Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kusadak - Mladenovac timetable

saturday, 17.11.2018.
04:32 04:49 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:32
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
20 km
06:00 07:10 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 06:00
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
0.5 km
Kusadak, Milojevići
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kusadak, Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 06:52
dep. 06:52
3.5 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:10
13 km
06:53 07:09 (00:16)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:53
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
20 km
10:15 10:42 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 10:15
Kusadak, Zel. stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 10:20
dep. 10:20
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 10:22
dep. 10:22
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 10:23
dep. 10:23
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 10:26
dep. 10:26
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 10:28
dep. 10:28
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 10:32
dep. 10:32
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:42
12.9 km
11:28 11:46 (00:18)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:28
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
20 km
16:10 16:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Center
dep. 16:10
Kusadak, Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
0.8 km
Kusadak, Milojevići
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Kusadak, Kosovac
arr. 16:17
dep. 16:17
2.1 km
Kusadak, Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Kusadak, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
3.6 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
arr. 16:27
dep. 16:27
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:37
12.9 km
16:15 16:32 (00:17)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
20 km
19:20 19:47 (00:27)
Railway station - Ratare
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
20 km

Naselja Kusadak i Mladenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kusadak je u 04:32 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.