Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lacarak - Novi Sad timetable

sunday, 21.07.2024.
12:29 13:55 (01:26)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 12:29
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
5.9 km
arr. 13:55
59.5 km
13:18 14:49 (01:31)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
35.5 km
arr. 14:12
dep. 14:12
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
52.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
56.7 km
arr. 14:49
59.6 km
18:38 20:04 (01:26)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:38
arr. 20:04
59.6 km
Lacarak - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
05:38 07:19 (01:41)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 07.01.2025.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 05:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
35.5 km
arr. 06:42
dep. 06:42
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
52.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
56.7 km
arr. 07:19
59.6 km
06:13 07:42 (01:29)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 07.01.2025.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:13
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
35.5 km
arr. 07:05
dep. 07:05
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
52.6 km
arr. 07:35
dep. 07:35
56.7 km
arr. 07:42
59.6 km
08:08 09:35 (01:27)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 08:08
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 08:39
dep. 08:39
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
35.5 km
arr. 08:58
dep. 08:58
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
52.6 km
arr. 09:28
dep. 09:28
56.7 km
arr. 09:35
59.6 km
12:29 13:55 (01:26)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 12:29
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
5.9 km
arr. 13:55
59.5 km
13:18 14:49 (01:31)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
35.5 km
arr. 14:12
dep. 14:12
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
52.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
56.7 km
arr. 14:49
59.6 km
18:38 20:15 (01:37)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9 km
Voganj, Centar - Posta
arr. 19:14
dep. 19:14
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
24.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
52.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
56.7 km
arr. 20:15
59.6 km

Naselja Lacarak i Novi Sad su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lacarak je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 18:38 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Lacarak - Novi Sad iznosi od 7,10 EUR do 7,10 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.