Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kusadak - Mladenovac timetable

thursday, 18.07.2019.
04:30 04:57 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 04:30
Kusadak, Zel. stanica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 04:34
dep. 04:34
1.6 km
Kusadak, Kosovac
arr. 04:36
dep. 04:36
2.3 km
Kusadak, Škola
arr. 04:37
dep. 04:37
2.7 km
Kusadak, Breg
arr. 04:40
dep. 04:40
3.8 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 04:41
dep. 04:41
4.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 04:45
dep. 04:45
5.7 km
arr. 04:55
dep. 04:55
11.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:57
12.7 km
04:36 04:53 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:36
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
20 km
05:30 06:10 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 05:30
Kusadak, Zel. stanica
arr. 05:45
dep. 05:45
0.5 km
Kusadak, Milojevići
arr. 05:47
dep. 05:47
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Kusadak, Škola
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 05:52
dep. 05:52
3.5 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:10
13 km
06:00 07:10 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 06:00
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
0.5 km
Kusadak, Milojevići
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kusadak, Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 06:52
dep. 06:52
3.5 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:10
13 km
06:24 06:45 (00:21)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Zel. stanica
dep. 06:24
Kusadak, Avramovići
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Kusadak, Certici
arr. 06:28
dep. 06:28
2.6 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 06:30
dep. 06:30
4.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
14.4 km
06:43 07:00 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:43
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
20 km
10:15 10:42 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 10:15
Kusadak, Zel. stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 10:20
dep. 10:20
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 10:22
dep. 10:22
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 10:23
dep. 10:23
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 10:26
dep. 10:26
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 10:28
dep. 10:28
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 10:32
dep. 10:32
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:42
12.9 km
11:14 11:31 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:14
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
20 km
11:37 12:38 (01:01)
Spasojevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Spasojevići
dep. 11:37
Kusadak, Šljiva
arr. 11:39
dep. 11:39
0.9 km
Kusadak, Put
arr. 11:42
dep. 11:42
2.2 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 11:45
dep. 11:45
2.8 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 11:48
dep. 11:48
3.6 km
Kusadak, Novakovići
arr. 11:50
dep. 11:50
4.1 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 11:54
dep. 11:54
5.4 km
Kusadak, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
7.3 km
Kusadak, Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
8.1 km
Kusadak, Milojevići
arr. 12:06
dep. 12:06
8.9 km
Kusadak, Kosovac
arr. 12:09
dep. 12:09
9.6 km
Kusadak, Škola
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Kusadak, Breg
arr. 12:15
dep. 12:15
11.1 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 12:17
dep. 12:17
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
13.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:38
20.1 km
12:45 13:15 (00:30)
Pocevica put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Pocevica put
dep. 12:45
Kusadak, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Kusadak, Certici
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 12:53
dep. 12:53
4.8 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 12:55
dep. 12:55
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 12:58
dep. 12:58
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
8.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:15
15.3 km
14:10 14:49 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 14:10
Kusadak, Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
0.9 km
Kusadak, Milojevići
arr. 14:17
dep. 14:17
1.6 km
Kusadak, Kosovac
arr. 14:20
dep. 14:20
2.2 km
Kusadak, Škola
arr. 14:22
dep. 14:22
2.6 km
Kusadak, Breg
arr. 14:26
dep. 14:26
3.7 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 14:28
dep. 14:28
4.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
5.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:49
12.9 km
15:35 16:05 (00:30)
Pocevica put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Pocevica put
dep. 15:35
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:38
dep. 15:38
1.5 km
Kusadak, Certici
arr. 15:41
dep. 15:41
3.5 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 15:43
dep. 15:43
4.8 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 15:45
dep. 15:45
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
8.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:05
15.3 km
15:54 16:11 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:54
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
20 km
16:10 16:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 16:10
Kusadak, Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 16:17
dep. 16:17
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 16:27
dep. 16:27
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:37
12.9 km
19:00 19:27 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 19:00
Kusadak, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Kusadak, Milojevići
arr. 19:04
dep. 19:04
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Kusadak, Škola
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 19:12
dep. 19:12
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:27
13 km
19:34 19:54 (00:20)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:34
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
20 km
20:10 20:49 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 20:10
Kusadak, Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
0.9 km
Kusadak, Milojevići
arr. 20:17
dep. 20:17
1.6 km
Kusadak, Kosovac
arr. 20:20
dep. 20:20
2.2 km
Kusadak, Škola
arr. 20:22
dep. 20:22
2.6 km
Kusadak, Breg
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 20:28
dep. 20:28
4.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:49
12.9 km

Naselja Kusadak i Mladenovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kusadak je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.