Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lacarak - Novi Sad timetable

monday, 17.02.2020.
13:18 14:49 (01:31)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
35.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
52.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
56.7 km
arr. 14:49
59.6 km
18:38 20:04 (01:26)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:38
arr. 20:04
59.6 km
Lacarak - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:38 07:19 (01:41)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 05:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
35.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
52.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
56.7 km
arr. 07:19
59.6 km
06:13 07:42 (01:29)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 06:13
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
35.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
52.6 km
arr. 07:35
dep. 07:35
56.7 km
arr. 07:42
59.6 km
08:08 09:35 (01:27)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 08:08
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
9 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
35.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
52.6 km
arr. 09:28
dep. 09:28
56.7 km
arr. 09:35
59.6 km
13:18 14:49 (01:31)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 13:18
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
24.6 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
35.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
36.6 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
38.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
52.6 km
arr. 14:42
dep. 14:42
56.7 km
arr. 14:49
59.6 km
18:38 20:15 (01:37)
Centar 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lacarak, Centar 2
dep. 18:38
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
2.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
19.5 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
24.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
52.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
56.7 km
arr. 20:15
59.6 km

Naselja Lacarak i Novi Sad su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lacarak je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 18:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.