Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kuzmin kod Sremske Mitrovice - Novi Sad timetable

thursday, 27.02.2020.
05:24 07:19 (01:55)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:24
Martinci, 7
arr. 05:29
dep. 05:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:38
dep. 05:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
65.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
69.8 km
arr. 07:19
72.7 km
05:59 07:42 (01:43)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:59
Martinci, 7
arr. 06:04
dep. 06:04
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:13
dep. 06:13
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
65.7 km
arr. 07:35
dep. 07:35
69.8 km
arr. 07:42
72.7 km
07:54 09:35 (01:41)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 07:54
Martinci, 7
arr. 07:59
dep. 07:59
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
65.7 km
arr. 09:28
dep. 09:28
69.8 km
arr. 09:35
72.7 km
13:04 14:49 (01:45)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 13:04
Martinci, 7
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:18
dep. 13:18
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
65.7 km
arr. 14:42
dep. 14:42
69.8 km
arr. 14:49
72.7 km
18:24 20:15 (01:51)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 18:24
Martinci, 7
arr. 18:29
dep. 18:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:38
dep. 18:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
37.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
65.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
69.8 km
arr. 20:15
72.7 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:24 07:19 (01:55)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:24
Martinci, 7
arr. 05:29
dep. 05:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 05:38
dep. 05:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 05:43
dep. 05:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
65.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
69.8 km
arr. 07:19
72.7 km
05:59 07:42 (01:43)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 05:59
Martinci, 7
arr. 06:04
dep. 06:04
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:13
dep. 06:13
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
65.7 km
arr. 07:35
dep. 07:35
69.8 km
arr. 07:42
72.7 km
07:54 09:35 (01:41)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 07:54
Martinci, 7
arr. 07:59
dep. 07:59
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:13
dep. 08:13
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
65.7 km
arr. 09:28
dep. 09:28
69.8 km
arr. 09:35
72.7 km
13:04 14:49 (01:45)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 13:04
Martinci, 7
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 13:18
dep. 13:18
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
37.7 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
48.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
49.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
52 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
65.7 km
arr. 14:42
dep. 14:42
69.8 km
arr. 14:49
72.7 km
18:24 20:15 (01:51)
8MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
dep. 18:24
Martinci, 7
arr. 18:29
dep. 18:29
4.5 km
Lacarak, Centar 2
arr. 18:38
dep. 18:38
13.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 18:43
dep. 18:43
16 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
19 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
22.1 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
32.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
37.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
65.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
69.8 km
arr. 20:15
72.7 km

Naselja Kuzmin kod Sremske Mitrovice i Novi Sad su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 41min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kuzmin kod Sremske Mitrovice je u 05:24 h, dok je poslednji polazak u 18:24 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.