak, Niska 10
arr. 20:21
dep. 20:21
2.7 km
Lacarak, Agro seme 2
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Lacarak, Vasariste
arr. 20:23
dep. 20:23
3.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 20:24
dep. 20:24
3.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 20:25
dep. 20:25
4.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 20:26
dep. 20:26
4.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:27
dep. 20:27
5.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 20:28
dep. 20:28
5.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 20:29
dep. 20:29
6.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 20:30
dep. 20:30
6.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 20:31
dep. 20:31
7.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 20:32
dep. 20:32
7.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 20:33
dep. 20:33
8.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 20:34
dep. 20:34
8.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.4 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 2
arr. 20:37
dep. 20:37
9.8 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 20:38
dep. 20:38
10.1 km
Sremska Mitrovica, Dr Milana Kostica
arr. 20:39
dep. 20:39
10.4 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 1
arr. 20:40
dep. 20:40
10.7 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 1
arr. 20:42
dep. 20:42
11.3 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 1
arr. 20:44
dep. 20:44
11.9 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
arr. 20:45
12.4 km
20:30 21:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 20:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 20:32
dep. 20:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 20:34
dep. 20:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 20:36
dep. 20:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 20:37
dep. 20:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 20:38
dep. 20:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 20:39
dep. 20:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:40
dep. 20:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 20:42
dep. 20:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 20:44
dep. 20:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 20:46
dep. 20:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 20:48
dep. 20:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 20:50
dep. 20:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 20:51
dep. 20:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 20:52
dep. 20:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 20:54
dep. 20:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 20:56
dep. 20:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 20:58
dep. 20:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 21:00
10.5 km
21:03 21:20 (00:17)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:03
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
2.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
5.8 km
21:35 21:48 (00:13)
Centar 2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 21:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 21:45
dep. 21:45
4.7 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
5.8 km
22:30 23:00 (00:30)
Krilo - okretnicaBlok B - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Krilo - okretnica
dep. 22:30
Lacarak, Dositejeva 2
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Lacarak, Partizanska 2
arr. 22:32
dep. 22:32
0.7 km
Lacarak, Cerska
arr. 22:33
dep. 22:33
1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 22:34
dep. 22:34
1.4 km
Lacarak, Radnicka
arr. 22:35
dep. 22:35
1.8 km
Lacarak, Vasariste
arr. 22:36
dep. 22:36
2.4 km
Lacarak, Novo naselje 2
arr. 22:37
dep. 22:37
2.9 km
Lacarak, Bela ruza 2
arr. 22:38
dep. 22:38
3.4 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 2
arr. 22:39
dep. 22:39
3.7 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 22:40
dep. 22:40
4.2 km
Sremska Mitrovica, Lipa 2
arr. 22:42
dep. 22:42
4.7 km
Sremska Mitrovica, Stari most 2
arr. 22:44
dep. 22:44
5.2 km
Sremska Mitrovica, Dispanzer na Savi
arr. 22:46
dep. 22:46
5.7 km
Sremska Mitrovica, Arhiv Srema
arr. 22:48
dep. 22:48
6.3 km
Sremska Mitrovica, SS Nikola Tesla 2
arr. 22:50
dep. 22:50
6.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 29
arr. 22:51
dep. 22:51
7.2 km
Sremska Mitrovica, Posta
arr. 22:52
dep. 22:52
7.6 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 2
arr. 22:54
dep. 22:54
8.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
9.1 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 2
arr. 22:56
dep. 22:56
9.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 3
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 23:00
10.5 km

Naselja Lacarak i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lacarak je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lacarak - Sremska Mitrovica iznosi od 0,79 EUR do 0,79 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.