Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kusadak - Mladenovac timetable

saturday, 16.02.2019.
04:36 04:53 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:36
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
20 km
06:00 07:10 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 06:00
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
0.5 km
Kusadak, Milojevići
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kusadak, Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 06:52
dep. 06:52
3.5 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:10
13 km
06:43 07:00 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:43
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
20 km
10:15 10:42 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 10:15
Kusadak, Zel. stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 10:20
dep. 10:20
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 10:22
dep. 10:22
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 10:23
dep. 10:23
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 10:26
dep. 10:26
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 10:28
dep. 10:28
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 10:32
dep. 10:32
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:42
12.9 km
11:14 11:31 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:14
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
20 km
15:54 16:11 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:54
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
20 km
16:10 16:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 16:10
Kusadak, Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 16:17
dep. 16:17
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 16:27
dep. 16:27
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:37
12.9 km
19:34 19:54 (00:20)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:34
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
20 km

Naselja Kusadak i Mladenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kusadak je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 19:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.