Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kursumlija - Nis timetable

friday, 17.08.2018.
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Merosina
arr. 06:05
dep. 06:05
48 km
arr. 06:20
dep. 06:20
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
65 km
05:40 07:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:40
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Barlovo
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Beloljin
arr. 06:01
dep. 06:01
17 km
Kondzelj
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Bresnicic
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
29 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:24
dep. 06:24
30 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
33.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:31
dep. 06:31
34.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:32
dep. 06:32
35 km
Nova Bozurna
arr. 06:36
dep. 06:36
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Merosina
arr. 06:46
dep. 06:46
48 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 06:52
dep. 06:52
51 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:56
dep. 06:56
53 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:08
dep. 07:08
59 km
arr. 07:10
dep. 07:10
61 km
arr. 07:16
dep. 07:16
63 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
65 km
06:23 08:40 (02:17)
Pepeljevac P.
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Pepeljevac P.
dep. 06:23
Kursumlija, Strelci
arr. 06:24
dep. 06:24
0.3 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:25
dep. 06:25
1.3 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:30
dep. 07:00
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:08
dep. 07:08
6.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
9.2 km
Barlovo
arr. 07:15
dep. 07:15
11.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
14.2 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
15.8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:25
dep. 07:25
17.7 km
Beloljin
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
Kondzelj
arr. 07:31
dep. 07:31
22.8 km
Bresnicic
arr. 07:33
dep. 07:33
24.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:36
dep. 07:36
27.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
29.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
33.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
33.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
35.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
37 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
38.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
dep. 07:57
40.1 km
Nova Bozurna
arr. 08:00
dep. 08:00
41.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
43.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
44 km
Merosina
arr. 08:12
dep. 08:12
51.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:15
dep. 08:15
53.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:16
dep. 08:16
54.4 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:17
dep. 08:17
-26.3 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:19
dep. 08:19
-26.3 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
-26.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:23
dep. 08:23
-26.3 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
60 km
arr. 08:28
dep. 08:28
61.3 km
arr. 08:31
dep. 08:31
63.3 km
arr. 08:34
dep. 08:34
65 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
66.9 km
06:30 08:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 06:30
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Barlovo
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Beloljin
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Kondzelj
arr. 06:57
dep. 06:57
21 km
Bresnicic
arr. 06:59
dep. 06:59
22 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Gubetin, Baza
arr. 07:13
dep. 07:13
30 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:14
dep. 07:14
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
32 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
35 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:27
dep. 07:27
36 km
Rastovnica
arr. 07:28
dep. 07:28
37 km
Berilje, II
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Berilje, I
arr. 07:31
dep. 07:31
39 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Podina, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
42 km
Lukomir
arr. 07:39
dep. 07:39
44 km
Recica kod Zitoradje
arr. 07:41
dep. 07:41
46 km
Zitorada, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
47 km
Zitorada, EI
arr. 07:47
dep. 07:47
49 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:49
dep. 07:49
51 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:50
dep. 07:50
52 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
54 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:57
dep. 07:57
56 km
Kocane, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Doljevac, P.
arr. 08:03
dep. 08:03
59 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:05
dep. 08:05
61 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:06
dep. 08:06
62 km
Malosiste, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
65 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:16
dep. 08:16
67 km
Belotinac, A.
arr. 08:19
dep. 08:19
69 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:22
dep. 08:22
71 km
arr. 08:24
dep. 08:24
78 km
arr. 08:27
dep. 08:27
80 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
82 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
40 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
48 km
arr. 10:25
dep. 10:25
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
65 km
09:00 10:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
35 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
42 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
48 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
59 km
arr. 10:37
dep. 10:37
61 km
arr. 10:40
dep. 10:40
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
65 km
10:15 12:48 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 10:15
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
4 km
Barlovo, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
14 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 10:44
dep. 10:45
18 km
Beloljin, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
20 km
Bresnicic, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
23 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:03
26 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 11:13
dep. 11:14
36 km
Prokuplje, Railway station
arr. 11:18
dep. 11:19
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
41 km
Podina, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
44 km
Lukomir, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
45 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
48 km
arr. 11:49
dep. 11:50
50 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
55 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:07
56 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
59 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
62 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
68 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
69 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
71 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
75 km
arr. 12:48
82 km
10:40 12:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:40
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:47
dep. 10:47
5 km
Barlovo
arr. 10:51
dep. 10:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 10:55
dep. 10:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 10:56
dep. 10:56
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:59
dep. 10:59
14 km
Beloljin
arr. 11:03
dep. 11:03
17 km
Kondzelj
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Bresnicic
arr. 11:07
dep. 11:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:12
dep. 11:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:19
dep. 11:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:22
dep. 11:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:33
dep. 11:33
35 km
Nova Bozurna
arr. 11:37
dep. 11:37
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
42 km
Merosina
arr. 11:51
dep. 11:51
48 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:54
dep. 11:54
50 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:55
dep. 11:55
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:06
dep. 12:06
59 km
arr. 12:08
dep. 12:08
61 km
arr. 12:11
dep. 12:11
63 km
Nis, Bus station
arr. 12:15
65 km
11:35 13:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 11:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 11:47
dep. 11:47
6.5 km
Barlovo
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 11:54
dep. 11:54
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 11:57
dep. 11:57
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Beloljin
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Kondzelj
arr. 12:06
dep. 12:06
20.1 km
Bresnicic
arr. 12:08
dep. 12:08
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:11
dep. 12:11
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:14
dep. 12:14
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:18
dep. 12:18
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:29
dep. 12:29
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:32
dep. 12:32
37.4 km
Nova Bozurna
arr. 12:35
dep. 12:35
38.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
40.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
41.3 km
Merosina
arr. 12:47
dep. 12:47
48.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:50
dep. 12:50
50.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:51
dep. 12:51
51.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:52
dep. 12:52
52.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
53.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
54.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 12:58
dep. 12:58
55.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:01
dep. 13:01
57.3 km
arr. 13:03
dep. 13:03
58.6 km
arr. 13:06
dep. 13:06
60.6 km
arr. 13:09
dep. 13:09
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
64.2 km
12:55 14:40 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Barlovo
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Beloljin
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Kondzelj
arr. 13:23
dep. 13:23
19 km
Bresnicic
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
35 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
42 km
Merosina
arr. 14:15
dep. 14:15
48 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 14:20
dep. 14:20
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:30
dep. 14:30
59 km
arr. 14:32
dep. 14:32
61 km
arr. 14:35
dep. 14:35
63 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
65 km
14:30 15:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Barlovo
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Beloljin
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Kondzelj
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Bresnicic
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
40 km
Merosina
arr. 15:35
dep. 15:35
48 km
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
65 km
14:45 16:35 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:45
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
35.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
dep. 15:52
37.1 km
Nova Bozurna
arr. 15:55
dep. 15:55
38.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
40.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
41 km
Merosina
arr. 16:07
dep. 16:07
48.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
50.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:11
dep. 16:11
51.4 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:12
dep. 16:12
-25 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
-25 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
-25 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:18
dep. 16:18
-25 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 16:21
dep. 16:21
57 km
arr. 16:23
dep. 16:23
58.3 km
arr. 16:26
dep. 16:26
60.3 km
arr. 16:29
dep. 16:29
62 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
63.9 km
15:35 17:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 15:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 15:40
dep. 15:40
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:45
dep. 15:45
6.5 km
Barlovo
arr. 15:48
dep. 15:48
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 15:52
dep. 15:52
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 15:54
dep. 15:54
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:57
dep. 15:57
15 km
Beloljin
arr. 16:00
dep. 16:00
17.6 km
Kondzelj
arr. 16:03
dep. 16:03
20.1 km
Bresnicic
arr. 16:05
dep. 16:05
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:08
dep. 16:08
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:11
dep. 16:11
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:15
dep. 16:15
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:18
dep. 16:18
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:25
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:29
dep. 16:29
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:32
dep. 16:32
37.4 km
Nova Bozurna
arr. 16:35
dep. 16:35
38.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
40.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
41.3 km
Merosina
arr. 16:47
dep. 16:47
48.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:50
dep. 16:50
50.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:51
dep. 16:51
51.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
0 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
0 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
0 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:58
dep. 16:58
0 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:01
dep. 17:01
57.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
58.6 km
arr. 17:06
dep. 17:06
60.6 km
arr. 17:09
dep. 17:09
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
64.2 km
15:42 18:29 (02:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 15:42
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
4 km
Barlovo, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
10 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
14 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 16:11
dep. 16:12
18 km
Beloljin, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
20 km
Bresnicic, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
23 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
26 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 16:40
dep. 16:41
36 km
Prokuplje, Railway station
arr. 16:45
dep. 17:00
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
41 km
Podina, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
44 km
Lukomir, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
45 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
48 km
arr. 17:30
dep. 17:31
50 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
55 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
56 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
59 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
62 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
68 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
69 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
71 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
75 km
arr. 18:29
82 km
16:30 17:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:30
Prokuplje, Carina
arr. 16:58
dep. 16:58
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:08
dep. 17:08
35 km
Merosina
arr. 17:20
dep. 17:20
48 km
arr. 17:42
dep. 17:42
63 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
65 km
16:30 18:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Barlovo
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 16:47
dep. 16:47
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Beloljin
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Kondzelj
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Bresnicic
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:05
dep. 17:05
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:28
dep. 17:28
35 km
Nova Bozurna
arr. 17:32
dep. 17:32
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
42 km
Merosina
arr. 17:45
dep. 17:45
48 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:50
dep. 17:50
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:01
dep. 18:01
59 km
arr. 18:03
dep. 18:03
61 km
arr. 18:06
dep. 18:06
63 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
65 km
17:35 19:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 17:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Barlovo
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:56
dep. 17:56
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Beloljin
arr. 18:03
dep. 18:03
17 km
Kondzelj
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Bresnicic
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:33
dep. 18:33
35 km
Nova Bozurna
arr. 18:37
dep. 18:37
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
42 km
Merosina
arr. 18:51
dep. 18:51
48 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:54
dep. 18:54
50 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:55
dep. 18:55
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 19:06
dep. 19:06
59 km
arr. 19:08
dep. 19:08
61 km
arr. 19:11
dep. 19:11
63 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
65 km
19:20 21:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 19:20
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:25
dep. 19:25
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:28
dep. 19:28
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 19:32
dep. 19:32
6.5 km
Barlovo
arr. 19:35
dep. 19:35
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 19:39
dep. 19:39
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 19:42
dep. 19:42
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Beloljin
arr. 19:48
dep. 19:48
17.6 km
Kondzelj
arr. 19:51
dep. 19:51
20.1 km
Bresnicic
arr. 19:53
dep. 19:53
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:56
dep. 19:56
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:59
dep. 19:59
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:03
dep. 20:03
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:04
dep. 20:04
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:06
dep. 20:06
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:14
dep. 20:14
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:17
dep. 20:17
37.4 km
Nova Bozurna
arr. 20:20
dep. 20:20
38.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
40.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
41.3 km
Merosina
arr. 20:32
dep. 20:32
48.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 20:35
dep. 20:35
50.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:36
dep. 20:36
51.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:37
dep. 20:37
52.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:39
dep. 20:39
53.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
54.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 20:43
dep. 20:43
55.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:46
dep. 20:46
57.3 km
arr. 20:48
dep. 20:48
58.6 km
arr. 20:51
dep. 20:51
60.6 km
arr. 20:54
dep. 20:54
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
64.2 km
21:40 23:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 21:40
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 21:45
dep. 21:45
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:48
dep. 21:48
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:52
dep. 21:52
6.5 km
Barlovo
arr. 21:55
dep. 21:55
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:59
dep. 21:59
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 22:02
dep. 22:02
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 22:05
dep. 22:05
15 km
Beloljin
arr. 22:08
dep. 22:08
17.6 km
Kondzelj
arr. 22:11
dep. 22:11
20.1 km
Bresnicic
arr. 22:13
dep. 22:13
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:16
dep. 22:16
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:19
dep. 22:19
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:23
dep. 22:23
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:26
dep. 22:26
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 22:34
dep. 22:34
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:37
dep. 22:37
37.4 km
Nova Bozurna
arr. 22:40
dep. 22:40
38.9 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
40.8 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
41.3 km
Merosina
arr. 22:52
dep. 22:52
48.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:55
dep. 22:55
50.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:56
dep. 22:56
51.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:57
dep. 22:57
52.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:59
dep. 22:59
53.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
54.5 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 23:03
dep. 23:03
55.1 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 23:06
dep. 23:06
57.3 km
arr. 23:08
dep. 23:08
58.6 km
arr. 23:11
dep. 23:11
60.6 km
arr. 23:14
dep. 23:14
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 23:20
64.2 km

Naselja Kursumlija i Nis su međusobno udaljena ~68 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.