Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kuzmin kod Sremske Mitrovice - Sremska Mitrovica timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:24 05:58 (00:34)
8Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:24
Martinci, 7
arr. 05:29
dep. 05:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:38
dep. 05:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
22.1 km
05:56 06:45 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 05:56
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Martinci, 5
arr. 06:13
dep. 06:13
4.4 km
Martinci, 6
arr. 06:15
dep. 06:15
5.4 km
Martinci, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Martinci, 8
arr. 06:18
dep. 06:18
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:28
dep. 06:28
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
20.4 km
05:59 06:35 (00:36)
8Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:59
Martinci, 7
arr. 06:04
dep. 06:04
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:13
dep. 06:13
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
22.1 km
07:54 08:28 (00:34)
8Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 07:54
Martinci, 7
arr. 07:59
dep. 07:59
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
22.1 km
08:06 08:55 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 08:06
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 08:17
dep. 08:17
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 08:20
dep. 08:20
2.3 km
Martinci, 5
arr. 08:23
dep. 08:23
4.4 km
Martinci, 6
arr. 08:25
dep. 08:25
5.4 km
Martinci, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Martinci, 8
arr. 08:28
dep. 08:28
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:38
dep. 08:38
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:43
dep. 08:43
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:50
dep. 08:50
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:55
20.4 km
11:51 12:40 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 11:51
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 12:05
dep. 12:05
2.3 km
Martinci, 5
arr. 12:08
dep. 12:08
4.4 km
Martinci, 6
arr. 12:10
dep. 12:10
5.4 km
Martinci, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Martinci, 8
arr. 12:13
dep. 12:13
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 12:23
dep. 12:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:28
dep. 12:28
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:35
dep. 12:35
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
20.4 km
13:04 13:38 (00:34)
8Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 13:04
Martinci, 7
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:18
dep. 13:18
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
22.1 km
14:31 15:20 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 14:31
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 14:45
dep. 14:45
2.3 km
Martinci, 5
arr. 14:48
dep. 14:48
4.4 km
Martinci, 6
arr. 14:50
dep. 14:50
5.4 km
Martinci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
6 km
Martinci, 8
arr. 14:53
dep. 14:53
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:03
dep. 15:03
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:08
dep. 15:08
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:15
dep. 15:15
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
20.4 km
16:51 17:40 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 16:51
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Martinci, 5
arr. 17:08
dep. 17:08
4.4 km
Martinci, 6
arr. 17:10
dep. 17:10
5.4 km
Martinci, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
6 km
Martinci, 8
arr. 17:13
dep. 17:13
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 17:23
dep. 17:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
20.4 km
18:24 18:58 (00:34)
8Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 18:24
Martinci, 7
arr. 18:29
dep. 18:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:38
dep. 18:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
22.1 km
20:31 21:20 (00:49)
7Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
dep. 20:31
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 20:42
dep. 20:42
0.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
1.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 20:45
dep. 20:45
2.3 km
Martinci, 5
arr. 20:48
dep. 20:48
4.4 km
Martinci, 6
arr. 20:50
dep. 20:50
5.4 km
Martinci, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
6 km
Martinci, 8
arr. 20:53
dep. 20:53
7.1 km
Lacarak, Centar 2
arr. 21:03
dep. 21:03
14.6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
17.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
19.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
20.4 km

Naselja Kuzmin kod Sremske Mitrovice i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kuzmin kod Sremske Mitrovice je u 05:24 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.